izmir altılı tahminleri

9 ŞUBAT 2020 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1.AYAK: 2 HASFIRTINA’nın formu malum, muhtemelen kazanacak olsa da rakipler ekliyorum. Gördüğü koşuda iyi gözüken ve formunu daha da geliştiren 8 KESKİN NİŞANCI ve yine gördüğü koşuda varlık gösteremese de 4 TARGARYEN rakipleridir. Formda binicisi ile 5 MCTAMER sürprizde.

2.AYAK: Bu mesafedeki son yarışında yaşadığı sürtüşmeye rağmen 2.liği kurtaran 5 LUVİ, kazandığı yarışta kendinden emin fotoya süzülen 6 ROCKY BOY ve kazandığı koşular sonrası 7 ŞİRİN SULTAN favorilerim.

3.AYAK: 4 NEOS, dereceleri ile güzel işleri ile burada da kazanmaya yakın. 2. koşusunda kazanan 5 KURU SOĞAN, derece çıkarmasa da rahatlığı dikkat çekiciydi. Bu ikili ile denk gruptan sıyrılmaya çalışacağım.

4.AYAK: 2 BAŞ HÜKÜMDAR devam ettirdiği formu ile yine bankomdur.

5.AYAK: Start sorununa rağmen tabelaya girmesini bilen 2 ÇAMLIYAYLA favorim. Takı değişikliği sonrası tabela ile buluşan 5 RÜZGAR FIRTINASI rakibidir. Her sonuca açık bir satış koşusu olsa da iki isimle geçiyorum.

6.AYAK: Tercihim grubun kalite isimlerinden olacak. Sıralamam şablonda.

KUPON

2-8-4-5
5-6-7
4-5
2
2-5
3-1-2-4

Yazar: admin

25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
120 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
legrunt

Tüm site sakinlerine iyi pazarlar dilerim. Şansınız bol, huzurunuz daim olsun.
Güzel İzmir programında zevkli mücadeleler izleyeceğiz. Kurgularımız ile yardımcı olabilirsek ne mutlu bizlere.

1. Koşu : Sadece Maiden olsa 2 at yazıp geçerdik. Üstelik bir de satış olunca kazın ayağı değişiyor. Belki de komplo teorisi yapıyorumdur :) Açıkçası bilemedim.Kocaeli ve Bursa’da işleri iyi giden.. Ancak İzmir de aradığını bulamayan bir tay 4 Mihribankaya ve Ankara,Kocaeli koşularında varlık gösteremiş, İzmirde ki 7 koşunda bir 2ncilik ve bir 4ncülüğü olan Gerekçeli, favori çıkıyor. Bir de Oğlum İsmail var. Enis Emre Doğru ile galopları çok iyi 1400mt İzmir pistinde 7 nciliği ve 4 ncülüğ bu gruba yeter ve artar gibi geliyor. Ben tek geçiyorum. 5 Oğlum İsmail Banko

2. Koşu : Baydöker hazır bir at ve Favori olmayı hak ediyor. Ancak gerçekten zor bir yarış. Atların performansları sizleri yanıltmasın. Dönem dönem hepsi bir birine üstünlük sağlamış. Kapatırsak rahat bir yarış izleriz. Bu atlar arasında Hosli, Baydöker karşılaştırmasında 3 yarış’ta 2 ye 1 Hosli önde. Wait for it bir tık Uzayan mesafede Baydöker önünde gözüküyor. 8 yarışın 5 ini Wait for İt kazamış. Tabii ki Yamak 1 koşusu ben ilk şansı Hosli ye veriyorum ve Baydöker ile eküri desteği olan Wait For İt yazarak 3 eküri ile 4 at geçmiş oluyorum.

3. Koşu : Bu grupta Patroniçeyi bir tek at geçmiş. O da Anneler günü koşu çim de Beyza Sultan 4ncü Patroniçe 5nci. İzmir de Geçilmeyeceğini düşündüğüm 7 Patroniçe diğer bir Bankomdur.

4. Koşu : Buraya kadar teklerimiz oturuyorsa zaten yorum yapmayıp Bamsi hariç HEPSİ yapalım. Diyemiyorum biraz ayıklıyayım :) Has Fırtına, Gray Wolf, Tek Dadaş, Koçulaş, Keskin Nişancı, Steel Claw, Jocabin ve Targeryan sürpriz de değerlendirelim.

