Ana Sayfa / Tahminler / 9 HAZİRAN 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ
bursa altili tahminleri

9 HAZİRAN 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

9 Haziran 2017 Bursa altılı ganyan tahminleri. Bursa'da altılı ganyan saat 15:30 da başlar. Bursa altılı tahminleri ve yorumları beygir com dan alınmıştır. 1 - KOŞU: Son koşularını kazanan EDGARDO (2) ve KARA ŞİMŞEK (1) birinciliğin güçlü adayları olup; TORO TORO (4) ve DİDİ KOÇİ (8) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

2 - KOŞU: Etkili koşuları ve güçlü orjini ile ILDIR RUZGARI (10) ve son koşusunu kazanan RED ANGEL (4) birinciliğin güçlü adayları olup; İPEKKIZ (3) ve ALTINBEŞİK (7) sonraki ihtimallerdir.

3 - KOŞU: Son çim koşusunu ölçü almadığımız MANİDAR (1), son koşularını kazanan GONCANUR (3) ve NEHİRİNOĞLU (4) birinciliğin güçlü adayları olup; FATİHİNGÜLÜ (2) koşunun sürpriz ismidir.

4 - KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile FLASHDANCE (3) ve GÜLMELEK (4) birinciliğin güçlü adayları olup; LADY CROCUS (5) ve PELORIOS (6) sonraki ihtimallerdir.

5 - KOŞU: Sevdiği mesafede CREED (1) ve etkili koşuları ile LUCKY RACER (2) birinciliğin güçlü adayları olup; KOBATER (7) ve OBRADOVIC (3) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

6 - KOŞU: Son koşusunu kazanan BESSEY (1) günün güvenilir safkanlarından olup; BALK (3), ALANGU (2) ve TURBOER (4) hata kollayacak safkanlardır.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Adem
Ziyaretçi
Adem

Abi bana bir kopon yaparmın

Yazar: Moderatör

Avatar