Ana Sayfa / Tahminler / 9 HAZİRAN 2016 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (SİLİVRİLİ) TEKSİZ ŞABLON
ankara altili tahminleri

9 HAZİRAN 2016 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (SİLİVRİLİ) TEKSİZ ŞABLON

1.Ayak: Aslında bir sürü isim yazıp yazıp sildim  (4) SEMİHKAN ilk atım aslında tek atacaktım ama itiraf ediyorum bir taraftan (1) ARASHAN Bir taraftan (6) TOMMİKS Çok kötü gözüme battılar yazmadan edemedim hadi onları yazmışken ekürisi boş kilo ile koşan (5) BİMEN de olsun tam olsun dedim yine ilk ayaktan yatma korkusu 4 ata çıkardı bizi.

Sıralamam: 4,1,6,5

2. Ayak: (1) ALARAM ve (2) FÜLANE Esasında kum pistte daha iyi koştuklarını düşündüğüm bu isimler pist 1200 mt çim olmasına rağmen bende ön plana çıkan isimler ve yine Ankara,da çim pistte geçen sene çok güzel birincilikler elde eden (5) ARIM olmazsa olmaz atım önceki iki yarışında sert rakipler ile koşan buna rağmen tabeladan çok uzak kalmayan

(3) BİNDALLININGÜLÜ hata kollayacaktır. Sürprizde bulunduracağım isim ise (6) GÜLÜŞÜNGİZİ 

Sıralamam: 1,2,5,3,6

3. Ayak: Son yaptıkları mücadelede boyun farkı ile rakibini geçen (4) RUDE BOY  büyük ihtimalle ağır favori çıkacak diye düşünüyorum. Fakat o gün üzerinde Karataş vardı ama şimdi yok bu sebeple ben boyun farkı ile rakibine kaybeden Ö. YILDIRIM eşliğinde (5) ARSEN LUPEN İle ikisini ayırmadan yazacağım bence çok güzel bir çekişme olacak ama ben o saatte yoğun bir iş temposunda olacağım için seyredemeyeceğim seyreden  arkadaşlar yorumlarda anlatırlar ise sevinirim:)

Sıralamam: 4,5

4. Ayak Bol eküri,li bir koşu en sevdiğim yanlız ben burada zaten kaliteleri belli lakin burada benim gönlüm (4) SEMEND ten yana ben kazanacağını düşünüyorum fakat (5) TOROMAN eklemeden de oynayamıyorum.

Sıralamam: 4,5

5. Ayak: Çok güçlü rakipleri ile koşarak bir çok kez ikincilikle yetinen (2) YOUNG BOND favorim en az onun kadar ikinciliklere doymayan ve bu defa sevdiği mesafede koşacak olan (5) PETEK DİSA bence tek rakibi olur.

Sıralamam: 2,5

6. Ayak: Maiden yarışlarını çok seven biri olarak bu koşuya da baktığımda az çok öne çıkan isimler belli olduğunu görüyorum son 3 koşudur 4. olan şeytanın bacağını Ankara,da bir türlü kıramayan (1) ALEV ABLA kazanmaya bence en yakın isim. Son yarışında neredeyse 20 lira ganyan ile az daha birinciliğe uzanacak olan isim (7) HOPE DİAMOND son olarak (3) CORSİCA(14) SEA PEARL ve (15) UNIVERSE ile noktayı koyuyoruz.

