8 Aralık 2013 Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

İZMİRDE DÖRTLÜ GANYAN !

YEDİLİ PLASE OYNAYANLAR BİRİNCİ KOŞUDA UYGUN GRUPTA GÖRDÜĞÜM 10-MADRİDLİ TEK YAZABİLİRLER.

1.AYAK : Orjin ve idman olarak baktığımızda 8-UNCLE ve 7-PISTOLERO grubun çok üzerinde.Adeta açık yarış atı havası veriyorlar.Bu iki safkanın kapışmasına dönecek koşuda 4-FLOOD EMPIRE geriye kalan safkanlar arasında ön plana çıkabilecek tek safkan gibi.Misliciler ve küçük çaplı oynayanlar 8-UNCLE tek yazıp altılı ganyanını buna göre kurabilirler.

2.AYAK : Beşli ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda öne çıkan ve koşuya ağırlığını koyabilecek safkan yok gibi.Bu nedenlede sürprize açık mücadeleyi ayırmadan HEPSİ diyorum.Az atla geçmek isteyenlere 7-PAMUK ABLA, 5-MAVİ MELEK, 11-HAYALGİBİ, 2-HELİNCAN ve 1-UÇANHABER önerebileceğim safkanlar.

3.AYAK : Grubun üzerinde gördüğüm ve pedigri olarak oldukça yüksek potansiyele sahip 6-OVA etkili binicisiyle bu grupta kaybetmez.

4.AYAK : Bir türlü kalitesini ortaya koyamayan ve kendini gösteremeyen 5-CORITIBA bugün çıkış yapmasını beklediğim safkan.Son koşusunda sinyalleri veren bu safkana güvenip banko olarak öneriyorum.

5.AYAK : Ağır sikletine rağmen bu koşusu için oldukça hazır görünen 1-SONALP kazanmaya en yakın safkan.İyi koşmasına rağmen birtürlü fotoyu önde geçemeyen 5-GELİBOLU devreye girecek ilk isim olur.Bu ikili bu ayak için yeterli görünsede form durumu iyi olan 16-TEKFUR geniş oynayanlar için alternatif.Önde boş kalırsa 6-KADERŞAH fotoyu önde geçebilir.

6.AYAK : Altılı ganyanın kaderini belirleyecek olan günün son koşusunda 10-AIRTOUCH tek veya hepsi.Sürspriz şansını değerlendirmek açısından çok at yazmakta fayda var.2-SAND BLLESRT, 3-PARIS DAKAR, 4-SUNDANCE KIT, 11-GOLDEN HOOF, 1-MUSTAFA AGA, 8-ROYALSEA, 9-NEW YORKER ve 5-IRONHIDE benim sıralamam.

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 8 – 7 – 4

2.AYAK : HEPSİ

3.AYAK : 6

4.AYAK : 5

5.AYAK : 1 – 5 – 16 – 6

6.AYAK : HEPSİ

ALTERNATİF KUPONUM :

1.AYAK : 8

2.AYAK : 7 – 5 – 11 – 2 – 1 – 3 – 14 – 16 – 4 – 15

3.AYAK : 6

4.AYAK : 5 – 1 – 2

5.AYAK : 1 – 5 – 16 – 6 – 2 – 9

6.AYAK : 10 – 9 – 3

BOL ŞANSLAR.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.