8 ŞUBAT 2019 CUMA KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( CUTESHARK )

1.AYAK : Gruptaki en iyi dereceye sahip olan ( 1.35.89 ) ve üst grupta Torosdağı ve NinoşunOğlu’na karşı şansı olmasa bile fazla fark yemeden tabelada üçüncü sıraya yerleşerek kalitesini kanıtlamış 6-NİZİP FIRTINASI uygun grupta Favorim . Pistin ıslak olma ihtimali olduğu için Islakta farklı koşan 2-UÇANBİLGİN favorime ciddi rakiptir . Sürprizde ise formunu arttırmış olan ve Ben bu gruba ait değilim diyerek tüm dengi isimlere 3-4 boy fark atan 4-KARAİBO , H.Çizik ile farklı koşan 7-CABBARREİS  ve Kaizbert orijinli 5-CANYOLDAŞ  ekliyorum .

2.AYAK : Kocaeli’nde farklı koşan ve son koşusunda Kocaeli’nde 1200m’de 1 boy starttan geç çıkması yüzünden Maiden’dan çıkmayı Boyun farkıyla kaybeden 8-SARIBEYZA mesafe biraz uzun olsaydı Maiden’dan çıkış yapacaktı . Bu sefer mesafe daha uzun ve ona yardım edebilecek ekürisi 9-SENSU var . Starttan çıkar çıkmaz en öne gelmeye çalışacak olan Sensu tüm rakiplerini kendi temposunda koşturup son 200 e kadar yoracak ve etkili sprintiyle Sarıbeyza’nın tüm rakiplerini geride bırakacağını düşünüyorum . BANKOM

3.AYAK : Kızım Azra ve AteşGeçirmez’in temposunda ilerleyecek Koşunun  son 200m’de etkili atakları ile Kocaelinden başka bir yerde koşmayan ve kendi mesafesine geri dönen 1-HORONGÜZELİ , üzerinde sadece K.TOKAÇOĞLU’nu görmüş olan ve 3 birincilik 2 ikincilikle yarış hayatında daha üçüncülüğü görmemiş olan 4-MADAM ALYA arasında geçeceğini düşünüyorum .

4.AYAK : Start verilir verilmez NAKIT-AYTEMİZ-RASİMBEY arasında geçecek birincilik mücadelesinden 1400 ve 1500m’deki son üç koşusundan A.KURŞUN ile tüm rakiplerini geride bırakmış olan 2-NAKIT‘in bu yarışta da rakiplerini geride bırakacağını düşünüyorum  . Yorulmalarını bekleyerek hata ve fırsat kollayacak olan 3-OBRADA‘yı  ciddi rakip olarak görüyor , ekliyorum .

5.AYAK :   Kocaeli’nde  Maiden’dan  13 boy farkla çok rahat bir şekilde çıkan 9-HAKKAK  favorim .  Rakip olarak  1800 mesafede daha iyi iş başarabilecek olan 2-BALASAGUN ve  formuyla dikkat çeken  4-TUMBUL ŞEN ekürileri  rakip olarak gördüğüm isimler .  Sürprizde ise 7-ŞAHCAN ve son iki koşusunu 1800 de kazanmış olan 3’te 3 yapma ihtimali bulunan  1-ENERGİN eklediklerim .

6.AYAK : Zorlu bir yarış olacağına inanıyorum .  8-MAZEJAN , 3-RICH CAT  , 10-BIG LIGHTNING öncelikli atlarım olsa da  Galop çalışmalarıyla dikkat çeken ve A.KURŞUN ile start alacak olan 9-SEVDALUK , Kocaelinde farklı koşan 2-GREEN CASTLE  eklediklerim .. Sürprizde ise Bursadan sonra Kocaeli’ne gelen ve galop çalışmasıyla iyi sonuçlar verebileceğini hissettiren 7-PRINCESS RIO ..

 

KUPONUM : 

1.AYAK : 6 / 2-4-7-5

2.AYAK :  8 TEK ( 9 ile Eküri )

3.AYAK :  1-4

4.AYAK :  2-3

5.AYAK :  9-2(4) / 7-1

6.AYAK :  8-3-10 / 9-2-7

TUTAR : 33.60 ₺

HERKESE BOL ŞANS .

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: CuteShark

CuteShark
Adana'da yaşıyorum . 24 yaşındayım . Küçüklüğümden beri atlara olan ilgim sayesinde kumar olarak değil de bir hobi olarak görmüşümdür At yarışlarını . Hiçbir gazete puanlamalarını görmeden kendime has analiz ve yorumlarımı sizinle paylaşmak için buradayım . Herkese '' BOL ŞANS '' diliyorum .
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

admin
Yönetici
admin

Derince, diğer yorumunda yazdım ama görmedin sanırım. Yarış sonrası gönderilen kuponları yayınlamıyoruz. Teşekkürler.

