08 TEMMUZ 2017 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Önde kendi temposunu verecek olan 5-MATİZ sonlara sermayeli gelebilirse sonlarda etkili ataklarla gelecek olan rakiplerine fotoya kadar direnir ben bunun riskine girip tek yazacağım.

2.AYAK: Üç kez koştuğu kum yarışlarından sonra ilk kez çime çıkacak olan TURBO yavrusu 11-TURBONUN KIZI, ilk startında aynaya kadar verdiği mücadele ile beğenimi kazanan 7-KARACAGÜZELİ ve yine ilk startındaki aksiyonları ile beğenimi kazanan 5-KORYİĞİT arasında geçmesini beklediğim bir yarış.

3.AYAK: Bu yarışta ben temponun çok yükseklere çıkmayacağını düşünüyorum eğer çıkarsa benim için sürpriz olur yarışın çok yüksek tempolarda gitmeyeceğini ele alırsak ilk tercihim 1-AŞEMEZ oluyor. Yarışı iki üç takip etmesini beklediğim isim virajdan sonra öne çıkıp rakiplerinin ataklarına karşı koyabilir. Eksik koşması durumunda 2-FİRİKYA, 5-SEMEND, 6-SERHANTAY ve 8-YILMABAŞAR şanslı olabilecek isimler.

4.AYAK: Kendi temposunu vereceğini düşündüğüm 3-ORADINARIO ve son startıyla yeniden istenilen seviyeye geldiğini düşündüğüm 4-PERFECT WARRIOR arasındaki mücadele birinciyi belirler diye düşünüyorum.

5.AYAK: Üç isimi diğer rakiplerinden farklı görüyorum bunlar; 2-GÜRHANŞAH, 3- ÖZAYBERK ve 4-SER EMİR.

6.AYAK: Son ayağa kadar sermayeli geldiğim için burada riske girmek istemiyorum tercihim HEPSİ ama daha ekonomik oynayanlar için önereceğim isimler 3-BABAMETİN, 10-ABİDEM ve 11-UMARAĞA.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5

2.AYAK: 11-7-5

3.AYAK: 1-2-5-6-8

4.AYAK: 3-4

5.AYAK: 2-3-4

6.AYAK: HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Arda. Matiz geçen akşamdan kalmaymış. Startta kaldı :)

admin

Sağlığına :)

ozgun1

Bol şans Commandante