09 EYLÜL 2019 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Zorlu geçmeye aday koşularla sürprize çok açık koşularla güzel bir ikramiye kokusu aldığım Bursa programında tüm yarışsever arkadaşlarımıza bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Maiden mücadele ile start alacak olan Altılının birinci ayağında koşu tecrübesi ve son idman görüntüsünde ki artan formuyla beraber bugün özlediği birinciliğe ulaşmasını beklediğim, 1 ENESİN OĞLU koşuda favori gördüğüm isim olup, rakip olarak bugün ekürisinin de kendisi kadar hazır olduğunu düşündüğüm ve etkili idman görüntüleriyle beraber yarışa ağırlığını koyacak formda Jokeyi Ahmet Çelik idaresinde ki 8 CRİME PARTNER, ilk startında ki üçüncülüğünde iyi gözüken ve bugün kazandığı koşu tecrübesiyle beraber idmanlarında ki iyi işlerini yarışa taşıması halinde 4 KİNG PİNTO erkek taylar arasında ön planda değerlendirdiğim üç isim olup dişi taylardan etkili hazırlıklarıyla iki koşu koşarak koşudan üçüncü ayrılmasını bilen ve başarılı Jokeyi Kadir Tokaçoğlu idaresinde ki 11 THEIA ve ilk iki startında kum piste denendikten sonra bugün çıkacağı ilk Çim pist deneyiminde etkili bir performans sergilemesini beklediğim güzel bir ağır bakımı gören 7 ASUDE SULTAN maiden mücadele de şans verdiğim diğer ikili isimdir.

2.AYAK : Erkek rakiplerinin içerisinde özelikle son idmanlarına baktığımda oldukça hazır durumda olduğunu düşündüğüm koşuda gelmesi halinde güzel bir tatlı sürpriz yapabilecek kıvamda ki 9 LADY SNOW koşu üzerinde favori konumumda gördüğüm isim olup, rakip olarak iki start alıp birincilik ve üçüncülük alarak form olarak iyi durumda olup bugünde koşuda kazanması normal sonuç alabilecek 3 AIRDROP, Kum performansından sonra bugün çıkacağı Çim performansında rakiplerine oranla daha zorlu sınavlar veren ve tecrübeli Jokeyiyle sonuca varabilecek 2 LOBO NEGRO, Uzun bir aranın ardından start alacak olmasına rağmen hazırlıklarında ciddi derece iyi gözüken ve koşuya damga vurabilecek 4 BY CANGO zorlu koşuda ön planda şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Koşuların bugün kısa mesafeli olmasının yanında kalabalık olması programın zorluk derecesini oldukça üst seviyeye çıkartıyor. Koşu üzerinde net favori çıkmasını beklediğim ve hazırlıklarında görüntüleriyle beraber eküri isimler yarışa damga vurabilecek durumda gözüküyor. ön planda tutup favori gördüğüm 3 AKASYA ÇİÇEĞİ başta şans verdiğim isim olup, bugün kendisine ciddi rakip olarak gördüğüm 4 ARSLAN SULTAN ve 6 HOŞTAY’ın yanında son idman görüntüsünde kıpırdamalar içerisinde olup bugün Nurettin Şen idaresinde yarışın sürprizine imza atabilecek 13 SİNOPLU MERVE koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Riskli bir liman tercihi yapmak zorunda kaldığım bir koşu diğer koşulara göre en az atlı ve eküri isimlerin ağırlık olduğu bu koşuda uzun mesafenin de etkisiyle beraber bugün üzerinde ki aprantisine rağmen koşuda dinamo görevi yapmasını beklediğim ve ekürisinin geri planda olmasına rağmen uzayan mesafede etkili bir koşu sergileyip koşuda birinciliğe uzanabilecek hazırlıklara sahip gördüğüm 5 ISLAH koşuyu kazanmaya en yakın isim olarak görüyorum bugün kendisinin tek ciddi rakibi ekürisi MALAKKA olacağını düşünüyorum. Uzayan mesafeyi seven ismin üzerinde ki aprantisi startla birlikte öne düşen isimlerde seyretsem de bugün için kendisini belkide çok fazla zorlamasını beklemediğim MALAKKA ile beraber viraj üzerinde ISLAH ile beraber zevkli bir birincilik mücadelesi içerisinde olacağını düşünüyor ve liman tercihimle beraber kuponumda BANKO tercih ediyorum. ( Bu koşuda yanına at yazmayı düşünen yarışseverler için özellikle idmanlarında ki iyi durumunu yarışa yansıtırsa çim performansını merak ettiğim 4 KIZILYAR ve koşunun favori konumunda çıkmasını beklediğim 6 YÜKSEK UÇUŞ değerlendirilebilir.)

5.AYAK : Bölünen Maidenin ikinci ayağında Bursa program üzerinde en net favori konumunda çıkmasını beklediğim ve yüksek bir agf içerisinde yer alacak olan ilk startında ki ikinciliğinden sonra bugün koşuyu kazanmaya en yakın isim olan 5 HORASAN favori gördüğüm isim olup, bugün çıkacağı ilk startında yarış hayatına başlayacak olan ve hazırlıklarını oldukça beğendiğim 4 FUAT BEY , yarış tecrübesinin yanı sıra son işlerinde ki başarılı form durumuyla beraber koşuda söz sahibi olmaya yakın 11 SARAYLI KIZ rakip gördüğüm isimlerdir.

6.AYAK : Kapanış ayağı belkide günün en zevkli yarışı olmaya aday son metrelerinde fotoya girebilecek kalabalık bir birincilik mücadelesinin burun baş boyun şeklinde şekilleneceğini düşünüyorum. Koşuda ağır kilolu isimlerle hafif kilolu isimlerin arasında ki farkın epey olmasının yanı sıra kısa mesafeli sürat yarışında koşuda ağır kilosuna rağmen kazandığı yarış sonrası formunu koruduğunu idman pistine yansıtan bu mesafeleri sevdiğini ve kalabalık koşulara daha çok adapte olabilen 5 IT MAY RAIN koşuda favori gördüğüm isim olup, rakip olarak Ankara idman pistinde ki hazırlıklarında sinyal veren ve bugün çıkacağı Bursa pistinde mesafesinde koşacak olup bu rakiplerini geride bırakabilecek güce ve tecrübeye sahip 12 KÜÇÜK DEMİRKIRIM ve son startında üçüncülüğünde kazanmaya yaklaşan bugün rakipleriyle olan kilo farkının epey açılmasını en iyi şekilde değerlendirebilecek ve son idman pistinde ki kısa mesafeli sprintinde zıpkın gibi gözüken bir kez daha aynı Jokeyinin tercihi ile beraber şansının arttığını düşündüğüm 16 GALİÇYA koşu üzerinde şans vereceğim isimlerdir. Koşu zorlu imkanları geniş olan arkadaşlar bu koşuyu kalabalık geçmesi faydalı olacaktır.

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,8,4,11,7

2.AYAK : 9,3,2,4

3.AYAK : 3,4,6,13

4.AYAK : ( 5 ISLAH / 2 MALAKKA )

5.AYAK : 5,4,11

6.AYAK : 5,12,16

TUTAR : 50,40 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Hoş geldin Yavuz, bol şanslar.

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x