09 ŞUBAT 2020 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Güzel Bir Hafta Sonu Geçirmenizi Temenni Eder Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : 9.Koşulu İzmir Programında tercihimi İkinci Altılıdan yana kullanmak daha cazip geldi. Şablonumu İki Bankoyla oluşturacağım program da Birinci Banko tercihimin bu ayakta olup risk olarak biraz cazip , atlatmamız durumunda diğer ayaklarda cazip sürprizlerle en azından ikramiye açısından bir nevi göz doldurabilir. Baş Hükümdarın olduğu bugün ki programda Altılı Ganyan yerine Beşli Ganyan terimi daha güzel olacaktır. Yarışa dönecek olursam uzun bir aranın ardından ilk startını orta mesafede koşup nefes açan bir sonraki startında yarış hayatına dahil orijin olarak doğru seçim ve en ideal koşu performansı sağlayacağı uzun mesafede merhaba diyen ara sonra ki uzun mesafeli startında ki ikinciliğinin gayet tatmin edici olup uzun aranın ardından koştuğu yarışlar sonrası toparlandığını düşündüğüm üzerinde ki kantarmasıyla uyumu güzel olup özellikle uzun mesafeli yarışlarda çok etkili performans gösteren Jokeyinin yanı sıra bugün ki rakiplerine oranla bomboş kilosunun faydalarını yarış içerisinde bariz bir şekilde göreceğini düşündüğüm bugünün kazanır dediğim 8 KESKİN NİŞANCI rakiplerini affetmeden sonlarda avlayarak kabiliyetini ortaya koyacaktır diyor ve BANKO olarak kuponumda yer veriyorum.

2.AYAK : Seyir zevki yüksek geçmesini beklediğim bir koşu eküri isminde yer almasıyla tercihimin az ata inmesi sebebiyle Hepsi olacağı yarışta tek tek isimlere bakarsak yarışın her sonuca açık olduğunu daha net anlayabiliriz. İlk startı hariç koşmuş olduğu Dokuz startında yarışta ilk üç içerisinde yer alıp ne denli form tutan bir isim olduğunu gözler önüne koyan ve bugün çıkacağı ilk uzun deneyiminde İzmir pistinde ki hazırlıklarına bakıldığında da etkili bir yarış ortaya koymasını beklediğim 3 BLUE THUNDER,  Her yarış üzerine koyarak form tutan ve kesinlikle kuponlarda es geçilmeyecek isimlerden olan kantarmasıyla uyumunun tartışılmaz olduğu yarış hayatına merhaba dediği günden beri üzerinde olan ve idmanlarında ki canlı görünümüyle 5 LUVİ, Eküri olmalarına rağmen ikisininde birbirinden yetenekli ve formda olduğunu düşündüğüm sıralama içerisinde dahi bir iki bitirebilecek form durumlarıyla Eküri isimler ( 1 DONT LOOK BACK – 4 HARD FLOOD ), Mertcan Çelikle uyumu gayet iyi olup son startında orta mesafede kazanmayı bilen bugün ilk uzun deneyiminde yarış içerisinde kazandığı form ile beraber yarışa ortak olabilecek  6 ROCKY BOY , Bursa da kazandıktan sonra İzmire gelip kazanmayı başaran ve üzerinde ki etkili Jokeyiyle beraber şansının arttığını düşündüğüm 7 ŞİRİN SULTAN, Son iki startında belirgin bir form artışı gözlemlediğim ve uzayan mesafe ile beraber Şirin Sultanın Jokeyi kadar etkili Jokeyiyle beraber idmanlarında ki işleri de gayet akıcı olan 2 AĞA GEZİCİ bu yarışın  ne kadar zorlu geçeceğinin kısa bir özeti gibi düşünüyor ve HEPSİ diyorum.

