9 NİSAN PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Yarış hayatına başladığı piste dönen son yarışında DB denenip çok etkili koşan (5) HÜLAGÜHAN favorimdir. Koştukça daha iyi yerlere gelecek olan (4) MEHMET BERK, son yarışında favori önerdiğim beni üzmeyen (2) DAĞCI, son yarışlarını dikkate almadığım kaliteli isim (1) SALİHİN OĞLU, kazandığı yarışı sonrası çalışmalarında da iyi gözüken (3) EXCALIBUR ve son olarak DB takısı çıkarılınca çok iyi koşan (7) AKTEMUR yarışın sürprizini yapabilir.

2. Ayak İlk başta bu ayağa baktım da çok tereddütlü bakmıştım. Yarış içerisinde çok seri safkanların oluşu sprintir safkanların ise formsuz olması kafamı iyice karıştırdı. Lakin çok kafa yorduğum bu ayakta sürekli olarak kafamda yarışı koşturduğum da IŞIKHÜZMESİ hep kazanıyordu. WOODY,OVA KARTALI gibi seri safkanların kendisini çok rahatsız edecek olmasına rağmen tekrar tekrar kazanıyordu. Son yarışında ERTEKİN BEYİ ve SNEIJDER gibi kalite safkanların kendisine uyguladığı prese dayanan IŞIKHÜZMESİ WOODY ve OVA KARTALINA mı dayanamayacak diye düşündüm. Bir önce ki yarışta ise kendisinden daha seri olan SKYLANDER o kadar rahatsız etmişti ki liderliği bile son düzlüğe kadar SKYLANDER götürmüştü. Bu kadar ayağına seri bir safkana rağmen bu kadar prese rağmen kazanan tekrar IŞIKHÜZMESİ olmuştu. Şuan bakıyorum en etkili olabilecek olan SELMET start sorunu var. MANOUSH deseniz benim gözümde çokta iyi bir at değil. Önde ki bu sert tempoya arkadan gelebilecek bir safkan göremiyorum. Arkada ki safkanların nefesi kesilir. Ben sana çok inandım IŞIK HÜZMESİ sende kendine inan (2) IŞIKHÜZMESİ BANKOMDUR.

3. Ayak Yarış hayatına başlayacak olan (8) HALEPLİKIZ idman pistinde ki muhteşem performansıyla beyaz bayrak ayna yapmaya yakın duruyor. Bilirsiniz atlar hisli hayvanlardır. 7 Erkek tayın içinde 1 dişi tay olunca ister istemez belli bir farklılık olacaktır. Sonlara kadar iyi gelebilirse rakiplerine dişiliğini kullanarak kuyruğunu gösterebilir. Tek rakibinin ise son yarışında banko önerdiğim (2) CANİLYAS olacağını düşünüyorum.

4. Ayak Rölanti tempoda gitmesini beklediğim koşuda bu yarış için BURSA pistinde bir yarış gören (5) DELİDUMRUL favorimdir. Geçen sene bu tip koşularda çok etkili koşular çıkartan safkan çok etkili koşacaktır. Son yarışını güzel grupta kazanan uyum içerisinde ki jokeyiyle tekrar etkili koşabilecek olan (1) KIŞLALI, gördüğü yarış sonrası idmanlarında çok iyi görünen (6) EFSANETAY ve son olarak kalitesine çok inandığım (2) GÖKKALE yazıp burayı kapatıyorum.

5. Ayak Son yarışını önemsemediğim diğer yarışlarında ise stilinde rakiplerine rağmen çok iyi yarışlar çıkartan bugün önde çok rahat kalacak olan NERGİS‘in pres uygulamaması sonucunda sonuca gidecek güçte gördüğüm (6) LEA Favorimdir. Öncelikli rakibi ise bu gruba göre çok daha sert gruplarda mücadele etmiş olan (1) DİLBAR çok etkili bir bekleme yarışı yapacaktır. Yarış hayatına ANKARA pistinde çok iyi bir startla başlamış olan baba kan hattından yumuşak pisti daha çok seveceğini düşündüğüm (4) APRIL BABE.

6. Ayak İlk startını önemsemediğim bu yarış bambaşka koşması beklediğim (5) URFAKAPILI favorimdir. İdman pistinde çok akıcı olan (3) KIRYALAZ, (8) TUNCAKIZI ve son olarak bana ŞAHPAZLI gibi bir görüntü veren (6) YAŞARCIKKIZI.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 5,4,2,1,3,7

2. Ayak : 2 TEK

3. Ayak : 8,2

4. Ayak : 5,1,6,2

5. Ayak : 6,1,4

6. Ayak : 5,3,8,6

ŞABLON TUTARI : 34,56 TLdir. Bol şanslar dilerim.

Saat 15:00 AGF Tablosu

ankara-agf-15-00

Saat 11 itibari ile Ankara altılı kuponlarına en çok eklenen atlar. 

ankara-agf-tablosu-10-56

Saat 13:15 Yarışlar Kum Piste alındıktan sonraki altılı ganyan kuponları

ankara-agf-13-15

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
29 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
EL_DIABLO

Yaptığı işin adı ne olursa olsun,bir insan işini ciddiyetle yapıyorsa takdire şayandır…Sizde de bu ciddiyet ve azim fazlasıyla var…Bunun sonucunu alacağınız günlerde fazla uzakta değildir…Umarım emekleriniz her daim karşılığını bulur ve başarılı olursunuz…
Ülkenin en büyük jokeyinin menajerinin bile sırf sarı basın kartı taşıyabilmek için ülke puanlamasındaki ilk 3 atı vererek tahmincilik yaptığı bir yerde böyle yürekli oyunlar sunanlara her zaman ihtiyaç var ve biz okuyuculara düşende en azından sizleri onore edecek yorumlar yazarak destek olmak…
Sonuçları ne olursa olsun her türlü emeğinize teşekkürler…YAR VE YARADANA EMANET OLUN…

Zübeyr

Bycreed ben size yemek değil, İzmir’de 1 hafta 10 gün ne kadar olursa olsun sizi misafirim olmanızı diliyorum…altılı ganyan tahminlerinizden dolayı değil, iyi niyetli Edepli ve adam gibi adam oluşunuzdan dolayı…

nihat

Herkese bol şanslar.

Özgür

Işıkhüzmesi tercihin yazın harıka ama onu tek yazmasan kimi tek yazardın bycreed.

Ismail

Yorumlarınız için çok teşekkürler

selim

4.ayakta alişirinoğlu (4) tek.rakipleri 2 ve 6 olur.5.ayakta grain girrl (2) tek.rakipleri (6 ve 4 ) değerlendirin. Bol şanslar.

kocsoy

Bu havada yarışlar kum pistte olur güzel kar yağıyor tabikide iptal olasılığı da var ona göre boyun kurmanizi hatirlatayim

metin

bir tekte selim beyden geldi teşekürler selim bey bugün altılı çok kolay olacak diyor içimden bir ses..

göko

by cred kardeşim yorumların süper.ama bnm gibi şansın yaver gitmiyor anlaşılan.ama olcak inşallah geçen 3 milyar küsürü yakaladın tebrikler biraz daha gayret.başarılar.şunuda unutmayın ben izmirliyim izmirde gelecek at duyuluyor izmire fazla yüklenmeyin sayğılarrr….

sinan

Buyuksun usta

yalçın

pıstler kuma alındı creed hocam ank 4 ayak ne yapalım..mumkunse fıkrını alabılırmıyım..kolay gelsın

Tekinçınar

YİNE yattıkk :((

Tekinçınar

Bycreed Allah sana sağlık versin her daim yanındayız buldugun atlarla seninde gurur duyuyorum

ergin

Bugun dilbar..ve manush sizide bizide yaniltti…ama tamamem hava kosullar..saygilar…yarin icin basarilar.

metin

bugunde yattık ama son ayaktaki 5 numara herşeye değerdi üçlü ganyan buldum bende en azından parayı kurtardım izmire yatırdım şimdilik devam ediyor bakalım şansımız açık olsun bycreed..
bugün kimsenin teki gelmedi zaten üzülmeye değmez

metin

valla doğru dedin ama çifte oynamak hiç aklıma gelmedi zaten ben çifte oynamıyorum sevmiyorum çifteyi biri geliyor biri gelmiyor gıcık oluyorum boş yere heyecan yaşıyorum .:) izmir tutacak gibi hadi hayırlısı

Süleyman

merhaba Bycreed,

bugün yine hem ankara hemde izmirde 5 de kaldık.
herşeye rağmen yapmış olduğunuz yorumlara güvenerek sizin sıkı bir takipçiniz olmaya devam edeceğim.
İzmir yarışında kuponu küçülterek 10 misli olarak yatırdım ve son ayakta 4 numara yapacağını yaptı malesef.
:-)

1.ayak 1,5,6
2 ayak 6,7
3.ayak 4
4.ayak 5,6
5.ayak 3,4
6.ayak 1,16

şeklindeydi.

siradisi

Bycreed bu ara cok basarilisın buyuk bir oyun bullman cok yakin insallah ogun beraber buluruz cunku bu ay basindân beri 5 te kaliyorum buda benim kismetsizligden bugun senin son ayaktaki 5 numarana gitsem oyunum icerde gecede ise 6 deza senin 4 yozğatbeyi ve 6 cemcemi tek atmama ragmen oyunu yine bulamadim yarin yorumuna oyunumu yazicam eksigimi bul su oyunu voltrani olusturup bulalim diyorum istanbul programinda bulusmak dilegi ile iyi geceler

29
0
Tahmin paylaş.x
()
x