ANKARA 21 Mayıs 2013, Salı Tahminleri

 • 1. Ayak
  3 – LAST STORY sert temposu ile bu gurubu rahatlıkla ekarte edebilecek güçte. Küçük kuponlara tek olarak düşünülebilir. Tek yazmak istemeyenler için sıralama verirsek; kazandığı koşu sonra iyi durumunu koruyor gözüken 8 – SEMİHA SULTAN, bu sezon Ankara pistindeki ilk yarışı oldukça iyi olan 6 – JOANYKO, yükselen grafiği ve usta jokeyi ile 2 – LULLABY ve son olarak bu grubun üstünde yarış yapabilecek kabiliyette 7 – KİRKE kuponlarda bulunmalı.
 • 2. Ayak

  Uygun pist ve mesafesinde 3 – ADIYAMAN ilk atım. Son yarışında çok güvendiğim fakat 3.lük ile yetinen 13 – ŞAH REMO ikili için düşünülebilir. Yarışın bombasını 5 – TUŞ KİLİDİ’nden bekliyorum.

 • 3. Ayak

  18 atın koşacağı bu maiden koşusunda işler zor gibi gözüküyor. 3 ay aradan sonra gördüğü ilk koşuda güzel bir derece ile 3.lüğü bulunan 3 – BANA İNAN ilk atım. Daha sonra 4 – BEN SALVADOR ve 6 – NEIGHBOUR SOLDIER mutlaka düşünülmeli. Plasede 16 – IMPASSIONED, bomba ise 15 – HADRA.

 • 4. Ayak
  5 – THOR Baba hattından uzun mesafede koşacak izlenimini versene Büyükbabası TUNCA yavrularının yaptığı kısa mesafelerde iyi işler yapacağını düşünüyorum. 6 – YAKUPBEY günün BANKO TAHMİNİMDİR.
 • 5. Ayak

  Oldukça iyi bir yarış beklediğim 5 – KAREAS ikinci BANKO TAHMİNİMDİR. 

 • 6. Ayak

  4 Yaşlı arapların oldukça zorlu geçecek olan bu yarışında sırasıyla 10 – ENSARHAN, 13 – WIN RIVER, 5 – KADİMDOST, 1 – GÜVENAY, 2 – DİRENTAY, 3 – POWER OF THE SUN, 15 – ALTIN MADALYA yazılması gereken atlar.

  1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
  2
  3
  6
  8
  2
  5
  13
  3
  4
  6
  15
  16
  6
  5
  1
  2
  3
  5
  10
  13
  15
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.