3.AYAK : Bir önceki koşu kadar zorlu geçmesini beklediğim ve az atlı olması sebebiyle rahat bir yarış izlemenin doğru bir yer seçimi olduğunu tahmin ettiğim bu koşuda da incelediğimizde, Son startında Maidene veda ederken oldukça rahat bir görüntü ortaya koyarak bugün koşacağı rakipleri yanında güzel bir derece ortaya koyan 3 DEMBE, İzmir pistinde ki idmanlarında adeta zıpkın gibi gözüken 2 MESTAN EFE , Son startını üzerinde ki kantarmasıyla kazanıp Maidene veda eden hazırlıklarına bakıldığında formunu koruduğunu gördüğümüz 4 NEOS , Diğer rakiplerine oranla daha sert rakiplerle yarış tecrübesi olup bugün ağır kilosuyla dahi bu rakiplerine diş geçirebilecek forma sahip 1 MAGIC APPLE, Aynı mesafede kazanarak Maidene veda ederken ortaya koyduğu derece rakiplerine oranla geri gözükse de henüz daha ikinci startı olduğunu unutmayıp kazandığı form ve tecrübeyle bugün etkili bir yarış gelebilecek 5 KURU SOĞAN ayrıntısıyla beraber yarışın zorluk derecesi ortaya çıkmış oluyor.

4.AYAK : Günün en önemli koşusu ve ikramiye açısından da oldukça yüksek bir koşu iki usta jokeyimiz Özcan Yıldırım ve Selim Kaya bugüne özel İzmir pistinde olmayı tercih etmişler. Bu isimlerden özellikle Özcan Yıldırım son dört yarışında kantarmasını yaptığın ismin bugünde üzerinde olacak. Özellikle son startında bugün ki rakiplerini geride bırakırken oldukça rahat bir görüntü ortaya koymasıyla yarışseverlerin gözü kapalı güven duymasını beklediğim ve AGF tablosunda %70 lerin üzerinde bir oran beklediğim en başta belirttiğim gibi Altı ganyanı otomatik olarak Beşliye çeviren İzmir idman pistinde ki idmanlarında adeta kanat takıp rüzgarla yarışan ismin bugün için geçilmesi extrem bir durum yaşamadığı müddetçe oldukça zor gözüküyor. Muhtemelen rakiplerinin de bunun farkında olduğunu düşünüyorum. Velasım Kelam çok fazla söze gerek duymayacağımız 2 BAŞ HÜKÜMDAR resitaline hazır olmalıyız. BANKO

5.AYAK : Doğal olarak bu oyunu çoğu insan güzel bir ikramiye kazanmak için oyun yapıyor ve kuruyor. Bu doğrultuda muhtemel durumda baş hükümdarı yıkıp farklı yerlerde az ata kaçacak yarışseverlerde olacaktır. Bu Maiden mücadeleden güzel bir sürpriz çıkmasını bekliyorum. Bu koşuya dikkat diyorum. Özellikle son hazırlık devresinde iyi işler ortaya koyan yarış totosuna aldanmamanızı önereceğim üzerine bugün Gökhan Gökçe gibi bir Jokey geliyorsa ne derece sakat olduğunu bir nevi anlamamız lazım bazı durumlarda yarışsever en ince ayrıntıları bile gözden kaçırmamalı bu doğrultuda ilk şans 8 SARRAFIN UMUDU başta olmak üzere, Yarış hazırlıklarında iyi idman görüntüsü ortaya koyduğunu düşündüğüm 3 EGEHAN , Son yarışında ki üçüncülüğüyle beraber yarışta muhtemel favori çıkacak olan 2 ÇAMLIYAYLA, favori konumda ki çıkacak isim kadar iyi dereceler elde etmiş hazırlıkları fena gözükmeyen 1 ALİYAR, Son yarışında ki dördüncülüğü iyi gözüken 5 RÜZGAR FIRTINASI yarış içerisinde şans verdiğim isimler.

