8 NİSAN 2018 PAZAR ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi pazarlar herkese Adana altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Madiden dan çıktıktan sonra ilk birinciliğini H-16 mücadelede alan safkanın son düzlüğe yine lider döneceğini tahmin ediyorum. 1700 metredeki birinciliğinde sonlarda daha elinde oldukça avans görünen safkan 200 metre daha uzayan mesafede bence yine daha çok şanslı olacak (1) numaralı ARUV BALA ilk safkanım. Yine sürekli üzerine koyarak adım adım geliştirdiği formu ile beğenimi kazanan (2) numaralı COMPANERO uzayan mesafede sanki daha da üzerine koyacak izlenimi verdi rakip gördüğüm isimdir. Bu iki ismin eksik koşması durumunda ortalığın karışacağını düşündüğüm yarışta (6) numaralı MAYDO HAN’ın çim performansı her ne kadar soru işareti olsa ve eksik görünsede bu yarış temposunda sonlarda nefes yönünden etkilenmeyeceğini düşünüyorum son şans verdiğim isimdir.

2.ayak: 4 ve yukarı Arapların H-15 mücadelesi süprize oldukça açık bir mücadele olarak görünüyor. Son yarışlarında başarısız olsada grubun uygunluğu olarak kalitesi anlamında da bende ön plana çıkan (10) numaralı ŞEHLEVENT ilk şans verdiğim isimdir.

3.ayak: Son yarışında ismini duyunca şaşırdığım safkanın Urfa’da ne işi var dedim ve dedim zaten yarışı da çok rahat kazandı. Form durumu oldukça iyi görünen (6) numaralı SERSERİ bu yarışta ilk şans verdiğim isimdir.

4.ayak: Yine vermiş olduğu araya istinaden geri planda kalacağına inandığım safkanı ilerleyen dönemlerde agf de Yüzde 60-70 lerde göreceksiniz. Bu yarışta üzerine ne kadar gidilir bilmiyorum, nefes yönünden ne kadar hazır bilmiyorum ancak bildiğim şey tartışmasız kalitesi. Eğer ağır bir sakatlık ve sorun devresi geçirmediyse bu yarışta söz sahibi olur. Klasik olarak fırsata çevirmek istediğim bu mücadelede risklide olsa (6) numaralı DENİZİM BANKOMDUR.

5.ayak: (2) numaralı HAKK HANI’nın ağır favori çıkacağını tahmin ettiğim yarışta şans vereceğim rakipleri şablonumdadır

6.ayak: Gerek kalitesi gerekse form durumu gerekse piste yatkınlığı ile (10) numaralı YIRTLAZ ilk safkanım olup rakipleri şablonumdadır. Bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-2-6

2.ayak: 10-12-4-5-6-9-3

3.ayak: 6-1-10-11-3

4.ayak: 6 tek

5.ayak: 2-3-1

6.ayak: 10-8-1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yavuzhan41

Bol şanslar Bombacı , Ayak üstü yaptığım adana altılım

4
2,3,4,5,6,7,13
2,4,10,11
1,6
1,2
1,3,6,8,10,14

Mehmet28

bol şanslar bombacı
campanero, enderefe, kaiser soze tek atıp diğer ayakları kalabalık tutayım dedim ama yazdıkça yazasım geldi kupon çok büyüdü vazgeçtim :)

Mehmet28

3 teke o kadar para vereceğime peş peşe olan teklere çifte alırım dedim. iyi de yapmışım, kafadan gidecekti

Mehmet28

ufaktan denizimle de alırım çifteyi senin şansına

Mehmet28

hazırmış, kaiser gelirse sayende çifte var :)

Mehmet28

sayende oldu :)
kaiser arkası clasic harmony ikili vardı protestodan gitti, üçüncü ayakta da iyi para kaçırdım. 4,11,12ye ganyan attım, 4ün ganyan düşmüş sonra getirisi olmadı. ikili yapsam 49 oran varmış. altılı da çok güzel para vermiş

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x