AT YARIŞI TAHMİNLERİ ANKARA 10 MAYIS

AT YARIŞI TAHMİNLERİ ANKARA

Ankara yarış gününde iki bankom var.

 • 1. AYAK

  İşlerine göre en hazır 4 – ELDIABLO gözüküyor. Rakip olarak 7 – OCAĞIN İNCİSİ ve 8 – TATVAN İNCİSİ yazılabilir. 6 – MISS İREMNUR plase.

 • 2. AYAK

  Her mesafede başarılı koşan 2 – DOĞU KIZI favorim. Toparlanmaya başlayan 7 – AKAN NEHİR ve 3 – UÇANBİR rakipler. 5 – MAVİ MELEK, 4 – KIZIL KIR, 6 – YİĞİT HORSE ve 8 – SEVİMLİ HANIM plaseler. 1 – ADIYAMAN iyi duruma geliyor, önde çok boş kalırsa sürpriz yapabilir.

 • 3. AYAK

  9 – PETEKCAN son koşusunu bu mesafede kazanırken çok güzel bir derece çıkardı, bankomdur. Rakip arayanlara 6 – LIGHT FOOT son koşusunu kazanırken daha iyi gruplarda adndan söz ettireceğini belli etti. 4 – KÜÇÜK MATRA hiç ara vermemiş gibi kazanırken yine kalitesini ortaya koydu. 2 – HARD BABY grubun önemli safkanlarından, çok atta yazılır.

 • 4. AYAK

  6 – ENYALIOS son kazandığı yarıştaki derecesi mükemmel. Yarışı rahat kazanması ile bu grupta sürdirek favori, bankom.

 • 5. AYAK

  8 – GÜMÜŞSOY favorim. 6 – DURMAZBEY, 4 – DEMİRONUR ve 5 – DİRENTAY rakipleridir. 2 – CİHANEFE ve 7 – FAKIBEY sürprizciler için uygun seçim.

 • 6. AYAK

  8 – GENÇ PURPLE pist ağır olursa çok iyi koşacaktır. 3 – FLY WINGS ve son koşusu güzel olan 5 – MAGNIFICA PRESENZA rakipleri. Bu mesafedeki en iyi dereceye sahip 2 – HARLEMS QUEEN, 6 – SELNUR ve 1 – RESUS plaseler.

GÜNÜN ALTILI KUPONU
116.64 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
4
6
7
8
H
9
6
H
1
2
3
5
6
8
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan Yılmaz

Sayın admin bey bak bülten sayfası yone benim tutan kuponu es geçti :D

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x