5. Koşu : Luvi ve Dont Look Back ve Şirin Sultan ön plana, Bu mesafeyi tecrübe edecek taylar vesilesiyle hepsi yapmak daha doğru olur.

6. Koşu : Magic Apple daha yeni 3 yaş’a girmiş bu taylar için e ağır kiloyu kaldırabileceğini düşünmüyorum. Mestanefe için de sanırım biraz uzun gibi. Burada ön plana çıkan iki tay var. 3 Dembe ve son yarışında bizi yatıran 4 Neos yeterli :))

7. Koşu : Tabii ki Baş Hükümdar.

8. Koşu : Yarış 1200 olsa tek yazmadım. Startta kalan bir at olmasına rağmen yine de risk alıp 2 Çamlıyayla’ı tek yazacağım.

9. Koşu : ilk şans verdiğim at 4 Gülenyüz. sonrasındai Alemin Kralı, 1,3,11 ve Yücelir sürprizde beklediğim isimdir.

Bol şanslar dilerim.

legrunt

Yarın vaktim olmaz. Adanayı da burada paylaşayım Admin’im.

Adana,

1. Ayak : Sorunlarının giderildiğini düşündüğüm 2 Lilie Marleen İlk şans verdiğim tay.
Rakip olarak 1 Rüzgarhanbey, 4 Stari Grad,5 Thunder Road, 6 Batmacihan.

2. Ayak : 6 BUZUL öncelik verdiğim at. Sonrasında 5 Babadınınoğlu artık kazansın.
Formda safkan 4 Çıkmazoğlu rakipleri olur.

3. Ayak : Uyumlu Jokeyi ile Aşemez bende tek çıkıyor.

4. Ayak : Uzun zamandır koşmasa da 2 Heva kazanabilir.Kötü koşması sebebi ile
Rakip olarak devreye girecek,
tecrübeli isim 1 Berdar zaten Çelik ekürisi gibi ne olacağı belli değil. Kimkim’e
dum dum’a :)

5. Ayak : Şartlı 3 yamak koşusu koymuşlar. Bir tarafta sanıyorum kendi atına binen 1
Beceriklihan 98 handikap puanı var. Garip geldi bana. Serkan Yıldız ne yapar
bilemem ama ben yanına 3 Palwan yazacağım. 4 Shutka da diğer şanslı bir at.

6. Ayak : 5 Günpınar finalde tek yazacağım at.

Bol şanslar dilerim.

Mustafa 1324

Bol şans legrunt

Buca06

Bol şans olsun legrunt, iyi pazarlar.

Baranovici

Bol şanslar Legrunt. Emegine yüregine saglık güzel yorumlar için:)

Ozcan bek

Gunaydin legrunt Şansın bol olsun dostum

RISING

Sevgili dostum legrunt, bol şanslar:)

Hüseyin

Emeğine sağlık adminim yazdığın gibi gelsin

Mustafa 1324

Admin bol şans
1.ayak has fırtına ya yakın gidip onu 1000 direğinin oralara kadar sıkştıra bilirsek kantarmada boğdurabilir isek çünkü 1000 direğinden sonra kendi halinde koşmaya başlarsa yarışı alır? Biz ise ilk 5 içinde talip edip viraja gelirken ilk 3 girep arayıda açtırmadan dışarıdan atağa sağlıklı kalka bilir isek kazanırız diyorum benim gönlümden geçen kazanalım artık at hazır biz hazırız bir tek a.oluk ta hazırsa ise neden olmasın
7 gray wolfff ama siz gene garantiye gidin nede olsa başka Bi tek var sahada rakiplerini yazın ama sayın admin 4 atta yazmamışsın mereka ettim inanmadın mı yerin mi yok?
2 ayak. Geçen yarış şirin sultan demiştim beni yanıltmadı sadece bu kadar yakın uzun yarış düşündürücü ben hepsi diyip geçiyorum
3 ayak. 1.4.5
4 ayak. Baş hükümdar şuan izmirin en form da atı 2 tek
5 ayak. 3.Çamlı yayla kazanmasını beklediğim at
8 Sarrafın umudu önlere rahat sarkıyor sonra duruyor sorunu buldularsa durmaya bilir 5 rüzgar fırtına yanına sigorta 3.5.8
6 ayak. Eğerki buraya kadar gelebilir isem 1.2.3.4.5.7.8.9.10 diyip rahat Bi yarış izlemek istiyorum

Mustafa 1324

Bol şans olsun admin grupta koşan herkez kazanırız gözüyle bakar bizimkisi o yönde

Mustafa 1324

Kesin demiyorum ama 4 atta da yazılmayacak at değil ben temenni ediyorum kazanmasını bekliyorum herşeyi yaptık jokeyi Bile değiştirdik

Baranovici

Bol şanslar Mustafa. Gray Wolf ve Icefall ikiside inşallah bu platformda hep beraber yüzümüzü güldürecek ayakları düz bassın. Umarım gönlünüze göre olur yarışta her şey:)

Mustafa 1324

İnşallah ne güzel temenni bunlar baranovici teşekkürler

Reis

Ayaklari duz bassin bursadan selam

Mustafa 1324

Eyvallah memleketim bursa

Reis

Turgay baskandan selam olsun ozaman….))))

Mustafa 1324

Aleyküm selam Ama turgay başkan kim tanıdık biri yada mekan ismi falanmı?

Reis

Sevgi ve saygi cercevesinde bu siteyi olusturan basta atmin ve emegi gecen herkeze selam herkeze bol sans mustafa1324 arkadasim bursadan selam ayaklari duz bassin insallah.. tum uye arkadaslara bol sans hepsini takip ediyor ve kendimize gore yorumlayip yararlaniyoruz saolsunlar saglik ve sihatle kalin,…….

Buca06

Mustafa 1324 merhaba, Elbetteki verdiğiniz emeğin karşılığını beklemek ve onu almak müthiş bir duygu, dilerim gerçekleşir kesinlikle biz de Mutlu oluruz, tecrübe ve gözlemleriniz ilk ayakta JACOBIN için hangi yönde onu merak ettim, fikir verebilirseniz sevinirim. GRAY WOLF’a da yarın için ayakları düz bassın diliyorum.

Mustafa 1324

Sevgili Buca jacobin için sadece şunu söyliyeyim çim yarışlarına kadar atı hazırlamak düşüncesindeler derim çimler yaklaşıyor kondisyon yönünden hazır tutup idman yarışlara benzemez ilk müsait çim yarışında bombayı patlatır gibi benim düşüncem bu yönde ekibin bildiğim kadarı ile zaten talihsizlik yaşadılar bu sene 4 tane Arap atları kriterlere uymuyor diye iptal oldu ama bu ekibi Arap taylarını sıkı takip etmeni tavsiye ederim

Buca06

Çok teşekkür ederim, herşey gönlünüzce olsun ve kolaylıklar diliyorum.

Reis

Sevgili buca her oynadigin oyunu bende oynuyorum kendi oyununumumdan haric ve hep oynuyacagim selamlar sitilin kurgun anlatimaz yasanir oda yeter tesekkurler

Buca06

:)) öncelikle teşekkür ediyorum REİS, benim kuponlarım heyecan hikayesi siyah beyaz film gibi biraz… bol şanslar

Ozcan bek

İnşallah senin düşündüğün gibi gelir tek attığın
yer de ben de senin le beraberim çünkü senin verdiğin yapdigin yorumlara inandığımı için sana güveniyorum benimde tecrübelerime kıyaslandığım la aynı fikirdeyim şimdi den iyi geceler Şansın bol olsun dostum

Mustafa 1324

Güvenin için teşekkürler ama sağlama gidip baş hükümdar tek deneyip Bizim yanımıza 2.8 yazıp garantiye alabilirsin burada da yazdım bizim yüzümüzden kimsenin yatmasını inanki istemem herkez bütçesinden bir miktar ayırıp bu zevki yaşamak istiyor sonrasında ben kötü oluyorum bol şans şimdiden

Ozcan bek

Dostum adnan dan bilgin olabilir mi bu ara da teşekkür ederim izmir için masrafı çıkardık

legrunt

Bol şanslar Adaşım. İşin gücün rast gelsin.