6.AYAK : Kapanış ayağı bu kadar kısa mesafeli olunca insan hepsi yazıp rahat bir yarış izlemek istiyor.Çok fazla at yazıp da bütçemizi çok fazla yıpratmayalım bu doğrultuda sivrilen isimler .  Kısa mesafenin etkili isimlerinden olan vermiş olduğu ara sonra koşucak olan ve dinçlik yarışı gelmesi mümkün İzmir pistind eki idmanlarında oldukça iyi gözüken 3 ESER başta olmak üzere, bu mesafelerin etkili isimlerinden  1 AĞAPERSEN , Zaman zaman bu tip süratli geçen yarışlarda aralardan sivrilip yarışın sürprizine imza atabilme kapasitesi mevcut 2 ALEMİN KRALI , benim özellikle 1500 metreli yarışlara kadar es geçmeden kuponumda şans verdiğim 4 GÜLENYÜZ, son startında kendisine oldukça güvendiğim yakın ara kaybeden 8 YÜCELİR ve bugün ters bir yarış yapmasın beklediğim geri planda kalacak olan 10 ZENGİNCE kapanış da şans verdiğim isimlerdir.

İZMİR 2 ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 8 KESKİN NİŞANCI

2.AYAK : (1-4)2,3,5,6,7

3.AYAK : 1,2,3,4,5

4.AYAK : 2 BAŞ HÜKÜMDAR

5.AYAK : 8,3,2,1,5

6.AYAK : 3,1,2,4,8,10

TUTAR : 63 TL

Yazar: yavuzhan41

Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
guest
24 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Kalemine sağlık Yavuz, bol şanslar.

legrunt

Bol şanslar Üstad

Baranovici

Bol şanslar Yavuzhan. Emegine yüregine saglık. İzmir 1. Altılı sanki misli gibi duruyor.
İzmir 1

2.3.4
1.2.3
6
7.9
4
4

Baranovici

İzmir 2

Gray Wolf/ Steel Claw/ Hasfırtına

Hard Flood

Neos

Baş Hükümdar

Çamlıyayla/Rüzgar Fırtınası

Hepsi

turan

yavuzhan yıllardır takip ederim süpersin bence ricam akşamyorumlarını birazdaa erken yapmanız mümkünse

turan

teşekkürler

cüneyt67

1.ayak :(2, 3,5,7,8)
2.ayak :(4)
3.ayak :(1, 4)
4.ayak :(2)
5.ayak :(2, 3,4,5,6,8)
6.ayak :(1, 2,3,4,8)

cüneyt67

Sağol teşekkürler herkese bol şans

Eruhlu

Bol Şanslar Arkadaşlar
Izmir 1. Altilisi
1. Ayak. 4. Tek
1. Ayak. 1,2,4
3. Ayak. 6. Tek
4. Ayak. 1,2,8
5. Ayak. 2,3,4,5,6,7
6. Ayak. 1,2,3,4,5

Izmir. 2. Altilisi
1. Ayak. 1,2,8
2. Ayak. 2,3,4,5,6,7
3. Ayak. 1,2,3,4,5
4. Ayak. 2. Tek
5. Ayak. 2. Tek
6. Ayak. Hepsi

fatih5050

Slm arkadaşlar Izmır 1.altılım
1 ayak 4 tek kayalar bu atı maiden dan çıkarmaya getirmisler
2 ayak 1.2.3 yeterli
3 ayak 4.5.6. Patroniçe bu gurubun üstünde tek atılabilir ama ıslak kumda farklı koşabilen madam eli ihmale gelmez madem yıktım gül şekerde ekledim
4 ayak 8 keskin nişancı aynı mesafe saylı dört te big dadaşin arkasında 2 ci olmustu reco ya 7 boy fark atıp güzel yarış çıkarmıştı aynısını yaparsa geçilmez rakipleri 7 .2.9.
5 ayak denk gurupta luvi favorim ama hepsi diyeceğim
6 ayak mesafesinde 1 magic apple 4 neos ve kurusogana muhtaç olmamak adına 5 kuru soğan
Herkese bol şanslar

admin

Tebrikler Yavuz, Hasfırtına’yı es geçip tek atmak güzel başarı. Rastgelsin.

admin

Tebrikler

ihatar

TEBRİK EDERİM

24
0
Tahmin paylaş.x
()
x