istanbul altili tahminleri

09.06.2017 CUMA İSTANBUL 1. ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (TİMOTHY)

Herkese bol şanslar. Bahtımız açık olsun.

1.AYAK: Birinci altılının ilk ayağında (7) MAVİ ATEŞ ve (11) İLİZ arasında bir yarış gibi duruyor. Ancak çalışmalarında güzel bir görüntü çizen ve ilk kez strat alacak (9) ÖZGENHAN’ın da ilave edilmesi gerektiği kanaatindeyim.

2.AYAK: Koştuğu ilk yarışında tatminkar bir 3.lük elde eden ve 56 günlük ara sonrası katılacağı yarışa daha sıkı bir şekilde hazırlanan (3) DARKHOLM favorimdir. Riskseverler için alternatif tek adayımdır. Ancak diğer tayların da şansı en az Darkholm kadar var. İlk kez koşacak (2) BAYEZID, Bursa’da güzel yarışlarını izlediğimiz (4) RUN FOR DERYA ve Kocaeli’nden gelen (1) LAST SHADOW sırası ile yazılmalıdır. Kısaca hepsi.

3.AYAK: (4) GÖZYAŞI GECESİ için yazılacak fazla bir şey yok. Son yarışında bu pist ve mesafede yaptığı 2.17.43 lük derece bu grubun en iyi derecelerinden biri. Kolay rakiplerinin yanında yarışın en şanslı kısrağıdır. Bankom.

4.AYAK: Bu yarışın favorisi muhtemelen (3) ANDIAMO çıkacaktır. Ama tayın son yarışında bir hayli yıprandığını düşünüyorum. Düzlükte Qavıy’yi atlatmasına rağmen sonlarda Qavıy’nin içten yaptığı atağa cevap veremedi. Sanırım mesafe anlamında da sıkıntı yaşıyabilir. Bu yüzden yanına (2) SERDEM, (1) ÇEKO DAYI, yeni yeni kendini bulan (7) MEGAFORCE, (4) MAN OF POWER ve (5) ASLANPARÇASI yazılmalıdır.

5.AYAK: İlk yarışında çok favori çıkmasına rağmen çok kötü bir yarış koşan ancak ikinci yarışında kalitesini belli ederek güzel bir derece ile ikincilik elde eden Denizim’in anneden kardeşi (9) ZAĞNOS yarışın favorisidir. Alternatif tek olarak değerlendirilebilir. Yine ilk yarış güzel olan ve bukez sentetikte denenecek (12) YADİGARIM ve sert bir at olacağı izlenimi veren (1) BABASELVER rakipleridir. Süprizde (10) NALIBALLI yazılabilir. Ben yakalarını bıraktım ama dileyen Koçer ve Kaya ekürilerini deneyebilir.

6.AYAK: Şampiyon Yavuzhan adına düzenlenen bu koşuda, son yarışında 2 boy startta kalmasına rağmen son derece güzel bir yarış ile Uçarer ve Azmi Reis’in arkasında kafa boyun 4. kalan (11) AMANKAYA yarış kazanma kıvamına geldiğini belli etti. Düzelen formu ile benim favorimdir. Halis’in tercihini alan (2) ATMACA BEYİ, eküri avantajı ile (1) KURTÇABEY ve yaşlı kurt (9) YALNIZEFE rakipleridir.

 

TAHMİNLERİM:
1.AYAK: 7-11-9
2.AYAK: 3-2-4-1
3.AYAK: 4
4.AYAK: 3-2-1-7-4-5
5.AYAK: 9-12-1 // 10
6.AYAK: 11-2-1-9

Herkese bol şanslar.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: timothy

Avatar
At yarışını, üniversite öğrenciliğimden beri yaklaşık 25 yıldır takip ediyorum. 44 Yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. İzmirliyim.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Timothy

Sağol admin. Sana da bol Şanslar

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x