istanbul altili tahminleri

9 HAZİRAN 2017 İSTANBUL GECE YARIŞLARI AT YARIŞI TAHMİNLERİ

9 Haziran 2017 İstanbul at yarışı tahminleri ve yorumları. Gece yarışlarında ilk koşu 16:45 itibari ile başlar. Yorumlar beygir com dan alınmıştır. 1 – KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile MAVİ ATEŞ (7) ve İLİZ (11) birinciliğin güçlü adayları olup; KAYACENK (6) ve ETYOPYALI (2) sonraki ihtimallerdir.

2 – KOŞU: Son koşusunda beğenilen RUN FOR DERYA (4) favorimizdir. İyi durumu ile DARKHOLM (3) favorinin ciddi rakibi olup; LAST SHADOW (1) ve BAYEZID (2) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3 – KOŞU: Etkili oldukları mesafede GÖZYAŞI GECESİ (4) ve DERİN SULTAN (1) birinciliğin güçlü adayları olsada; BUHARALI (5) ve ŞEVALABLA (2) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

4 – KOŞU: Etkili koşuları ile ANDIAMO (3) ve son koşusunu kazanan ÇEKO DAYI (1) birinciliğin güçlü adayları olup; MEGAFORCE (7) ve SERDEM (2) sonraki ihtimallerdir.

5 – KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile ZAĞNOS (9) ve BABASELVER (1) birinciliğin güçlü adayları olup; ÇENGELKÖY BADEMİ (3-7) ve NALIBALLI (10) sonraki ihtimallerdir.

6 – KOŞU: Ankara’da iyi koşular çıkaran ve bu mesafede etkili yarışlar çıkaran ATMACA BEYİ (2) usta jokeyi ile favorimizdir. Güçlü ekürisi ve etkili yarışları ile ERTEMİZ (4-1) favorinin en ciddi rakipleri olup; KIRKPINAR (6) ve VELİ CAN KIZI (10) koşunun sürpriz isimleridir.

7 – KOŞU: Son koşusunda beğenilen OSMAN DEDE (1) favorimizdir. uygun kilosu ile ÇAMLIBEL (4) favorinin ciddi rakibi olup; BÜYÜK DOĞU (3) ve ŞEHLEVENT (2) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

8 – KOŞU: Bir süre ara veren SUHARRY (5) kolay rakipleri yanında günün güvenilir safkanlarından olup; GECE RÜZGARI (2), HEIWA IWA (3) ve AUTUMN PEARL (7) hata kollayacak safkanlardır.

9 – KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile ŞAHİNŞEVKET (9) ve ESERALP (5) birinciliğin güçlü adayları olup; BAYKOÇ (2) ve GÜNEYDOĞULU (6) sonraki ihtimallerdir.

10 – KOŞU: Usta jokeyi ile start alacak olan YİĞİTALP (6) günün güvenilir safkanlarından olup; FIRE FLAME (3), LUSINGA (2), ve GLORY LADY (8) hata arayacak safkanlardır.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Moderatör

Avatar
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan Yılmaz
admin

Yazık etmişsin kupona. Geçmiş olsun bin bin gidiyor paralar.

Mehmet28

Yazık olmuş.
Yorum yazamadım, daha doğrusu gece ilk 4 ayağı yazmıştım devamını getiremedim zaman olmadı. 4 atla tabela yok bende de. Büyük Doğu ve yiğitalp tekti

Ramazan Yılmaz

bende son ayağa 2yi boşuna yazdım kısmet

admin

Ömür törpüsü oldu lusinga da

Ramazan Yılmaz

sorma admin yazmasan dert yazsan dert

Ramazan Yılmaz

bu ara yine çok sekmeye başladı göz kırpıyor bırakıyor :)

admin

Evet bu siralar oyle. Bu haftayi guzel kapatırız umarım.

Ramazan Yılmaz

Ozaman Ankara bizim olsun :)

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x