09 NİSAN 2015 PERŞEMBE ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Ankara altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: Kilodan etkileniyor gibi görünse de binicisi idaresinde idmanda çok iyi performans sergileyen 1 (SALİHİN OĞLU) favorim. Zorlu grupta elde ettiği net birincilikle 2 (DAĞCI) ve sentetikte güzel derecelerle 3 yarışında da ilk ikide yer alan kaba kumu yadırgamazsa 4 (MEHMET BERK) ile yeterli görüyorum.

 

2.AYAK:  Son derece denk kuvvetlerin mücadelesini izleyeceğiz. Önde kaçmayı sevip bir çırpıda bitirebilecek isimler de var 2 (IŞIKHÜZMESİ), 1 (WOODY) gibi. Hemen arkalarından ısrarlı takipçiliğini iyi yapıp sonlarda etkili gelebilecek olan isimler de var 4 (MANOUSH), 3 (OVA KARTALI), 6 (SELMET) gibi. Bir de Adana’yı çok sevmeyen yarış içerisinde adından hiç bahsettirmeyip son 100 ‘de kazanarak hatırlatan 7 (BRACCİOFERRO) diyerek bu güzel yarışı keyifle izleyelim.

 

3.AYAK: İlk startında 4 boy startta kalarak 3. Lük alan 6 (VEYSİAĞA) ve sonlarda inatçı güzel bir atak yaparak 2. liği zorla alan 2 (CANİLYAS) bu ayak için yeterli olacaktır.

 

4.AYAK: İzmir’den kazanarak gelen formunu sürdüren 1 (KIŞLALI), değerli eşgalini sürekli tabelalarla süsleyen 2 (GÖKKALE), ideal mesafesine dönen 6 (EFSANETAY) ve sürpriz gibi görünse de binicisiyle 10 yarışta sürekli tabela içinde yer alan 4 (ALİŞİRİN OĞLU) bu ayak için yeterli olacaktır.

 

5.AYAK: Her ne kadar boş kilosuyla önde sert tempo kuracak olan 6-LEA tehlike arz etse de formu üst düzeyde İzmir’de güzel işler çıkartan koştuğu tüm koşuların sadece ikisinde tabela dışında kalan 1 (DİLBAR) günün bankosudur.

 

6.AYAK: Bölünen maiden yarışın 2.sinde yarım boy farkla kaldığı 2.likte 1 (BİNENBİLİR) bugün maiden’dan çıkmaya en yakın ismidir. Fakat idman performansı ve eşgaliyle yarışacak olan taylar içerisinde ilavem de olacaktır. Bunlar sırasıyla 6 (YAŞARCIKKIZI),3 (KIRYALAZ) ve 5 (URFAKAPILI) olacaktır.

Şablonum:

1.Ayak: 1-2-4
2.Ayak: 2-1-4-3-6-7
3.Ayak: 6-2
4.Ayak: 1-2-6-4
5.Ayak: 1
6.Ayak: 1-6-3-5

Kupon Tutarı: 34,56 TL (Yedili plase için 2.koşuda önerim 5 (BERFİN), 1.koşu ile birleştirip çifte yapacaklara 2 (KATI SEMİH) tercih edilebilir.

Saat 15:00 AGF Tablosu

ankara-agf-15-00

Saat 11 itibari ile Ankara altılı kuponlarına en çok eklenen atlar. 

ankara-agf-tablosu-10-56

Saat 13:15 Yarışlar Kum Piste alındıktan sonraki altılı ganyan kuponları

ankara-agf-13-15

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
karakule
Ziyaretçi
karakule

Bolsanlar hayirli aksamlar emegine ve bilgilerinize saglik bu saat umarim sayfanizdaki cani gonulden ihtoyaci olan birilerine tahminlerizin yardimci olur yazdigin gibi gelmesi dileklerimle adin gibi can911.d.d

nihat
Ziyaretçi
nihat

Herkese bol şanslar.

gokhan
Ziyaretçi
gokhan

ALLAH sizden razi olsun.bir karsilik beklemeden bu yorumlari yapmak helal olsun.yureginize emeginize saglik..tsk..ederim

xcanerx01
Ziyaretçi
xcanerx01

Selam herkese bugun herkese şansgetirmesini diliyorum
2,7? 3,4
2,? 1,4,7
2
2,1,6,4
7? 1,2
6? 1) 8

xcanerx01
Ziyaretçi
xcanerx01

Yureyinesalik ikvasin

xcanerx01
Ziyaretçi
xcanerx01

Izmir cok guzel bir poram

metin
Ziyaretçi
metin

hayırlı akşamlar can bey şansınız daim olsun inşlh allah razı olsun yüreğinize sağlık nacizane bir fikrimide paylaşmak istedim seninle bycreedin kuponunu kombin yapınca çok muazzam birşey çıkıyor ortaya ama gelgörki bütçe yetmiyor ..:)

metin
Ziyaretçi
metin

saygılar bizden efenim bakarsın birgün şansda yanımızda olur kimbilir..