9 NİSAN 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3. KOŞU: Alderamin ve Rusdamat ile tam kardeş olan (6) TEYYARE, Egebeyi ve Manidar’ın anne kardeşi (7) YUMRUK ön planda tuttuğum isimler. Yanlarına sürpriz olarak (11) GİZLİ GİZLİ’yi yazıyorum.

4. KOŞU: Kalite olarak rakiplerinden farklı olan (2) CANYOLDAŞ’ın yanına (4) BAYKOÇ ve toparlanma yolundaki (6) HACIVAT’ı yazıyorum.

5: KOŞU: Ara sonrası iyi bir performans sergileyen (1) ARNAVUT mesafeden etkilenmezse kazanmaya yakın. Yanına (2) LARRY BIRD yazarak geçiyorum. Sürpriz arayacaklar Cupids Arrow ve Emice ve Baba Dino’yu değerlendirebilir.

6. KOŞU: Gelişen kondisyonlarıyla (2) GÖZÜM KALDI ve (6) WIND RUNNER bir adım önde tuttuğum isimler. İstikrarlı (4) ILDIR RUZGARI ve tempo yükselirse işine gelecek (3) HOSLİ’yi de yazdım.

7. KOŞU: Taylara güven olmaz ama anne hattından taşıdığı potansiyel ve iyi çalışmalarının yanı sıra jokey avantajı da bulunan (7) YANAR TAŞ’ı risk alıp tek bırakıyorum.

8. KOŞU: Son yarışını rahat kazanan (6) JUAGO favorim ama sürpriz çıkabilir, kalabalık tutuyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 6,7,11
2.AYAK: 2/4,6
3.AYAK: 1/2
4.AYAK: 2,6/4,3
5.AYAK: 7
6.AYAK: 6,7,4,3,5,2,8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bombaci

Amanın senin TEK’i ekliyim 😂😂😂

Bombaci

Yok bu pedigiri konusunda sana inanıyorum kesin iyi koşar.

admin

Bol şanslar

gezgin

Mehmet bey dunku Adanayi vermediniz takip ettimizmi bilmem programi 5 te kaldi dunku Adana altilim kuponda oyle buyuk kuponda degil13.50 tl denizimi yazmadim ender efeyi tek yazdim iyide para verdi dun bayagi bekledim yazmanizi ama yazmadiniz sizin gibi at bilgisi olanlar cok az bir cok site takip ediyordum sizi takip ettikten sonra bir tek sizin goruslerinizi ciddiye aliyorum ve cokta faydalaniyoruz sizin goruslerinizden bol sanslar basarilar.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x