Mustafa 1324

Teşekkürler legrunt hepimizin inşallah

Reis

Sevgili legrunt oyunlarini sevkle takip ediyor ve yararlaniyoruz hersey gonlunce olsun senin ve sitedeki tum arkadaslarin sitede de saolsun admin sayesinde yeni katildim uzun aradan sonra nacizane bizimde oyunumuz oluyor ozellikle bursa yarislari insallah bi gun bi yerlerde gorusmek dilegile bol sanslar

legrunt

Hoş geldin Reis %100 Trabzonlu olduğuna inanıyorum. Rabbim gönlüne göre versin. Bol şanslar

Ozcan bek

Günaydın dostum Merhaba Şansın bol olsun yazdığın gibi gelsin ben teklerin yazıcam yatarSam da canın sagolsun

RISING

Mustafa bool şanslar, umarın senin at kazanır:) en kötü tabeladan düşmez..bol şanslar güzel pazarlar:)

Mustafa 1324

Eyvallah rısıng inşallah

ihatar

Adminim şansın bol olsun artık

sanal

İZMİR

1.Ayak : 2,3,4,8
2.Ayak : 1,2,3,5,6,7
3.Ayak : 1,2,3,4,5
4.Ayak : 2
5.Ayak : 2,5
6.Ayak : 1,2,3,4,10

Sayın Admin ve tahminciler;
İzmir ilk altılı epeyce karışık. İkinci altılıyı tercih ettim.
Başhükümdar benim banko önerim.
Bol şanslar.

legrunt

Bol şansların olsun Sanal

aynasiz10

Başta admin olmak üzere tüm arkadaşlara şimdiden bol şanslar diliyorum Mustafa seni atı tek atıyorum ben zaten küçük kupon yapan bir insan olarak hepinize inşallah bol şanslar diliyorum

Mustafa 1324

Bol şans aynasiz 10 ama üzülürüm bizden yatarsan

Baranovici

Emegine saglık admin. Bol şanslar olsun

derince

İzmir 1

At sayisinin az olması favorilerin şansını artirsada iyi harçlık verecek bülten.

İlk ayak dengesiz grup hepsi diyorum.
İlk atım kriter

2.ayak 123 yeterli

3.ayak iki isim ayirrmış gibi gözükse de burayı da 2456 diyorum
.
4.ayak boş kilosunu kullanabilecek steel claw favorm. Sıralamam 987234

5.ayak 345 ayrımsız görüyorum.

6.ayak son yarışında bankom olan neos daha uygun grupta kazanması gerek bir kez daha bankom.

Bol sans

gizli26

Yüreğine sağlık derince

derince

Eskiden beri beni destekleyen gizli tşkler o senin yüreğin güzelliği..

legrunt

Bol şanslar derince. Etkili tespitlerin renk katıyorsun.

derince

Tskler legrunt..
Bu site paralı sitelere en büyük darbeyi vuran sitedir .
Bunu Sevgili admin de bilir..
Sen şu anda sitenin
baş aktörlerindensin..basarilar dilerim.
bizde nacizane oyunumuzu paylasiyoruz işte.
Dostlar sağolsun :)

Umarım çift haneli rakamlar bu siteden çıkar.

legrunt

Estağfurullah değerli dostum. Bizler görüşlerimizi paylaşıyoruz. Baş aktör bizleri taşıyan sevgili Adminimdir. Tüm paylaşımcı arkadaşlarım baş tacı olup, herkesin yorumları çok değerlidir. Sonuçta duymak ve görmek ( İnanmak) istediklerimiz alıp kurgumuzu paylaşıyoruz. Paralı sitelerin yaptığı oyunlar 150Tl ve üstü. Öyle bir dünya var ise bu sitede her gün onlarca kupon içeride olur. Amacımız minimumda maksimumu yakalamak. Maharet bundadır :)) Sevgiyle kal..

Barandeniz

Selam sayın Derince umarım bu kuponu değişmediniz
Bolsans lar. .

derince

Tşkler bu bayiden oynandı..
bakalım sonu olacak mi

cetinyufka17

İzmir tahminim
4
1.4.
6.
2.4.7.8.9
1.3.5.
1.3.4.
2.
2.3.4.5.
1.3.
Şansınız bol olsun

gizli26

Admin yorumların cok güzel bol şans severek okuyorm

Barandeniz

İZMİR 1Cİ ALTİLİ
6,7,5,4,2
1
6,1,3,4
2,3,5,7,8,9
5,7,2
1,4
Herkese bolsans

legrunt

Bol şanslar Barandeniz

Buca06

Bol şans Barandeniz.