Ganyancı
Ziyaretçi
Ganyancı

Kocaeli tahminim 1.ayak H 2.ayak 8,6 3.ayak 4 tek 4.ayak 2 ,3. 5.ayak 1,4,7,9,8 Son ayak 10,5 ,1
Toplam tutar 36tl

Derince
Ziyaretçi
Derince

Peki

Admin haklisin.bu benim uzuntum sevincimin
benim sevincim olmasi gibi.
Neyse bu ilk kez gelmiyor basima ama iki misli ikramiye bu kadar kolay kacmamaliydi.en zor tekleri atmisken.

Kocaeliye gelince

İlk ayak kazanmayi unutan cabbar reis yine kazanmayi unutan jokeyi h.cizik ile cazip bankom

İkinci ayak karisik bir kosu kalabalik tuttum
Sirlama 234578 10 12

Ucuncu ayak kizim azra da yanlis jokey secilmesi madam alyayi tek atmami sagladi.

Dördüncü ayak cok zor bi ayak daha , hem kacan hem siprinter atlari ayirmiyorum 1234

Besinci ayak izmire gidip geri gelen ve daha da forma giren tumbulsen rovansa cikacagi energini bu kez maglup edebili. Alternatif tek.. rakip 1 dir

Son ayak tek tek bakdigimda bi kac at eleyebilirdim.ama son ayaga gelip o stresi yasamak istemiyorum.hepsi

Tabela ekuriler tek besli ganyanda yapilacak…

admin
Yönetici
admin

Çok iyi anlıyorum seni, son kuponlarında böyle kaçtı. Yakında yine bulacaksın umarım. Bol şanslar.

Karaday
Üye
Karaday

Selamlar öncelikle bol şanslar konuya Maiden kosulardan başlamam gerekirse özellikle Adana Kocaeli koşularında favori at gelmiyor istatistikler ortada handikap yarışlarında ise herkes ganyanli at ararken favoriler şu sıralar cıka geliyor demem o ki büyük kupon oynuyorum oyun bir yerde cazip para versin diye bize gelince lambalar hep sarı geliyor ve artık altilidan çok çifte ganyan oyunu bana daha cazip geliyor basit bir örnek karaşövalye cukka ikilisinden 90 verdi ben şövalye tutarken arkadaş cukka yüksek tutuyordu öyleyse ikili bulduk dedik gerisi geldi .takip atlarimiz en kotu yazıyoruz konuya birde bu yönden eğilmekte fayda var 4saat altılı takip Edip 208verip 30 40lira vermesi beni ganyan oyununa yönlendirdi patokda mutlaka atlara göz atın eşkal her şey demek olmasa da Maiden de işe yarıyor saygılarımla

Karaday
Üye
Karaday

Yine günlerden Kocaeli besliyi cazip getirmelerinden dolayı resmen yarişseveri ayar edip oyundan soğutuyor lar bu kadar mesafe tutan atları ilk ayağa yerleştirmek normal değil dostlar. Burayı çok at yaz oraya çok at yaz sora sağlam halkada zayit at gelir seni senden alır altılı takip atlarim ilk ayak uçan bilgin koştuğu gruplara göre favorim kılıçsoy Nizip fırtınası kararını içimden bir ses uzunbey…..jokey avantajı sensu orjinden parlakmücevher esasaltın kanliay en iyi derece trajeden anne kardeş Kızılyar h cizikle …..hem şartlı beş hem dişi ateşgecirmez madam alyayi geçti önde boş kalma ihtimali yüksek ikisini ayıramadim ben …..ben nakit in olduğu yerde at yazmak isteyeene rasimbey diyorum…en iyi derece iyi mesafe her şey energine cıkıyor tam böyle teklik yerler handikap 14 yarış ihtiyacı olanları görmemezlikten gelemiyorum.. takip atım şahcan a kurşun tercihi yarış a gidecek sinyali var sanki yumruk bu gruptan Üstün yetenekli tumbul şen şahsancak …ganyanli gelsin 13 tekim refarance de iyi gruplardan geliyor

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Kocaeli
1. Ayak 6 tek
2. Ayak 12 tek
3. Ayak 2,4
4. Ayak 1,2,3,4
5. Ayak Hepsi
6. Ayak Hepsi

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Šanslar Arkadaşlar

salim
Üye
salim

Kocaeli beşli
4.6.7.8.10.12
2.3.4
1.2.3
1.2.3.5.7.8.9
9.sevdaluk Sonlarda avlar
Herkese bol sans

Kavas
Üye
Kavas

Kocaeli
9-7-8
12-8
2-4
4-3-1-2
5
1-13-3-5

Bol Şanslar

Nolisi Dolisi
Üye
Nolisi Dolisi

Eline Sağlık CuteShark
Kocaeli
6
9
Hepsi
3
1,4,7
2,3,5,8
Herkese Bol Şanslar…