bursa altili tahminleri

9 HAZİRAN 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

9 Haziran 2017 Bursa altılı ganyan tahminleri. Bursa’da altılı ganyan saat 15:30 da başlar. Bursa altılı tahminleri ve yorumları beygir com dan alınmıştır. 1 – KOŞU: Son koşularını kazanan EDGARDO (2) ve KARA ŞİMŞEK (1) birinciliğin güçlü adayları olup; TORO TORO (4) ve DİDİ KOÇİ (8) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

2 – KOŞU: Etkili koşuları ve güçlü orjini ile ILDIR RUZGARI (10) ve son koşusunu kazanan RED ANGEL (4) birinciliğin güçlü adayları olup; İPEKKIZ (3) ve ALTINBEŞİK (7) sonraki ihtimallerdir.

3 – KOŞU: Son çim koşusunu ölçü almadığımız MANİDAR (1), son koşularını kazanan GONCANUR (3) ve NEHİRİNOĞLU (4) birinciliğin güçlü adayları olup; FATİHİNGÜLÜ (2) koşunun sürpriz ismidir.

4 – KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile FLASHDANCE (3) ve GÜLMELEK (4) birinciliğin güçlü adayları olup; LADY CROCUS (5) ve PELORIOS (6) sonraki ihtimallerdir.

5 – KOŞU: Sevdiği mesafede CREED (1) ve etkili koşuları ile LUCKY RACER (2) birinciliğin güçlü adayları olup; KOBATER (7) ve OBRADOVIC (3) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

6 – KOŞU: Son koşusunu kazanan BESSEY (1) günün güvenilir safkanlarından olup; BALK (3), ALANGU (2) ve TURBOER (4) hata kollayacak safkanlardır.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Moderatör

Avatar
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adem

Abi bana bir kopon yaparmın

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x