8 TEMMUZ 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.KOŞU: Denk güçlerin start alması oldukça yorucu ve sıkıntılı bir programa işaret etsede; ağır favori çıkacak bikaç ismin devrilmesiyle güzel para vermesini beklediğim Altılıya Bankoyla başlamak istiyorum. Yoksa daha ilk koşudan kuponu şişirmek zorunda kalacağız ve buda malesef işimize gelmeyecek bi durum.. Nede olsa 2.Altılıda var diyerek; ilk koşusunda iki eküri desteği alan ve o gün için sahada en konuşulan isimlerden olan, ancak ekürisinin arkasında ikincilikle yetinen, bugün yine formda bi eküri desteği alacak olan 6-BİLGE PRENSES benim 1.BANKOMDUR. Aksi halde çok isme şans doğacaktır..

2.KOŞU: Formsuz gibi gözükmesine rağmen, bu gruptan farklı gördüğüm 5-ZEALOUS LINE ilk ismimdir ve net favorimdir. Herzaman patlama ve bomba beklesemde, hep beni yanıltan takip atım 7-LADY KRAKOW bugün ortaya bir bomba atabilir.. Pist ve mesafeyi seven isimler 2-ANKARALI ve 6- I SAW THE SUN kesinlikle ihmale gelmez. Bu 4 isim ayrımsız kuponlarda bulunmalıdır..

3.KOŞU: 3-UCARKANAT, 1-CIRAK ve 5-MEGNEGİGÜLÜ’nü biraz daha ön planda tutsamda; zorlandığım koşuda HEPSİ diyeceğim..

4.KOŞU: Son koşsunda çok güvendiğim, ancak beni hayal kırıklığına uğratan 8-ÖZDEMİR yine ilk atım. Yarışın sürate bineceği her metre lehine olacak olan 4-APIKO DORA, önde çok rahat kalmayacağını bilsemde, ters yarış yapacak potansiyeli herzaman olan 5-MATİZ ilk rakipleridir. Koşunun mutlak favorileri, benim ise sürprizlerim olan sprinter isimler 3-FAMILY JOY ve 2-GALLOP THE WEST daha sonraki isimler olarak kuponlarda bulunmalı..

5.KOSU: Yine maiden bir koşu.. İlk yarış derecesini ve koşusunu çok iyi bulduğum 7-KARACAGÜZELİ benim ilk tayımdır. Belki bir yere gelemez, ancak içimdeki hisse güvenerek 12-UCAN ARJİN’den farkli ve güzel bir yarış bekliyorum; ilk rakiptir..!! 5-KORYİGİT, 1-ARTUKLU, 6-İSAKIZ , bu iki ismin en ufak hatasında devreye girecek isimlerdir…

6.KOŞU: Cok zorlu rakipleri arasında olmasına rağmen, kum pist ve bu tür mesafelerde kolay kolay yanına rakip yazmayacağım isim 8-YILMABAŞAR benim her iki programdada BANKOMDUR..

7.KOŞU: İstanbulda koştuğu son Haliç Koşusunda sprintte geç kalan, gecildiği iki rakibindende daha diri fotoya giren 1-IMPULSIVE net favorimdir. 2 yarışlık ölçü almadığım İstanbul macerasından sonra evine dönen ve çok etkili olmasını beklediğim 3-ORADINARIO, önde çok boş kalma olasılığı yüksek rakipleriyle birarada olan 6-RUBİCON, ara sonrası gördüğü yarışlarla formunu yükseklere çıkaran 8-TAMBORA ekonomik kuponlara yeterli görsemde; zorlu yarışta, bu gruplarla herzaman başedebilmiş olan, formsuz olsada 5-PERFECT WARRIOR, yarışın biraz sürate binmesi durumunda sonlarda grubu toplaması ihtimaline karşılık, Victory is Ours ve Fly By Me gibi isimlerden kurtulan  2-OĞLUM BERAT, 7-SERHUNCAN ve çok şanslı olacağını görmesemde dışarda isim bırakmamak adına 4-ROCKET MAN’ı yazarak HEPSİ yapabiliriz..

8.KOŞU: Koştuğu ilk günden beri her kuponumda ön planda önerdiģim ve hatta koşmuş olduğu kum koşusu hariç bütün yarışlarında tek kullandığım isim eküri destekli 11-UCAN BRENDA birkez daha ilk ismimdir ve çok net favorimdir.. 2-GÜRHANSAH ve 3-ÖZAYBERK favorimin sprintinde yine geç kalması veya sprinte kalkamaması durumunda devrede olacak isimlerdir..

9.KOŞU: Koşmuş olduğu son KV6 koşu burdaki rakiplere yetmesi gereken, kazanma özürlü olmaya yakın kalmiş olsada, bulduğu uygun grubu geçebilecek olan 3-BABA METİN ilk isim ve Alternatif Tek olarak kullanılabilir. Ancak ben yanına takip atım; cim pisti iyi kosan bombacı jokeyi M.Bayır idaresinde 9-SIR PERDESİ’ni yazmadan oynamayacağım..

1.ALTILI TAHMİNİM

6 BİLGE PRENSES
5-7-2-6
1-3-5 // 7-2-4-8-5
8-4-5-3-2
7-12-5-1-6
8 YILMABAŞAR

2.ALTILI TAHMİNİM

8-4-5-3-2
7-12-5-1-6
8 YILMABASAR
1-3-6-8 // 5-2-7-4
11-2-3
3-9

Bol Şanslar..

 

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

bol şanslar

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Özgün.

Şafak
Ziyaretçi
Şafak

Bilgeprenses 6 numara yanlış yazmissiniz

admin
Yönetici
admin

Düzeltildi, uyarı için teşekkürler.