9 TEMMUZ 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

LIONS ROSE; Pedigri olarak oldukça yüksek bir potansiyele sahip olan safkan idman pistinde muazzam görüntü sergiledi. Gerçi grup içerisinde şampiyon olabilecek potansiyele sahip başta SCAR TO SCAR gibi çok kaliteli isimler olsa da LION ROSE’nin biraz daha şanslı olduğuna inanıyorum. Bu iki isimden birinin fotoyu önde gececegine inansamda bir seçim yapmak zorunda olduğumdan tercihim LIONS ROSE olacaktır.

MY DEAF SON; Safkanın geçmişteki başarıları ortada lâkin böyle bir safkanın Şartlı-4 koşusunda bulunması açıkcası pek haz almadığım bir durum. Eğer safkanın sorunları varsa sorununu giderin öyle koşuya kayıt yaptırın şayet yoksa ve at hazırsa ozaman hakettiği koşularda koşturun. Yarışseverlerin aklını bulandırmaya gerek yok. Sırf bu durum yüzünden banko geçilebilecek ayağı HEPSİ yapmak zorunda kalıyorum.

ULUDAZ – GRAVESEND; Üçüncü ayağı bu iki isimle geçeceğim. Evet GOLDEN TOWER kuponumda bulunmayacak. Nedenine gelirsek bu safkan belki bu grubun atı olmayabilir Şartlı-4 yakıştıramadığım diğer bir safkan lakin muhtemelen HIEWA IWA ve GOLDEN TOWER önde birbirlerini yıpratacak. Bunu fırsat bilen ULUDAZ ve GRAVESEND sonlarda etkili sprintle gelip bu iki isme by by diyecek. Zaten ULUDAZ’ın sprinti malum üstünde birde işini son düzlüğe bırakmayı seven binicisi varken bu sahnenin gerçekleşmesi çokta zor görünmüyor. Dileyenler GOLDEN TOWER’de ekleyebilir lâkin bugün bende koşmayacak.

CORCOVADO; Tipik it ARACI tayı. Potansiyel yüksek, ilgi alakada muhtemelen limitsiz. Haliylede gruba üstünlük sağlaması normal sonuç olur. Ancak grup içerisinde dikkatimi çeken KETOHAN ve Mendip yavrusu SHANBANDAR es geçmeden kuponuma ekleyeceğim isimler.

REKOR; Grubun en dinlenmiş safkanı. En güçlü rakipleri 9 gün önce koşmuş. Atlara verecek yem paranızın mı yok arkadaş ingiliz atı bu her hafta koşumu koşturulur zorla eşsek edecekler atları. Neyse bizim ilgi alanımız olmayan bir konu bu. REKOR küçük çaplı kuponlarda tek bırakılabilir. Geniş kuponlar için sıralamam sablonda.

1.ALTILI GANYAN KUPONUM

1.AYAK : 4
2.AYAK : HEPSİ
3.AYAK : 1.3
4.AYAK : 1.4.7
5.AYAK : 4.5.8.7.10
6.AYAK : HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
24 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Ramazan

bodrumlu

Bolşanslar teşekkürler

admin

1-2-3-5-6 //
2-4-7 //
6-10 //
1-3-4-6//
5-6-9-11 //
2 //

admin

Bol şans Ramazan, Madam Elli 4 atta yok :)

admin

Dereceler güzelmiş, bizim kupona yazık ettik galiba :)

admin

Yazdırma kupon maalesef, kaderimize razı olacaz :)

admin

İlk ayaktaki at mi. Gözükmüyor Twitter.

admin

Of Ramazan of :)

admin

Galobu 25 lerde bitiriyor diye yazmadim

admin

Uzun mesafe tecrübesi yoktu. Bir sonraki yarış kazanır.

Hamit

Ramazan usta tahminlerini yazılarını takip ediyom çok başarılı biliyom oynuyom patlayamaz bir gün
Senden izmir için yorum ve tek istiyorum
Teşekkürler bol şanslar herkese
Saygılar.. .