Ana Sayfa / Tahminler / 8 NİSAN 2018 PAZAR ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

8 NİSAN 2018 PAZAR ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi pazarlar herkese Adana altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Madiden dan çıktıktan sonra ilk birinciliğini H-16 mücadelede alan safkanın son düzlüğe yine lider döneceğini tahmin ediyorum. 1700 metredeki birinciliğinde sonlarda daha elinde oldukça avans görünen safkan 200 metre daha uzayan mesafede bence yine daha çok şanslı olacak (1) numaralı ARUV BALA ilk safkanım. Yine sürekli üzerine koyarak adım adım geliştirdiği formu ile beğenimi kazanan (2) numaralı COMPANERO uzayan mesafede sanki daha da üzerine koyacak izlenimi verdi rakip gördüğüm isimdir. Bu iki ismin eksik koşması durumunda ortalığın karışacağını düşündüğüm yarışta (6) numaralı MAYDO HAN’ın çim performansı her ne kadar soru işareti olsa ve eksik görünsede bu yarış temposunda sonlarda nefes yönünden etkilenmeyeceğini düşünüyorum son şans verdiğim isimdir.

2.ayak: 4 ve yukarı Arapların H-15 mücadelesi süprize oldukça açık bir mücadele olarak görünüyor. Son yarışlarında başarısız olsada grubun uygunluğu olarak kalitesi anlamında da bende ön plana çıkan (10) numaralı ŞEHLEVENT ilk şans verdiğim isimdir.

3.ayak: Son yarışında ismini duyunca şaşırdığım safkanın Urfa’da ne işi var dedim ve dedim zaten yarışı da çok rahat kazandı. Form durumu oldukça iyi görünen (6) numaralı SERSERİ bu yarışta ilk şans verdiğim isimdir.

4.ayak: Yine vermiş olduğu araya istinaden geri planda kalacağına inandığım safkanı ilerleyen dönemlerde agf de Yüzde 60-70 lerde göreceksiniz. Bu yarışta üzerine ne kadar gidilir bilmiyorum, nefes yönünden ne kadar hazır bilmiyorum ancak bildiğim şey tartışmasız kalitesi. Eğer ağır bir sakatlık ve sorun devresi geçirmediyse bu yarışta söz sahibi olur. Klasik olarak fırsata çevirmek istediğim bu mücadelede risklide olsa (6) numaralı DENİZİM BANKOMDUR.

5.ayak: (2) numaralı HAKK HANI’nın ağır favori çıkacağını tahmin ettiğim yarışta şans vereceğim rakipleri şablonumdadır

6.ayak: Gerek kalitesi gerekse form durumu gerekse piste yatkınlığı ile (10) numaralı YIRTLAZ ilk safkanım olup rakipleri şablonumdadır. Bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-2-6

2.ayak: 10-12-4-5-6-9-3

3.ayak: 6-1-10-11-3

4.ayak: 6 tek

5.ayak: 2-3-1

6.ayak: 10-8-1

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

9 yorum

 1. yavuzhan41

  Bol şanslar Bombacı , Ayak üstü yaptığım adana altılım

  4
  2,3,4,5,6,7,13
  2,4,10,11
  1,6
  1,2
  1,3,6,8,10,14

 2. bol şanslar bombacı
  campanero, enderefe, kaiser soze tek atıp diğer ayakları kalabalık tutayım dedim ama yazdıkça yazasım geldi kupon çok büyüdü vazgeçtim :)

 3. Bombaci

  Bol şans arkadaşlar Benim aklım fikrim DENİZİM de durumunu kötü görürsem çok üzülürüm. Diğer ayaklar Faso fiso

  • 3 teke o kadar para vereceğime peş peşe olan teklere çifte alırım dedim. iyi de yapmışım, kafadan gidecekti

  • ufaktan denizimle de alırım çifteyi senin şansına

 4. Bombaci

  Yavrum benim be kalite kalitedir 😍😍keyfim yerine geldi

  • hazırmış, kaiser gelirse sayende çifte var :)

  • Bombaci

   tebrikler en iyisini sen yapmışsın :))

  • sayende oldu :)
   kaiser arkası clasic harmony ikili vardı protestodan gitti, üçüncü ayakta da iyi para kaçırdım. 4,11,12ye ganyan attım, 4ün ganyan düşmüş sonra getirisi olmadı. ikili yapsam 49 oran varmış. altılı da çok güzel para vermiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir