Ana Sayfa / Tahminler / 9 NİSAN 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

9 NİSAN 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3. KOŞU: Alderamin ve Rusdamat ile tam kardeş olan (6) TEYYARE, Egebeyi ve Manidar'ın anne kardeşi (7) YUMRUK ön planda tuttuğum isimler. Yanlarına sürpriz olarak (11) GİZLİ GİZLİ'yi yazıyorum.

4. KOŞU: Kalite olarak rakiplerinden farklı olan (2) CANYOLDAŞ'ın yanına (4) BAYKOÇ ve toparlanma yolundaki (6) HACIVAT'ı yazıyorum.

5: KOŞU: Ara sonrası iyi bir performans sergileyen (1) ARNAVUT mesafeden etkilenmezse kazanmaya yakın. Yanına (2) LARRY BIRD yazarak geçiyorum. Sürpriz arayacaklar Cupids Arrow ve Emice ve Baba Dino'yu değerlendirebilir.

6. KOŞU: Gelişen kondisyonlarıyla (2) GÖZÜM KALDI ve (6) WIND RUNNER bir adım önde tuttuğum isimler. İstikrarlı (4) ILDIR RUZGARI ve tempo yükselirse işine gelecek (3) HOSLİ'yi de yazdım.

7. KOŞU: Taylara güven olmaz ama anne hattından taşıdığı potansiyel ve iyi çalışmalarının yanı sıra jokey avantajı da bulunan (7) YANAR TAŞ'ı risk alıp tek bırakıyorum.

8. KOŞU: Son yarışını rahat kazanan (6) JUAGO favorim ama sürpriz çıkabilir, kalabalık tutuyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 6,7,11
2.AYAK: 2/4,6
3.AYAK: 1/2
4.AYAK: 2,6/4,3
5.AYAK: 7
6.AYAK: 6,7,4,3,5,2,8

Hakkında Mehmet28

İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.

9 yorum

  1. Bombaci

    Amanın senin TEK’i ekliyim 😂😂😂

  2. Mehmet bey dunku Adanayi vermediniz takip ettimizmi bilmem programi 5 te kaldi dunku Adana altilim kuponda oyle buyuk kuponda degil13.50 tl denizimi yazmadim ender efeyi tek yazdim iyide para verdi dun bayagi bekledim yazmanizi ama yazmadiniz sizin gibi at bilgisi olanlar cok az bir cok site takip ediyordum sizi takip ettikten sonra bir tek sizin goruslerinizi ciddiye aliyorum ve cokta faydalaniyoruz sizin goruslerinizden bol sanslar basarilar.

    • üzüldüm, çok güzel para verdi. yorum yazmak için zamanım yoktu, 3 ayağı kalabalık tutmak için 3 tekle oynamayı düşündüm vazgeçtim, çifteye yöneldim. denizim hazır değildir diye enderefeyle ağırlıklı aldım çifteyi. bombacı denizimden umutluydu 10 tane de onunla aldım da zarar etmedim. kaiser sozeye güveniyordum tek atmadıysanız belki orada faydam dokunabilirdi

  3. fena çuvallamışız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir