bursa altili tahminleri

BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 5 HAZİRAN 2017

5 haziran 2017 Bursa at yarışları ve at yarışı tahminleri. Yorumlar beygir com dan alnmıştır. 1 – KOŞU: Günün ilk koşusunda CANFATİHİM (6-7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BOĞAZLI (4) ciddi rakibi olacaktır.KILIÇHAN (8-10) ve AYKARA (3-1) sonraki ihtimallerdir.

2 – KOŞU: İyi durumdaki AŞIKBEY (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.SABRİNİN ATI (6) en yakın takipçisi olacaktır.KARAPANTER (2) ve KARTALÖMER (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3 – KOŞU: İyi formuyla ÖZLENEN GÜL (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SULTANHAN (2) en yakın takipçisi olacaktır.DALGACI (7) ve HALİME HANIM (3) sonraki ihtimallerdir.

4 – KOŞU: İyi durumdaki STORMBELL (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.ÇÖLAN RÜZGARI (7) ciddi rakibi olacaktır.YEŞİLMİŞİK (2) ve DOUBLE STEEL (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5 – KOŞU: İyi formuyla YENİŞARLI (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HACIVAT (3-6) en yakın takipçisi olacaktır.YABANCI GELİN (10) ve BEYRUTLUKIZ (9) sonraki ihtimallerdir.

6 – KOŞU: İyi durumdaki ESTERGON (4) ve BİRBEY HAN (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KUPALIM (5) en yakın takipçileri olacaktır.BARANIN GÜLÜ (1) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

7 – KOŞU: Formda olan EMBİR HAN (3) koşudaki favori isimdir.MARİSSA (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ŞAFAK VAKTİ (7) ve TAŞÇI PEHLİVAN (8) sonraki ihtimallerdir.

8 – KOŞU: İyi formuyla ÖKSÜZBEY (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.PANAMA (8) en yakın takipçisi olacaktır.ASLINAZ (10) ve FANDANGO (2) sonraki ihtimallerdir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yagiz

1 a 2 5 7 8 9/2a 1 4 5 10/3a 3 7 4a 1 2 4 /5a 3 5 6 /6a 7 8 bursa

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x