Ana Sayfa / Tahminler / 9 HAZİRAN 2017 İSTANBUL GECE YARIŞLARI AT YARIŞI TAHMİNLERİ
istanbul altili tahminleri

9 HAZİRAN 2017 İSTANBUL GECE YARIŞLARI AT YARIŞI TAHMİNLERİ

9 Haziran 2017 İstanbul at yarışı tahminleri ve yorumları. Gece yarışlarında ilk koşu 16:45 itibari ile başlar. Yorumlar beygir com dan alınmıştır. 1 - KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile MAVİ ATEŞ (7) ve İLİZ (11) birinciliğin güçlü adayları olup; KAYACENK (6) ve ETYOPYALI (2) sonraki ihtimallerdir.

2 - KOŞU: Son koşusunda beğenilen RUN FOR DERYA (4) favorimizdir. İyi durumu ile DARKHOLM (3) favorinin ciddi rakibi olup; LAST SHADOW (1) ve BAYEZID (2) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3 - KOŞU: Etkili oldukları mesafede GÖZYAŞI GECESİ (4) ve DERİN SULTAN (1) birinciliğin güçlü adayları olsada; BUHARALI (5) ve ŞEVALABLA (2) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

4 - KOŞU: Etkili koşuları ile ANDIAMO (3) ve son koşusunu kazanan ÇEKO DAYI (1) birinciliğin güçlü adayları olup; MEGAFORCE (7) ve SERDEM (2) sonraki ihtimallerdir.

5 - KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile ZAĞNOS (9) ve BABASELVER (1) birinciliğin güçlü adayları olup; ÇENGELKÖY BADEMİ (3-7) ve NALIBALLI (10) sonraki ihtimallerdir.

6 - KOŞU: Ankara'da iyi koşular çıkaran ve bu mesafede etkili yarışlar çıkaran ATMACA BEYİ (2) usta jokeyi ile favorimizdir. Güçlü ekürisi ve etkili yarışları ile ERTEMİZ (4-1) favorinin en ciddi rakipleri olup; KIRKPINAR (6) ve VELİ CAN KIZI (10) koşunun sürpriz isimleridir.

7 - KOŞU: Son koşusunda beğenilen OSMAN DEDE (1) favorimizdir. uygun kilosu ile ÇAMLIBEL (4) favorinin ciddi rakibi olup; BÜYÜK DOĞU (3) ve ŞEHLEVENT (2) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

8 - KOŞU: Bir süre ara veren SUHARRY (5) kolay rakipleri yanında günün güvenilir safkanlarından olup; GECE RÜZGARI (2), HEIWA IWA (3) ve AUTUMN PEARL (7) hata kollayacak safkanlardır.

9 - KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile ŞAHİNŞEVKET (9) ve ESERALP (5) birinciliğin güçlü adayları olup; BAYKOÇ (2) ve GÜNEYDOĞULU (6) sonraki ihtimallerdir.

10 - KOŞU: Usta jokeyi ile start alacak olan YİĞİTALP (6) günün güvenilir safkanlarından olup; FIRE FLAME (3), LUSINGA (2), ve GLORY LADY (8) hata arayacak safkanlardır.

9
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
Ramazan Yılmaz
Üye
admin
Yönetici

Yazık etmişsin kupona. Geçmiş olsun bin bin gidiyor paralar.

Mehmet28
Üye

Yazık olmuş.
Yorum yazamadım, daha doğrusu gece ilk 4 ayağı yazmıştım devamını getiremedim zaman olmadı. 4 atla tabela yok bende de. Büyük Doğu ve yiğitalp tekti

Ramazan Yılmaz
Üye

bende son ayağa 2yi boşuna yazdım kısmet

admin
Yönetici

Ömür törpüsü oldu lusinga da

Ramazan Yılmaz
Üye

sorma admin yazmasan dert yazsan dert

Ramazan Yılmaz
Üye

bu ara yine çok sekmeye başladı göz kırpıyor bırakıyor 🙂

admin
Yönetici

Evet bu siralar oyle. Bu haftayi guzel kapatırız umarım.

Ramazan Yılmaz
Üye

Ozaman Ankara bizim olsun 🙂

Yazar: Moderatör