Ana Sayfa / Tahminler / 9 HAZİRAN 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

9 HAZİRAN 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar Ankara için tahminlerim şöyle oluştu

1.AYAK: (4) SEMİHKAN'ın kötü koşması durumunda her sonuca açık görünen yarışta bu safkan benim ilk ayaktan banko tercihim olacaktır. Ancak hemen öncesinde belirtmek isterim ki yanına tek bir safkan yazsam ekürilerden (9) OTHARA gerek siklet gerekse orjin olarak ilk tercihim olurdu. Onun haricinde daha da yüklenmek istesem herhalde olmaz dediğim safkan yok gibi. Sonuç olarak sonraki ayaklarda kafa atların gelmesi durumun da yine ikramiye vermeyeceğini düşündüğüm program da mermileri ilk ayaklardan harcamak niyetinde değilim. Ya hep ya hiç misali (4) SEMİHKAN BANKOM DUR.

2.AYAK: Yine bu ayakta vermiş olduğu aradan sonra 2 yarış görüp hazır duruma geldiğine inandığım (5) ARIM banko tercihim olacaktır. Ancak burada da bir iki kelam etmek isterim. (10) TANSEL HANIM: Sürat yarışında Hişman'ın kafayı almak isteyeceği ve başaramayacağı yarışta (1) ALARAM in kuyruğundan ayrılmayacaktır.  Muhtamelen yarışı 3-4 cülüğe yaslanarak takip edecek olan (5) ARIM son düzlükte gruba hakim olacaktır diye düşünüyorum. Bu safkanın yarışı daha gerilerden takip etmesi durumunda ise yarıştan şerefli bir ikincilikle ayrılacağını düşünüyorum. Sonuç itibari ile düşündüğüm rakiplerini de bu şekilde belirttikten sonra (5) ARIM BANKOMDUR diyorum.

3.AYAK: Risk biraz daha tavan yapsın. Muhtamelen (4) RUDE BOY un %40 larda AGF çıkacağını tahmin ettiğim yarışta ilk rakibi de (5) ARSEN LUPEN olacaktır. Bu iki safkanı da ayırımsız tutuyorum. Ve orta ve büyük kuponları da bulunmalıdır diyorum. Ancak benim tercihim çok farklı olacak ve inanın hiç te macera değil.  Vermiş olduğu 4 aylık aradan sonra 3 yarış gören safkan ilk iki yarışını 1900 çim son yarışını da yine burada ki rakipleriyle 1400 çim de koştu. 4 aylık aradan sonra ilk 1900 çim yarışında tek atmıştım NADİRE ye geçilerek ikinci oldu. İkinci 1900 çim yarışında A3 yarışta PERFECT WARRIOR, ARTIC MAN, GOOD CURRY ye geçilerek dördüncü oldu. Ve son yarışında Ömer Kaya nın son derece kötü idare ettiği safkan yarıştan çok kötü bir sonuçla ayrıldı. Şimdi has pilotu Furkan la sahaya çıkacak olan safkanı tek yakalamak zorundayım. Bu yarışta iyi koşacağını adım gibi biliyorum. Zamanı mı değil mi kestiremiyorum ama ben bunu seviyorum ve çok zor olduğunu biliyorum. Ciğerini bildiğim safkanın inatçı karakterini ve nasıl bir siprinter olduğunu biliyorum. Olacaksa bu yarışta olsun (6) numaralı BAYBAŞKAN çok risklide olsa BANKOM dur.

4.AYAK: (5) TORAMAN ve (7) AMANKAYA'NIN ağır favori çıkacağı yarışta klasik olarak gelmesi beklenen sonuç olacaktır. İlk bakışta biri gelmese diğeri gelir gibi görünüyor.  Ancak ters oyunuma burada da devam edeceğim.  Çok süratli geçmesini beklediğim yarışta bu safkanlara ilk rakip olarak (2) KAFADAR sonrasında ise (4) SEMEND görüyorum. Son olarakta Özcan ile (3) SARAYBOSNA yazıp şablonum da sıfır çekmemeyi garanti altına alıyorum:)

5.AYAK: (1) BADARBUNGA eski günlerinde gibi ise hepsi nal toplar bulunduracağım.  Onun haricinde sonrası şablonum da olacaktır.

6.AYAK: Son derece kötü durumda ki safkanların mücadelesinde supriz arayacağım ilk safkanım  (14) numaralı SEA PEARL.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 4 TEK

2.AYAK: 5 TEK

3.AYAK: 6 TEK

4.AYAK: 5-2-4-3

5.AYAK: 1-5-2-3-4-6

6.AYAK: 14-1-3-7-5-15-12-13

Bol şanslar...

 

 

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

33 yorum

 1. Kafadar tek desen şaşırmazdım :)

  Bol şanslar

 2. Bombaci

  Biraz nostalji. 17 nisan 2016 Günün teki İBİN AGF oranı %53. Hey gidi günler heyyyy. :)

 3. Ilk ayak hepsi
  2. Ayak alaram ve arim
  3.ayak rudeboy ve arsen lupen
  4. Ayak amankaya
  5.ayak 1, 2, 3, 4, 5
  6.ayak hopediamond ve 14, 1, 3

 4. Barışçı

  bol şans bombacı. adının hakkını vermişsin yine umarım gönlünce olur :)

 5. COMMANDANTE

  Bol şanslar başarılar Bombacı

 6. Bol şanslar bombacı
  Hangi ayakta patlayacak o bomba göreceğiz

 7. sheva_39

  Furkan ne zaman binse BAYBASKAN koşuyu kazandı tam 4defa kazanma oranın %100 hadi hayırlısı olsun :)) 3lü ganyan oynasan kesindide 6lı için hadi inş diyorum üstad :)

 8. Bombaci

  Selamlar herkese. Teşekkürler sizlerede bol şanslar.

 9. merhabalar bombacı bol şanslar buyuk oynuycam bir tekle en güvendiğin tek hangisi peki yani bir tane tekli kursaydın oyunu hangini tek atardın ozaman

  • Bombaci

   Selamlar bu sorunu şu şekilde cevaplamaya çalisayım. Büyük oynasaydım ve sadece bir tek atsaydım oyunum şöyle olurdu:
   1.ayak: 4 tek
   2.ayak: 5-1
   3.ayak: 6-4-5
   4.ayak: 5-2-4
   5.ayak: hepsi
   6.ayak: şablonum da ki gibi yada hepsi.
   Girerdim. Ama lütfen yanlış anlama o zaman güvenmiyorsun mantığı çıkmasın. Ben 3 teke de güveniyorum. Bu ayrı bir konu. Ancak meblada büyük olursa risk küçük olmalı.

 10. çok teşekkürler aynen bende aynı mantıkla sordum zaten buyuk oynayacağım için risk az olsun istedim inşş kuponu resimli paylaşmak isterim oynayınca ama nasıl paylaşılıyor resimli bilmiyorum mobilden

 11. teşekkürler yok öğrenmek istiyorum arkadaşlar paylaşıyorya oyuzden

 12. Bombaci

  Mesaj yazdığın kutunun altında dosya seç ikonu var. Önce mesaj yazıyorsun. İllaki yazmak zorundasın:) örnekse “Ankara kuponum” gibi sonrasında “dosya sec” ikonu var ona tıklayıp kuponunun resmine tıklıyorsunuz. Zaten otomatik alıyor resmi. Sonra mesaj kısmında yolla dediğinizde yayına alıyor. Eksiğim varsa admin yardımcı olur birazdan.

 13. Bombaci

  Oh MY GOD herkes buradaymış 😂😂😂

 14. pc den oyle ama tele indirdim ben banko tahminleri telefonda çıkmıyor oyle bişey sadece pcdenmi gönderebiliyoruz

 15. peki ordan girersem gonderebilirim dimi

 16. Adrian

  Başarılar Bombacı

 17. bugunde boyle olsun

 18. 5 liye devam aynisi

 19. bugun sans yok saglik olsun

  • Bombaci

   Çorlu ben var ya bu Ankara nin anasını ağlatmadan bu sezonu bitirmeyeceğim. İlk ayak (6) ikinci ayak (1) takviyesi 40 liraya olayı bitiriyorum da bakma. Kim verecek BAYBAŞKAN ı tek Türkiye de 100 tane tahminciye baktım. Bunları nasıl sektiriyorum anlamıyorum.

 20. aynen bende 6 yi cok dusumdum atmadim olsun bombaci acisini cikarticax inss sonda 2 numarayla oyun yapcam masrafi cikartirim belki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir