Ana Sayfa / Tahminler / 9 HAZİRAN 2017 İSTANBUL GECE YARIŞLARI AT YARIŞI TAHMİNLERİ
istanbul altili tahminleri

9 HAZİRAN 2017 İSTANBUL GECE YARIŞLARI AT YARIŞI TAHMİNLERİ

9 Haziran 2017 İstanbul at yarışı tahminleri ve yorumları. Gece yarışlarında ilk koşu 16:45 itibari ile başlar. Yorumlar beygir com dan alınmıştır. 1 - KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile MAVİ ATEŞ (7) ve İLİZ (11) birinciliğin güçlü adayları olup; KAYACENK (6) ve ETYOPYALI (2) sonraki ihtimallerdir.

2 - KOŞU: Son koşusunda beğenilen RUN FOR DERYA (4) favorimizdir. İyi durumu ile DARKHOLM (3) favorinin ciddi rakibi olup; LAST SHADOW (1) ve BAYEZID (2) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3 - KOŞU: Etkili oldukları mesafede GÖZYAŞI GECESİ (4) ve DERİN SULTAN (1) birinciliğin güçlü adayları olsada; BUHARALI (5) ve ŞEVALABLA (2) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

4 - KOŞU: Etkili koşuları ile ANDIAMO (3) ve son koşusunu kazanan ÇEKO DAYI (1) birinciliğin güçlü adayları olup; MEGAFORCE (7) ve SERDEM (2) sonraki ihtimallerdir.

5 - KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile ZAĞNOS (9) ve BABASELVER (1) birinciliğin güçlü adayları olup; ÇENGELKÖY BADEMİ (3-7) ve NALIBALLI (10) sonraki ihtimallerdir.

6 - KOŞU: Ankara'da iyi koşular çıkaran ve bu mesafede etkili yarışlar çıkaran ATMACA BEYİ (2) usta jokeyi ile favorimizdir. Güçlü ekürisi ve etkili yarışları ile ERTEMİZ (4-1) favorinin en ciddi rakipleri olup; KIRKPINAR (6) ve VELİ CAN KIZI (10) koşunun sürpriz isimleridir.

7 - KOŞU: Son koşusunda beğenilen OSMAN DEDE (1) favorimizdir. uygun kilosu ile ÇAMLIBEL (4) favorinin ciddi rakibi olup; BÜYÜK DOĞU (3) ve ŞEHLEVENT (2) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

8 - KOŞU: Bir süre ara veren SUHARRY (5) kolay rakipleri yanında günün güvenilir safkanlarından olup; GECE RÜZGARI (2), HEIWA IWA (3) ve AUTUMN PEARL (7) hata kollayacak safkanlardır.

9 - KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile ŞAHİNŞEVKET (9) ve ESERALP (5) birinciliğin güçlü adayları olup; BAYKOÇ (2) ve GÜNEYDOĞULU (6) sonraki ihtimallerdir.

10 - KOŞU: Usta jokeyi ile start alacak olan YİĞİTALP (6) günün güvenilir safkanlarından olup; FIRE FLAME (3), LUSINGA (2), ve GLORY LADY (8) hata arayacak safkanlardır.

Hakkında Moderatör

9 yorum

Bir Cevap Yazın