10 Mayıs Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

Bugün Ankara’da oldukça güzel program mevcut.Umarım doğum günümde güzel bir ikramiyeyi hanemize yazdırırız.Herkese bol şanslar.

1.KOŞU : Birinci altılı ganyanın ilk ayağı son günlerin istikrarsız safkanlarının satış koşusuyla start alıyor.Gruptaki bir çok ismin start problemi yaşaması işi dahada güç hale getiriyor.Son koşularına bakacak olursak 5-ELBİ en formda isim.10-EYMENİM, 9-PILAT, 3-MAYAN ve 6-BABA BORAN küçük çaplı kuponlar için yeterli görünüyor.11-GOLDEN CHANCE ekleyip bu ayağı geçmeyi düşünüyorum artık 6 attan yatarsakta kısmet.

2.KOŞU : Pedigri olarak mesafeye yatkın görünen 7-DELTA DART bizzat ilgilendiği binicisi ile en şanslı isim.6-BARABULKA ilk olarak rakip gördüğüm safkan.

3.KOŞU : Form durumu iyi olan 2-BAHABEY ağır sikletine rağmen kazanmasını beklediğim isimdir.

4.KOŞU : Hakkında iyi duyumlar aldığım 1-BIG HEART gruptaki en şanslı isim ancak S.KAYA şu sıralar güveneceğim jokeyler arasında son sıralarda olduğundan hazırlıklarındaki iyi görüntüsüyle 4-EL DIABLO, kulvar avantajı bulunan 8-TATVAN İNCİSİ ve 7-OCAĞIN ATEŞİ yazmak durumunda kaldığım isimlerdir.S.KAYA dışında en beceriksiz aprant dahi binseydi 1-BIG HEART tek yazardım.

5.KOŞU : Start problemi yaşamasına rağmen iyi performans sergileyen 2-DOĞU KIZI fazla oyalanmaz ise kazanır.Hipodrom hipodrom dolaştırılan 3-UÇANBİR ona rağmen tabeledan düşmeyen bir isim bugünde dikkat edilmeli.5-MAVİ MELEK şans verdiğim diğer safkan.

6.KOŞU : Bu pistte henüz geçilmemiş olan 9-PETEKCAN koşunun favorisi ve küçük çaplı kuponlara tek yazılabilecek kalitede.İlk kez çim pistte mücadele edecek olan 11-PRIZE FOR yatkın olduğu pistte bugün sürprizi gerçekleştirebilir dikkat edilmeli.2-HARD BABY, 5-LASER GIRL, 7-LYRIC ve 6-LIGHT FOOT geniş oynayanlar için önerebileceğim isimlerdir.

7.KOŞU : Muazzam bir form grafiği çizen 6-ENYALIOS gruptan üstün duruşuyla kazanması normal sonuç olacaktır ancak bu ayalta çıkacak sürpriz bir sonuç ikramiyenin sıçramasına neden oalcaktır.Değerlendirmek isteyenler 5-DASKYLEION, 8-JUNIOR PIANIST, 3-CAMELOT, 1-BAMBALERO ve 2-BE MY SHADOW şans verebilirler.

8.KOŞU : Eğer binicisi malum stilini bu koşuda tekrarlayıp gereksiz beklemeler yapmaz ise 8-GÜMÜŞSOY kazanır.Aksi halde 5-DİRENTAY ve 3-AHPAR devreye girecek isimlerdir.

9.KOŞU : Günün kapanış koşusunda 7-TANGO WINNER favorim.Diğer sıralamam şablonda.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : 5 – 10 – 9 – 3 – 6 – 11

2.AYAK : 7 – 6

3.AYAK : 2

4.AYAK : 1 – 4 – 8 – 7

5.AYAK : 2 – 3 – 5

6.AYAK : 9 – 11 – 2 – 5 – 7 – 6

 

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : 1 – 4 – 8 – 7

2.AYAK : 2 – 3 – 5

3.AYAK : 9 – 11 – 2 – 5 – 7 – 6

4.AYAK : 6

5.AYAK : 8 – 5 – 3

6.AYAK : 7 – 11 – 2 – 3 – 6 – 12

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
murat abay

BİG HEART*PETEKCAN*ENYALIOS GEÇİLMEZ GİBİ DURUYOR. PETEKCAN ANKARAYA BAYILIYOR. PİSTTE AKŞAM HAFİF YAĞAN YAĞMURDAN DOLAYI BİRAZ NEMLİ. ENYALIOS’DA AHMET FAZLA ŞOV .”KARAÜZÜM GİBİ” YAPMAZ İSE YEM KENTERİ KAZANIR. ANKARA BİR KAÇ FAVARİ GELSE DE MERAK ETMEYİN HARÇLIK VERİYOR. ÖNCE ALTILIYI BUL. SONRA NE VERİRSE VERSİN.

SuaL

dogumgununuz kutlu olsun ramazan bey, yazdiginiz gibi gelmesi dilegiyle, umarim tjk da dogumgununuzu kutlar)))

Ramazan Yılmaz

Teşekkürler Sual hanım umarım :)

nihat

iyi yılar ramazan kardeş.

Ramazan Yılmaz

Teşekkürler Nihat bey

nihat

hay allah ya.bende sonda 8 GENÇ PURPLE tek çıkarmıştım oysa sende o kadar atta yok neden ramazan kardeş tutmadın hiç .sebeb varmı.

Ramazan Yılmaz

önce maidende kazanmayı öğrensin sonra tek yazarız :)

Ramazan Yılmaz

Siz tek çıkarttıysanız tek yazın oyununuzu bozmayın

Ramazan Yılmaz

Şunlara güvenip tek yazanda hata biz yazmazsak pilot kesilirler

admin

Jokeye veya ata küstün mü kesin gelirler :)

Ramazan Yılmaz

Aynen admin bak Selime nasılda geliyo :D

admin

İki yarıştır JUNIOR PIANIST’e oynuyorum son yarış tek attım, nerde kazandı.

Ramazan Yılmaz

Bende bir kupona yazdım birine 6 te attım gittim tek attığımı yatırım yok abi tövbe ettirecekler bunlar :D

Ramazan Yılmaz

Tjknin 1700 liralık doğum günü hediyesini elimizin tersiyle geri ittik :/
http://bulten.bankotahminler.com/altili-kuponlari/ramazanyilmaz-290/kupon-4408.html

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x