Sıralamam: 1,7,3,14,15

 

ALTILI ŞABLONUM

1. AYAK: 4///1,6,5

2. AYAK: 1,2,5,3,6

3. AYAK: 4,5

4. AYAK: 4,5

5. AYAK: 2,5

6. AYAK: 1,7,3,14,15

Herkese bol şanslar.

admin
Yönetici

Bol şanslar

ali
Ziyaretçi
ali

Verdigin kupon cok tutuyo

Barışçı
Üye

bol şans silivrili

COMMANDANTE
Üye

Bol şanslar

Silivrili
Ziyaretçi
Silivrili

Teşekkürler

Azor Ahai
Üye

Öncelikle şunu belirteyim silivrili yani kadir abi ile mesajlaşıp fikir alışverişinde bulunan birisiyim kimse ona inat yapıyo diye düşünmesin:) bunları yazma nedenim adam yani yazar oldu 2.şablonu ve ben yine 4 at yazdığı yere tek atıyorum ama onda yok affola :))

Azor Ahai
Üye

7li ganyan 7li plase 3lü ganyan bahis çifte vb oyunlar için 2.koşu 5.DOĞA KRALİÇESİ :))

1:AYAK öne çıkan safkanlar var ama bu tür gruplarda uzun mesafede çoğu at virajı dönemez dönenlerde zıplaya zıplaya gelir o yüzden imkanı olan herkes at yazsın 1-2-3-4-5-6 ayırmadan yazıcam 7numaralı 7.BİLGİLİKIZ starttan çıkarsa bu grubu geçer ama oturucaktır diye temenni ettiğimden yazmıyorum.
2.AYAK 1 ALARAM bu gruptan kalite olarak fazla bi at ben tek atıyorum zaten rakip olarak 5.ARIM yazıcaktım onunda son yarışı anlam veremediğim şekilde bozuk o yuzden form durumu şuan için daha iyi olan atı yazıyorum.
3.AYAK klasik 4 at yazanlar kervanına katılıyorum. 1.ORADINARIO–4.RUDE BOY–5.ARSEN LUPEN– 6.BAYBAŞKAN
4.AYAK TORAMAN ı burda geçebilicek 1.5 safkan var birisi ekürisi diğer geriye kalan buçuk ise 3.SARAYBOSNA buçuk diyorum çünkü çok fazla inanmasamda simitçi kuponu oynamak istemediğimden yazıyorum
5.AYAK öne çıkan 5.PETEK DİSA ve 2.YOUNG BOND haklı favoriler ama benim yerim varken bunlardan çok geride oldugunu düşünmediğim 2 safkanıda ekliyorum 1.BADARBUNGA–3.MOBANGO
6.AYAK 15.UNIVERSE bende tek.. bu tay bugun çıkmazsa bidahaki maiden da çıkıcaktır zaten ama ya bugun değilse diye diğer kuponumda olucak isimler 3.CORSICA –1.ALEV ABLA –2.CANDAL QUEEN — 14.SEA PEARL

1-2-3-4-5-6////7
1
1-4-5-6
5/3
5-2-1-3
15
kupon çok ucuz oldu ama 7 ganyanda oynayacağım içim gayet ideal oldu herkese bol şanslar

admin
Yönetici
Azor Ahai
Üye

bende bu yüzden at sahibi olmuyorum bende satarım çünkü 🙂 600 kilo geliyo ingiliz atı 200 kilo kemiksiz et çıkar 🙂

admin
Yönetici

Ha inek ha at diyorsun 🙂

84corlu
Üye
84corlu

iyi günler bol şanslar bugun yine şans bizden yana olur inşş

Silivrili
Ziyaretçi
Silivrili

Teşekkürler hepimize bol şanslar

Adrian
Üye

Başarılar Silivrili

Silivrili
Ziyaretçi
Silivrili

Abi teşekkür ederim
Başarılı olmamız için senin destekerin çok önemi bizi buralarda yanlız bırakma
Tecrübelerinden faydalanmak isterim.

Azor Ahai
Üye

Budamı gol değil

Yazar: silivrili

silivrili
Merhaba 1980 doğumluyum, İstanbul'da yaşıyorum özel bir şirkette müşteri temsilcisi olarak çalışıyorum. At yarışlarını hobi amaçlı oynuyorum. Bu çatı altında bu oyunun keyfe dönüştüğünü düşünüyorum.