Fire Of World

İzmir 1 Altılım
1 Ayak 2.4… 7.6
2 Ayak 1 BAY DÖKER
3 Ayak 6.4.3.1
4 Ayak 2.7
5 Ayak 6.4
6 Ayak 3.5.1
İzmir 2 ALTILI
1 Ayak 2.7
2 Ayak 6.4
3 Ayak 3.5.1
4 Ayak 2.1
5 Ayak 2.5
6 Ayak 7.8
Teksiz Bu Şekil Yatırıcam Bol Şans ✋

legrunt

Bol şanslar The Banko. Geciktin.. Tutmuş bir şablon bekliyoruz senden :)

Fire Of World

5 de Kalmış İkinci Altılı Verebilirim Gerçekte Yakaladım Ama Burada Kafada 8 i Yazmamışım ganyan bayinde Biri Bas bas bağırıyor 8 8 diye Yaz Oğlum dedim gelir Melir Geldi ? ?

legrunt

Adminim bol şanslar

BAMBAM

izmir 2. altili
1.ayak. keskın nişancı banko
2.ayak. 7/4
3.ayak. demene banko
4.ayak. 2/1 3
5.ayak. 24568
6.ayak. 123…..hepsi bol şanslar

Barandeniz

İZMİR 2Cİ ALTİLİ
8,9,7,6,3,4,5
5
H
3,2,1
2,8,6,5,3
3,2,1
Herkese bolsans

AVCI

Mustafa1324 gardaşim nasılsın yeni kaltım işe geldim evet atınız koşuyor ve kulaklığı cıkarıp startta kadar kulaklık takmış umarım bu yeni takısı daha iyi yerlere getirir ve bu ayağa 2 atla gecicem hafif kilo tercihim olucak

AVCI

İzmir

1.ayak…3.7.8
2.ayak…3.4.5.7
3.ayak…1.tek
4.ayak…2.3
5.ayak…2.5
6.ayak…8.10

Herkese bol şanslar

Mustafa 1324

Avcı bol şans dostum

AVCI

TSN9C06-AD11-5DE7Koşu Tarihi2020-02-09HipodromŞirinyer HipodromuBahis türü6’lı GanyanKoşu1Bahis sayısı80Misli1Tutar5,60 ₺

1.Ayak

2 – KRİTER

2.Ayak

1 – BAYDÖKER

3.Ayak

6 – PATRONİÇE

4.Ayak

2 – HASFIRTINA

3 – TEK DADAŞ

4 – TARGARYEN

7 – GRAY WOLF

8 – KESKİN NİŞANCI

5.Ayak

3 – BLUE THUNDER

4 – HARD FLOOD 

5 – LUVİ

7 – ŞİRİN SULTAN

6.Ayak

1 – MAGIC APPLE

2 – MESTAN EFE

3 – DEMBE

4 – NEOS

Bol şanslar

Mustafa 1324

Bol şans avcı

Aston

Herkese iyi pazarlar bende iki uc yildir bu sitedeki paylasimlari takip ediyorum ve yararlanmaya calisiyorum artik bende nacizane orta olcekli aldigim bilgiler dahilinde yardimci olabilmek adina altili paylasmak istiyorum herkese bol sanslar

derince

Tarih 09/02/2020 11:56:56
Hipodrom Şirinyer Hipodromu
Bahis türü 6’lı Ganyan
Sonuçlar /////
Koşu 1
Misli 1
Bahis sayısı 288
Tutar 20.16 ₺
Durum Oynandı
1.Ayak
4 – MİHRİBANKAYA
2.Ayak
1 – BAYDÖKER
2 – HOSLİ
3 – PETTIT BLUE
3.Ayak
6 – PATRONİÇE
4.Ayak
2 – HASFIRTINA
4 – TARGARYEN
7 – GRAY WOLF
8 – KESKİN NİŞANCI
5.Ayak
2 – AĞA GEZİCİ
3 – BLUE THUNDER
4 – HARD FLOOD
5 – LUVİ
6 – ROCKY BOY
7 – ŞİRİN SULTAN
6.Ayak
1 – MAGIC APPLE3 – DEMBE
4 – NEOS
5 – KURU SOĞAN

sanal

İZMİR – 1 –

1.Ayak : 2,4,5,7
2.Ayak : 1,2,4
3.Ayak : 6
4.Ayak : 2,7,8,9
5.Ayak : 2,3,4,5,6,7
6.Ayak :1,3,4

RISING

Sevgili admin, bol şanslar güzel bir hafta sonu diliyorum…Sitede yer alan tüm dostlarımıza da bol şanslı bol kazançlı pazarlar diliyorum..Umarım yaptığınız kuponlar misli misli tutar:)

Hüseyin

Bol şanslar derince ikinci altılıya yorumun yokmu

derince

Tşkler Hüseyin
Buraya yazayım.

İzmir 2

246789
234567 hepsi
1345

4.ayak herkesin bankosu bashukumdar
Ancak ben bir isim yazıcam ister macera diyin ister delilik.anayurt ve kardescan zaten uzak yedi
İstanbul’da grup yarışında bu rakibinin az farkla arkasında yarışı bitiren mehtar iyi yarış bekliyorum.
Gecersede sasirmicam. Mehtar ismini bı yerlere yazın derim. En azından ileriki yarışları içinde.
2_4

5.ayak bu kez Maiden da çıkmasını beklediğim Çamlıyayla bankom

6.ayak son çok yarışında iki rakibinide bu pilotla geçen alemin kralı alternatif tekim..
İki rakibini yazıp bıraktım.231
Bol şanslar.

hamolyozlu

sevgili derince bu gün bu yorumunu kupon yaptıktan sonra gördüm..yani bu saatte.bende 1.ayağı 8 5.ayağı 2 tek girdim.son ayakta alemin kralını şartlı 2 yarış diye çıkardım.1-3 bıraktım.valla alemin kralı gelirde yatarsam yanarım..ayrıca yorumların efsane..oyun yapmadığım zaman bile takipteyim seni..

derince

Yarış bu belli olmaz.
Ancak çok potansiyelli ve yetenekli binicisi var.
Ne diyelim ufak bir dörtlü yaparsın onunla küçük ama gelirse amortisör olur.
Gelmezse altılısı bulursunuz..

RISING

İZMİR .ALTILI:

1-) 2,7,8,9
2-) 1,5,7
3-) 4,3
4-) 2
5-) 2
6-) 1,2,3,4,5

Herkese bol şanslar…

veysel

Bol şanslar dostum..

veysel

Tüm site sakinlerine bol şanslar..Az atlı bir günde altılının para vermesi “ki oda 1000 tl civarları en fazla” Başhükümdarın yıkılmasına bağlı. Çok arkadaş genelde altılının paraya gitmesi sevdasına favorileri yıkıp kurgularını o şekilde yapıyor ancak artık ikramiyeler aslanın midesinde at sahiplerinin alabilecekleri yarışı almak istememe gibi bir lüksleri kalmadı ” tabi şartlı ve handikap koşularda puanla ve kazançla ilgili bir sonraki yarışı hedefleyip tabelaya koşma yada atın kapasitesine göre maidenda çok kalıp alabildiği kadar alma hesapları hariç”. Bu yüzden benim gibi zevk için oynayan yarışları çok takip edemeyen birisi olarak böyle bir site, başta ADMİN ve diğer yazarların yanı sıra LEGRUNT,RİSİNG,AVCI,MUSTAFA1324,BUCA06,BARANOVİCİ,DERİNCE,İHATAR,STALİNGARD,SANAL,THE BANKO,KAVAS,DEMİRFARUK ve adını yazamadığım tüm site sakinlerinin yorumlarını okuyup kupun yapma şansını bize verdiğniz için emeğinize sağlık diyor hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum..Biraz uzun oldu ama mazur görürsünüz umarım :))
Sizlerin yorumlarından harmanlayarak kendimce kıyaslamalarımla çıkarttığım atlar şöyle oluştu; Ancak küçük kupon yapacağım için kupunumda çıkartacağım bazı atlar olacak.
2,4,5,7,8
1,2
6
5,2,7,8,9,6
7,1,5,3,6
3,4
2
2,8,5
1,3,4,7,8,2

veysel

Sizede adminim. Tekrar emeğiniz için teşekkürler

Fire Of World

Herkezden Birşey ler Aldıysan Yakalamışsındır bugün ? Hayırlı Olsun Daha Yükseklerine inşallah

veysel

Adminim profilimizin altında; mesela benimkinde üye sizinkinde yazar birçok arkadaşta da ziyaretçi yazıyor. Ziyaretçi yazan arkadaşlar üye olmamış olabilir mi!! sanmıyorum ama merak ettim doğrusu..Çünkü siteye emek veren arkadaşlarda da ziyaretçi yazanlar var..

Ozcan bek

İyi günler adminCim ben üye olmak istiyorum yardımcı olur musunuz

Ozcan bek

??teşekkür ederim

AVCI

Mustafa1324.rısıng.legrunt.veysel.derince.admin vs……. sayamadîğim bircok katılımcı yorumcu arkadaslara bol şanslar ve

Mıhribankaya çok inat ettim agf’si %99.99 olsa bile takı degiştirmeden kuponuma yazmayacam

Mustafa1324 grayide tek atmayı düşünüyorum neden dersen onunda takı problemi vardı kupona yazacaktım ama tek yazmayacaktım simdi yeni takı bakalım nasıl olacak

Mustafa 1324

Avcı idmanlarında bizim istediğimizi verdi dostum ben güveniyorum ama yarış bu kimi zaman bizim istediğimiz şekilde koşmuyor deniyoruz ihtimalleri kesin bir şey demem zor

hayri1978

1:2/5/6
2:1/2/4
3:2/4/6
4:7/9
5:1/2
6:2/4

Buca06

İZMİR İKİNCİ ALTILI KUPONUM:

Admine ve tüm arkadaşlara bol şanslar diliyorum.
* Bugün İzmir ikinci altılısı ilk ayak için TEK DADAŞ ve HAS FIRTINA ikilisi bende öne çıkan isimler oldu. Sayfaya katkı veren bir kardeşimizin üzerinde emeği olan ve benim de şanslı gördüğüm ismi de yazıyorum, GRAY WOLF’un AYAKLARI düz bassın. Ancak kafamı kurcalayan bir isim varki kum pistte de olsa şahsen bu gurupta ses getirebilecek kapasiteye sahip olduğunu düşünüyorum. Gece bu ismi sevgili Mustafa 1324 kardeşimize özellikle sordum durumu nedir şeklinde, gece yorumlarında görülebileceği gibi Sağolsun cevapladı ve ilgilileri tarafından hedef çim koşular olacak şekilde hazırlık yaptığı düşüncesinde olduğunu, daha ziyade çimde şanslı olabileceğini ifade etti. Ama ben Yine de bu mesafeyi bir solukta bitirebileceği ihtimali ile HP en yüksek isim olmasını da göz önünde tutarak JACOBI’ye kendimce bomba isim olarak yer vermeyi uygun görüyorum, hayırlısı bakalım…
* İkinci ayağı ekürisiyle HARD FLOOD, LEVİ ve ŞİRİN SULTAN yazıp geçiyorum.
* Burada Mustafa Çiçek ile MAGIC APPLE bugün en güvendiğim isim olacaktır.
* Türkiye’nin teki olup altılıyı 5li ganyana çeviren isim %75 oynanma oranıyla grup koşuları lideri olan HÜKÜMDAR sahnede, ama ben dört atı da yazacağım… :))
* KEMANKEŞ, ÇAMLI YAYLA, RÜZGAR FIRTINASI başta olacak, Gökhan Gökçe bu tür yarışların jokeyi olduğunu gösterebilir düşüncesiyle SARRAFIN UMUDU da kuponumda yer alacaktır.
* İzmir’de kapanışı ALEMİN KRALI yapar mı diye düşündüm, yapsın dedim…Zor koşu rakip yazılmalı diye düşünüyorum ama benden pazar kuponum bu kadar…

1. AYAK: 3-2-7-1

2. AYAK: (4/1)-5-7

3. AYAK: 1 *** MAGIC APPLE

4. AYAK: 2-3-1-4

5. AYAK: 4-2-5-8

6. AYAK: 2 *** ALEMİN KRALI

BOL ŞANSLAR…

Mustafa 1324

Bol şans olsun gönlünce

AVCI

Bilet noD617-4401-5DE7Tarih09/02/2020 13:07:54HipodromŞirinyer HipodromuBahis türü6’lı GanyanSonuçlar/////Koşu4Misli1Bahis sayısı336Tutar23.52 ₺DurumOynandı

1.Ayak

7 – GRAY WOLF

2.Ayak

2 – AĞA GEZİCİ

3 – BLUE THUNDER

4 – HARD FLOOD 

5 – LUVİ

6 – ROCKY BOY

7 – ŞİRİN SULTAN

3.Ayak

1 – MAGIC APPLE

3 – DEMBE

4 – NEOS

5 – KURU SOĞAN

4.Ayak

2 – BAŞ HÜKÜMDAR

3 – KARDEŞCAN

5.Ayak

2 – ÇAMLIYAYLA

6.Ayak

1 – AĞAPERSEN

2 – ALEMİN KRALI

3 – ESER

4 – GÜLENYÜZ

6 – TUĞALP

8 – YÜCELİR

10 – ZENGİNCE

Mustafa 1324

Bol şans avcı

Mustafa 1324

Avcı tabelada 3.ve 1 gizliden konuşulan atlar bilgin olsun tuttuğun at varsa ufaktan bunlarla süsleyen bilirsin

demirfaruk

izmir.2.altili
8
5
3
2
2.5.8
3……100 misli

Come.To-Me

1.altılı izmir
1.ayak. 2,3,4
2.ayak. 3,4,1
3.ayak.4,6
4.ayak.2,8
5.ayak.5,7
6.ayak.1,3,4
Herkese bol şanslar

