9 HAZİRAN 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Öncelik herzaman olduğu gibi, kendi tuttuğunuz isimlerin olacağı, güzel bir Pazar İstanbul gününde, yazdıklarımızın ganyan olması dileği ile;

1.KOŞU: İlk defa kosacak tayların mücadelesi zorlu gecmeye aday. Benim çalışmalarım neticesinde 4-LION ROSE, 2-GANANDO SOLA, ekürisiyle birlikte 6-OSCAR TO OSCAR’ı ön plana cıkardığım isimlerdir. 1-CANKILIC ve 7-SUPERSTAR’ıda yazarak ilk koşudan kurtulmaya çalışacağım. Geniş oynayanların kapatması gereken bir koşu..

2.KOŞU: Programa bakınca; Yavuz Sultan Selim Koşusunda koşmasının gerektiğini düşündüğüm 4-MY DEAR SON’ın burada ne isi var diye düşünen sadece ben değilimdir sanırım.. Dileyen kesinlikle tek oynayabilir. Ancak ben yanına bir sıkıntısımı var acaba? diyerek; sprinter safkan 1-ZU HAT’ı bulunduracağım.

3.KOŞU: Yine yukarda söylediğim konu burada 2-GOLDEN TOWER icinde geçerli. Burada değilde, 6.Kosuda koşması gereken bir isim olarak düşünüyorum.. Dileyen yine Banko olarak kullanabilir.. Ancak bu isim zaten zor kazanan bir at olduğunu düşünerek, yanina, süratli isimler arasında tek göze çarpan sptinter isim olan 1-ULUDAZ’ı yazarak, sonlarda grubu toplamasını bekleyeceğim. Bu iki ismi yeterli görüyorum.

4.KOŞU: Kaliteli taylar yetiştiren Aracı ekürisine ait olan Toruc Macto tayı 1-CORCOVADO 1.Altılıda BANKOM, 2.Altılıda ise Alternatif BANKOMDUR.. Calışmalarında etkili dereceler sergileyen 5-OBRA REİS tek rakip gördüğüm taydır..

5.KOŞU: Maiden olmasına rağmen mesafedeki en iyi bitiris derecesine sahip olan 7-ENTERTAINMENT, bu gruba kalitesinin farklı olduğunu düşündüğüm ve uzun deneyimide burdaki isimlere göre fazla olan 2-DEPOSITORY, mesafeyi koşmaması dezavantaj olsada çimci yapısıyla 3-QUEEN OF SILVER yeterli olarak gördüğüm isimlerdir. Yeri olan sürpriz arayanlar 1-SINEPS yazarak rahat yarış izleyebilir..

6.KOŞU: Bence günün enzor koşusu. Pistin etkili isimlerini biraraya getiren Yavuz Sultan Selim Koşusunda; 6-KREACHER kesinlikle bu önemli koşuda cok ön planda gördüğüm safkan olsada, kaliteleri kesinlikle ortada olan ve herzaman heryerde yarış kazanabilecek olan klas safkanlar 7-MISTER STRONG, 10-TOUCH THE WOLF 5-KINOWA, 1-BAVİ REŞ ve 4-GÜNGÖR BABA, 9-SON OF LEGEND, 2-BIG BROWN, 8-MY BILLIONAIRE, 3-DAYIM BENİM arasında ayrım yapmadan HEPSİ yazma taraftarıyım..

7.KOŞU: Dişilere ait KV6 Koşuda, mesafe dezavantajı olacağını düşünsemde rakipleri uygun gözüken 1-ALDERAMİN kesinlikle yazılır. Mesafeyi göz önüne alarak 6-BURCU SULTAN, 4-GÖZ AĞRISI, kazanma özürlüsü 5-TETİNA, formda isim 2-BENAZİR KIZ ve yine mesafenin dezavantaj yaratacağını düşünsemde 3-BEYAZ KULE zor yarışı kapatacağım.

8.KOŞU: Yine dişi taylarına ait G3 koşuda; Güzel İzmir’imden jokeyi ile birlikte giden, çim pistin iyi taylarından olacağını gösterdiğine inandığım B.Kurdu idaresindeki 8-MADAM ELLİ, yine İzmirden giden ve İstanbuldaki ilk koşusunda grubun en iyi derecesini yapma başarısını göstermiş olan, İzmirden gidip geçilmeyen isim Menderes Güzeli arkasındaki ikinciliği süper olan 6-GÜLE GÜLE ayrımsız ikili olarak kuponlara bulunması gereken isimlerdir. Ankaradan gelen, bukadar tecrübeli jokeyler arasında eğer heyecan yapmazsa ve doğru taktik kullanması durumunda, tanıdığı ve kendi atları olmasının avantajıyla aprantisine raģmen 11-ÖMÜR CINARI ve sık start almasına raģmen, bu grupta herzaman söz sahibi olacak potansiyeli fazlasıyla olan ve son koşusuna oranla birazda kilo düsen, ekürilerininde destekleriyle 9-NURİS burayı kapatır diye düşünüyorum..

9.KOŞU: Muhtesem galoplarını sahaya yansıtması durumunda, tek birinciliğinin bu pistte olmasınıda göz önünde bulundurarak, en iyi anlaştığı jokeyi idaresindeki 2-AĞA CELİK benim İstanbul 2.Altılıdaki BANKOMDUR...

1. ALTILI TAHMİNİM

4-2-6-1-7
4-1
2-1
1 CORCOVADO
7-2-3-1
6-7-10-5-1-4-9-2-8-3

2. ALTILI TAHMİNİM

1 // 5
7-2-3-1
HEPSİ
1-6-4-5-2-3
8-6-11-9
2 AGA CELİK

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Özgün

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x