bursa altili tahminleri

9 HAZİRAN 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. AYAK: Sprint mesafesini ayarlaması halinde (2) EDGARDO kazanabilir ancak istikrarı olmayan atlar. Oldukça startta kalmasına rağmen son yarışını kazanan (1) KARA ŞİMŞEK, gününde olursa etkili koşabilecek (3) LİKAPA, (4) TORO TORO ve (8) DİDİ KOÇİ’yi de yazıyorum. 5,7,9 numaralar için de olmaz demiyorum ama risk alıyorum.

2. AYAK: 4 yaşında sert gruplarda koşmaya başlayan (10) ILDIR RUZGARI kalitesini belli ediyor. Uygun kilosuyla oldukça şanslı. Beklentimin altında kalırsa (4) RED ANGEL, (7) ALTINBEŞİK, (8) LONG WAY, (6) HERCULES ve (3) İPEKKIZ’dan biri devreye girebilir. Sürpriz arayanlar (1) TAMERLANO’yu değerlendirebilir.

3. AYAK: İzmir’de harika yarışlar çıkaran (4) NEHİRİNOĞLU’nun pistten etkilenmediği taktirde kazanması gerektiğini düşünüyorum.

4. AYAK: Mesafe uzadıkça daha iyi koşacak izlenimi veren (3) FLASHDANCE favorim. İlk yarışı fena olmayan Azaraks’ın kızı (5) LADY CROCUS, (4) GÜLMELEK ve (6) PELORIOS rakip gördüğüm isimler. Sürpriz olarak (7) SWALLOW THE DUST.

5. AYAK: Startta kalmazsa (2) LUCKY RACER ve daha etkili olduğu kaba kumda (1) CREED iyi koşacaklardır. Maidendan yeni çıkan (7) KOBATER benzer bir performansla yine kazanabilir. Mesafeyi çıkarabileceğini düşündüğüm (5) FIRTINA TOYNAK sürpriz adayım.

6. AYAK: İstikrarı olmasa da (1) BESSEY alternatif tek önerimdir. Ben yanına dinlendirilen (2) ALANGU ile (3) BALK ve (4) TURBOER’i yazacağım.

ALTILIM
1.AYAK: 2,1,3,4,8
2.AYAK: 10/4,7,8,6,3
3.AYAK: 4
4.AYAK: 3,5,4,6,7
5.AYAK: 2,1,75
6.AYAK: 1/2,3,4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
kalamalka

Mehmet bey, Ankara altılısı için tebrikler daha nicelerine inşallah

admin

Bol şanslar

Karanlık

Renk kattığınız orta.
İnşallah o renkten bizde nasibimizi alırız.

Ben yarın ilk ayakta Edgardo, son ayakta ise Bessey ile şansımı deneyecem.

Ercann

Yazık oldu kupona mehmet bey.manidar usta jokeyi sayesinde geldi.sonlara doğru kendini çekti ama gündüzeli zapt etmeyi bildii..

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x