Kasabalı

İzmir 1.ci 6li
6 4 5 7 3
1 4 5
6
8 2 4 9 7
1 3 5 6 7
3 1 4
Herkese bol sans arkadaslar DERiNCE nick arkadasa selamlar takip ettigim birisi derincenin 6lisindan da at alip yaptigim 6 li tek gelirse icerde kupon saygılar

derince

İlk ayağı büyük kupona geçtik üstelik iyi patladı sende öyle yapmışsın
Tek gelirse hemen hemen içerde tşkler kasabalı
Bol şans.

Kasabalı

Tsk ederim izmir 2. Altilini paylasmissin inceleyim bende eksik varsa harmanlicam :) hepimize bol șans

veysel

Süper kupon olmuş inşallah tamamına erer. İstatistiksel olarak 4. ayakta MCtamer olsa iyiymiş ama inşallah senin yazdığın gibi gelir.

Barandeniz

Bolsans diliyorum ne güzel olur gelirse.. gönlünce olur inşallah hersey. .

Kasabalı

Tesekkur ederim seninde inșallah

demirfaruk

izmir.1.altili
5.4.7
1.4.5
2
8.2.9.7
5
4.3.1..bolsans.admin kardesim ve tum arkadaslar emeklerinize saglik.

Kasabalı

İzmir 2. Altılı kuponum
2 4 7 8 9
1 3 5 6 7
3 1 4
2
2 3 4 5
2 3 1
Hepimize bol șans

AVCI

Mustafa1324 çok gerilerde takip etti ve zamanlamayı iyi yapamadı jokey hatası bence ama KG cıkarmak işe yaramış bu takıyla daha iyi olmuş sprinti daba güçlü birdahaki sefere bence kesin olur

Mustafa 1324

Ya avcı deli olucam telefonu yere vurmamak için zor tuttum kendimi biz ne anlatıyoruz o ne yapmaya çalışıyor viraj dönülmeden giremedi kaybetmeee dedim ilk 4.5 yakın git at hazır dün bahsetmek istemedim 2 takviye yaptık %90bizim diyorduk sahada bile söyledik bizim diye ben nacizane kazanmış sayıyorum oğlumu üstündeki daha dikkatli olsa biz almıştık

Mustafa 1324

Sevgili admin o kadar inanıyordum ki 2 tane takviye yaptık olmadı üstündeki abi bende inanıyorum dedi ama çok heyecanlıydı sakin ol dedim sadece dediklerimizi yap gerisini ona bırak dedim yarıştan sonra özür diledi böyle çoçuğa can kurban ne diyeceksin

AVCI

ADMİNİM o zaman birdahaki sefer grubuna göre tek olur demi

Mustafa 1324

Avcı Eğerki burayı 2.3 boy la rahat alsaydık bir sonraki de vites yükseltecektik bakıcaz ama genede

AVCI

Mustafa1324 evet bende kazanmış sayıyorum bu jokeylerin özgüvenide beni bitiriyor sana ne söylendiyse onu yap kazanamazsa olmadı der geceriz mesajını okudum gece aynen bu diyodun fazla açmadan takip et ısrarla gece yazmiştın olsun birdahaki sefere kesin kardeşim

derince

Gocakaya ya tek suç bulmuyorum.
Öndeki at çok kaçtı bekleşen elinden kaçıracak.
Beklemeyin acele etse arkadan avlanacak.
Ve nitekim de öyle oldu. Yattik ama seyir zevki güzel olsada . Yattik buda acı gerçek
Diğer kasabalı arkadasimiza geçmiş olsun.

Kasabalı

Nasip degilmis adanada hep beraber kazanicaz ins derince adana tahminlerini ne zaman paylasicaksin

Sivasli

Adminin adana sayfası yokmu saygılar ve bol sanslar

120
0
Tahmin paylaş.x
()
x