9 Aralık Urfa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 11-FOÇAGÜZELİ favorim.Zor günler geçiren 9-EDEBALIM bu koşuda yarış hayatını riskli durumdan kurtarabilir.1-GÖKHANINOĞLU, 2-YÜRÜBE, 8-BOKSÖRKAYA, 3-ÇETİNBEY diğer şans verdiğim safkanlar.Geniş oynayanlar iki bankolu programda ilk ayağı HEPSİ yapıp rahat bir yarış seyredebilirler.

2.AYAK : Formunu koruyan 2-EYYUPBABA yabancı olmadığı pist ve mesafede banko önerebileceğim safkan.

3.AYAK : Zorlu mücadelede 1-MOTAS favorim.6-MOLU BEYİ, 3-ROYA, 7-COLUMBUS, 11-YAİR diğer sıralamam.

4.AYAK : Günün maiden micadelesinde 2-CEMİL BEY hernekadar gruptan pişkin görünsede sürpriz şansını değerlendirmek açısından ayrım yapmadan HEPSİ diyorum.

5.AYAK : 8 aylık aradan sonra gördüğü koşudan birincilikle ayrılan 6-HAKANSOYLU koruduğu formuyla kazanmaya en yakın safkan.Küçük çaplı kuponlara tek yazılabilir.4-BİLBAY, 5-SUALP, ve 3-BABADEMİR geniş oynayanlar için alternatif.

6.AYAK : Oldukça başarılı performans sergileyen 1-KAÇAR FEVZİ bir aksilik olmadığı müddetçe fotoyu önde geçer.Banko olarak önerebileceğim diğer safkan.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : HEPSİ

2.AYAK : 2

3.AYAK : 1 – 6 – 3 – 7 – 11

4.AYAK : HEPSİ

5.AYAK : 6 – 4 – 5 – 3

6.AYAK : 1

TUTAR : 52,80 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ozcan erdogan

Bol şanslar Ramazan kardeş…Tahmin yazmadigim bu gun bende bir sablon sunayim takipcilerimize…

1, 2, 3, 4, 9, 11

3, 6, 4, 5

6, 5, 4, 3

2 CEMILBEY

4, 5

6, 8, 15, 10, 11, 12, 9, 16

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x