Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / ÜNLÜ RAPÇİ FLO RIDA VELİEFENDİ DE

ÜNLÜ RAPÇİ FLO RIDA VELİEFENDİ DE

KONSER GEZİ PARKI OLAYLARI SEBEBİ İLE ERTELENMİŞTİR. TARİHİ BELLİ OLUNCA AÇIKLAMA YAPILACAKTIR.

 

29 HAZİRAN'da yapıalacak GAZİ KOŞUSU etkinlerinde iSTANBUL VELİEFENDİ HİPOROMUNDA bir ilk yaşanacak bir rapçi sahne alacak. Etkinliğe katılmak isteyenler için gün yarışlarda Bayanlar 1 TL olmak üzere biletler 2 Tl olacak. Saat 17:30 dan itibaren ise girişler ücretsiz olacak.

Flo Rida konseri ise saat 21:30 başlayacak.

Tramar Dillard (d. 17 Eylül 1979), sahne adıyla Flo Rida , ABD'li rapçi. Gençlik yıllarında yerel rap grubu 2 Live Crew ile birlikte turneye çıktı.[1][2] Sonraki yıllarda birçok popüler rap mixtape'inde ve stüdyo albümüne konuk oldu. Mail on Sunday, Flo Rida'nın ilk solo albümüydü ve albümün ilk single'ı T-Pain-düeti "Low", 2008 yılı başında ABD'de bir numara hit oldu. Albümden iki single daha yayımlandı: "Elevator" ve "In the Ayer". 2009 yılında ikinci stüdyo albümü R.O.O.T.S. yayımlandı ve albümün ilk single'ı "Right Round", altı hafta boyunca ABD listesinin zirvesindeki yerini korudu. 2011 yılında Inna'nın seslendirdiği Club Rocker single parçasına düet yaptı. En son olarak kendi single'ı olan Good Feeling adlı parçayı yayımladı.

Kaynak Liderform

 

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.