9 EYLÜL 2019 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

40-50 handikaplı 80 küsur atın koştuğu bir acayip programdan herkese selamlar. Bursa ALTILI tahminlerim şu şekildedir

1.ayak: Grubun en iyi isminin (5) numaralı LITTLE MOUSE olduğunu düşünüyorum. Ekürisi ile birlikte piste resital için çıktıklarına inanıyorum. İlk ayaktan ya herro ya merro diyenler için tek olarak önerebileceğim bir safkan. Onun haricinde şans vereceğim isimler şablonumda olacak.

2.ayak: 3 yaş İngilizlere ait H-14 mücadelede grubun hem formda hem de en tecrübeli isminin (7) numaralı EFE HALİL olduğunu düşünüyorum. Rakip düşündüğüm isimler şablonumda olacak.

3.ayak: Sürpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak.

4.ayak: Açık konuşmak gerekir ise (6) YÜKSEK UÇUŞ net olarak kazanır görünüyor. Bende son ayakta geçen yarışından zehirlendiğim bir safkan olduğu için. Bu safkanı ikramiye anlamında yılacağım. Ancak garanti oyuncular için tek olarak önerebileceğim bir isim.

5.ayak: (5) numaralı HIROSAN son yarışından sonra biraz da üzerine koydu ise bu rakiplerine nasıl geçilir bilmiyorum. Ancak geçilir ise ortalık baya bir karışır. Daha önceden de demeye çalıştığım gibi bir acayip program da bir acayip şablon çıkaracağımdan dolayı yanına rakip yazacağım. İsimler şablonumda olacak.

6.ayak: 19 Ağustos günü koşan safkan için haber gelmişti. Ancak o gün tahmin vermemiştim daha doğrusu safkanı söylemeleri karşısında tahmin yazmayacağıma söz vermiştim :) çünkü yazsaydım söylerdim. Şimdi dün dündür hesabı safkandan kısaca bahsetmeye hak kazandım. Gelen bilgileri araştırmadım ancak kaynak çok güvenilir. Bu demek değil ki illa ki birinci gelecek. Ama sizler safkanı bilin. Farklı bir yerde farklı bir koşuda kazandırır bu işlere belli olmaz. Safkanın satış bedeli 480 bin lira. Evet yanlış duymadınız yarım milyonluk safkan H-14 koşacak ve bu kötü durumda ki safkan Çeliklere hibe edilmiş. Hibe edildikten sonra kısırlaştırılan safkan yarışlara hazır hale getirilip son yarışında 13 ganyana koşarken piste birincilik için çıktı. Gelemedi ancak o yarışta ki performansı ile haberin ne derece doğru olduğu buz gibi ortaya çıktı. Şimdi agf de üst sıralarda olsa da son derece kalabalık ve karışık görünen yarışta ben safkanı tek bırakacağım. Bakalım bu yarım milyonluk safkan neler yapacak ? Çok riskli de olsa (16) numaralı GALİÇYA BANKOMDUR.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5 /// 4-3-2-7

2.ayak: 7-2-12-3

3.ayak: hepsi (1) 

4.ayak: 6 /// 3-2

5.ayak: 5 /// 9

6.ayak: 16 tek

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
KARAMEHMET

SELAMLAR İYİ GÜNLER DİLERİM (BOMBACI)
Seni takipteyim verdiğin güzel tahminler için biz takipçiler adına çok teşekkürler ederim ayrıca (ADMİNİM)de çok teşekkür ederim güzel tahminleriniz için ALLAH Zihin açıklığı versin.yolunuz açık geleceğiniz aydınlık sabrınız daim olsun.

Topuz

Bugün senin gunun . 4. Ayak tek attim 6 at 4 at bekliyodum ama hızkolik sevmedigim ve 60 kilo oldugu icin yazmadim.bari senin kupon tutarsa acımız hafifler

admin

Bombacı şu yarım milyonluğa Botan bağladım :) Rastgelsin.

8
0
Tahmin paylaş.x
()
x