Ana Sayfa / Tahminler / AT YARIŞI TAHMİNLERİ ANKARA 10 MAYIS

AT YARIŞI TAHMİNLERİ ANKARA 10 MAYIS

AT YARIŞI TAHMİNLERİ ANKARA

Ankara yarış gününde iki bankom var.

 • 1. AYAK

  İşlerine göre en hazır 4 - ELDIABLO gözüküyor. Rakip olarak 7 - OCAĞIN İNCİSİ ve 8 - TATVAN İNCİSİ yazılabilir. 6 - MISS İREMNUR plase.

 • 2. AYAK

  Her mesafede başarılı koşan 2 - DOĞU KIZI favorim. Toparlanmaya başlayan 7 - AKAN NEHİR ve 3 - UÇANBİR rakipler. 5 - MAVİ MELEK, 4 - KIZIL KIR, 6 - YİĞİT HORSE ve 8 - SEVİMLİ HANIM plaseler. 1 - ADIYAMAN iyi duruma geliyor, önde çok boş kalırsa sürpriz yapabilir.

 • 3. AYAK

  9 - PETEKCAN son koşusunu bu mesafede kazanırken çok güzel bir derece çıkardı, bankomdur. Rakip arayanlara 6 - LIGHT FOOT son koşusunu kazanırken daha iyi gruplarda adndan söz ettireceğini belli etti. 4 - KÜÇÜK MATRA hiç ara vermemiş gibi kazanırken yine kalitesini ortaya koydu. 2 - HARD BABY grubun önemli safkanlarından, çok atta yazılır.

 • 4. AYAK

  6 - ENYALIOS son kazandığı yarıştaki derecesi mükemmel. Yarışı rahat kazanması ile bu grupta sürdirek favori, bankom.

 • 5. AYAK

  8 - GÜMÜŞSOY favorim. 6 - DURMAZBEY, 4 - DEMİRONUR ve 5 - DİRENTAY rakipleridir. 2 - CİHANEFE ve 7 - FAKIBEY sürprizciler için uygun seçim.

 • 6. AYAK

  8 - GENÇ PURPLE pist ağır olursa çok iyi koşacaktır. 3 - FLY WINGS ve son koşusu güzel olan 5 - MAGNIFICA PRESENZA rakipleri. Bu mesafedeki en iyi dereceye sahip 2 - HARLEMS QUEEN, 6 - SELNUR ve 1 - RESUS plaseler.

GÜNÜN ALTILI KUPONU
116.64 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
4
6
7
8
H
9
6
H
1
2
3
5
6
8

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

Sayın admin bey bak bülten sayfası yone benim tutan kuponu es geçti :D

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.