İSTANBUL 29 Mayıs 2013 Çarşamba At Yarışı Tahminleri

İSTANBUL29 Mayıs 2013, Çarşamba
 • 1. AYAK

  3 – NASRULLAH BEY yarışa temposunu koyarsa rahat kazanır. Son iki yarışı ölçü olmayan 1 – PANA TAPAN ve 2 – SOYLU GÜZELbu ayağı kapatır.

 • 2. AYAK
  Gördüğü 2 koşu sonrası yeterli forma ulaşan 8 – WOODY ilk atım. 1 yıl aradan sonra oldukça iyi işlerle bu koşuya girecek olan 10 – SAVURLU  dinçlikle iyi koşacaktır. AKINDAYIM oğlu 1 – GALAPCAUS ve ilk kum yarış derecesi tatminkar olan SOVIET STAR oğlu  9 – COLPO GROSSO  mesafesinde mutlaka yazılmalı.
  Rakibe göre koştuğunu düşündüğüm 5 – DELİ MAVİ derecelerine rağmen yarışta söz sahibi olabilir.
 • 3. AYAK

  ROI DE TREFLE kaçar 3 – LORENA yakalar. Formu süper olan GAZİ EVRENOS’un S.KAYA’ya rağmen İstanbul’da kayıp koşacağını düşünüyorum. 3 – LORENA, KARATAŞ ile ilk BANKOMDUR. 

 • 4. AYAK

  Denk güçlerin buluşacağı günün 4.ayağında 2 – GEZEROĞLU ilk atım. 5 – ÇETİNASLAN ve 7 – BATURŞAH plasede tuttuğum safkanlar. 4 – BULUT REİS çimde uzun zamandır koşmamasına rağmen, foto finişin ayırcağı bu koşuda resmini çektirecektir.

 • 5. AYAK

  1 – KORKUTEFE sonunda kazanabileceği bir gruba düştü. Günün ikinci BANKOSUDUR. 

 • 6. AYAK

  Mesafesinde koşacak olan 5 – GREEN HAWK büyük favori. Gördüğü koşu sonrası farklılaşan 11 – SÜMBÜL AĞA plasede. Son tabelasında büyük gelişme kaydeden 12 – MARAVILLA, eli kulağında MAIDEN e veda edecek olan 10 – FITRAT, son yarışı ölçü olmayan 2 – GÜMGÜM ve son olarak  yarışın ikinci favorisi 1 – SİMSİYAH çok at düşünenler için uygun atlardır. BOL ŞANSLAR

GÜNÜN KUPONU
18 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
2
3
1
5
8
9
10
3
2
4
5
7
1
1
2
5
10
11
12
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.