Ana Sayfa / Tahminler / 08 TEMMUZ 2017 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

08 TEMMUZ 2017 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Önde kendi temposunu verecek olan 5-MATİZ sonlara sermayeli gelebilirse sonlarda etkili ataklarla gelecek olan rakiplerine fotoya kadar direnir ben bunun riskine girip tek yazacağım.

2.AYAK: Üç kez koştuğu kum yarışlarından sonra ilk kez çime çıkacak olan TURBO yavrusu 11-TURBONUN KIZI, ilk startında aynaya kadar verdiği mücadele ile beğenimi kazanan 7-KARACAGÜZELİ ve yine ilk startındaki aksiyonları ile beğenimi kazanan 5-KORYİĞİT arasında geçmesini beklediğim bir yarış.

3.AYAK: Bu yarışta ben temponun çok yükseklere çıkmayacağını düşünüyorum eğer çıkarsa benim için sürpriz olur yarışın çok yüksek tempolarda gitmeyeceğini ele alırsak ilk tercihim 1-AŞEMEZ oluyor. Yarışı iki üç takip etmesini beklediğim isim virajdan sonra öne çıkıp rakiplerinin ataklarına karşı koyabilir. Eksik koşması durumunda 2-FİRİKYA, 5-SEMEND, 6-SERHANTAY ve 8-YILMABAŞAR şanslı olabilecek isimler.

4.AYAK: Kendi temposunu vereceğini düşündüğüm 3-ORADINARIO ve son startıyla yeniden istenilen seviyeye geldiğini düşündüğüm 4-PERFECT WARRIOR arasındaki mücadele birinciyi belirler diye düşünüyorum.

5.AYAK: Üç isimi diğer rakiplerinden farklı görüyorum bunlar; 2-GÜRHANŞAH, 3- ÖZAYBERK ve 4-SER EMİR.

6.AYAK: Son ayağa kadar sermayeli geldiğim için burada riske girmek istemiyorum tercihim HEPSİ ama daha ekonomik oynayanlar için önereceğim isimler 3-BABAMETİN, 10-ABİDEM ve 11-UMARAĞA.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5

2.AYAK: 11-7-5

3.AYAK: 1-2-5-6-8

4.AYAK: 3-4

5.AYAK: 2-3-4

6.AYAK: HEPSİ

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

6
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Arda. Matiz geçen akşamdan kalmaymış. Startta kaldı :)

ozgun1
Üye

Bol şans Commandante

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.