08 ŞUBAT 2019 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Güzel Koşulara sahne olacak İzmir programında tüm takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Koşu üzerinde rakiplerine oranla üç ismi daha ön planda tutuyor, üç ismin dışında ki rakiplerini kuponum dışında tutuyorum. Özellikle koşuda agf tablosu içerisinde sürpriz konumda olmasına beklediğim. 2018 yılı takvimi içerisinde ki ağustos ayında start almış olduğu iki startında güzel işler ortaya koyarak koşularından 1 ve 2.’lik çıkarıp sonra ki koşularında etkisiz bir form göstermiş olsa da bugün 2019 yılında ki ilk startında toparlandığını düşündüğüm ve daha çok sevdiği uzayan mesafede uzun aradan sonra uygun sıklet avantajını yakalayıp son İzmir idman pistinde ki hazırlıklarında bugün ki aprantisi Enis Emre Doğru ile hazırlanıp fit duruma geldiğini düşündüğüm 6 FANİZAN koşuda es geçilmemesi isim olup, Form sıçraması yapıp her koşusunda söz sahibi olup devam ettirdiği form grafiği ile birlikte bugünde rakiplerinin önünde sevdiği mesafe de koşuda söz sahibi olabilecek hazırlık ve forma sahip 4 TAMAHKAR , 2019 yılı takvimi içerisinde ki iki startında ki göstermiş olduğu form bu koşu için yeterli gözüküp devam eden formuyla birlikte İzmir idman pistinde ki hazırlıklarında etkili işler ortaya koyan eküri avantajıyla 3 BEYAZ KULE bugün için kuponumda şans verdiğim bir diğer isim olup, bu üç ismin koşu için yeterli olacağı kanaatindeyim.

2.AYAK : Yarış hayatının ilk startını kazanırken oldukça görkemli bir koşu kazanıp şartlı koşuya deklare edilen tayın mesafeye gideceğini düşünüyor ve kazandığı koşu sonrası devam eden formuyla birlikte bugünde koşu üzerinde ön planda değerlendirilmesi gerektiğini düşündüğüm 3 ÇATALKAYA ilk şansa sahip isim olup, Son startında box içerisinde oturup starttan oldukça geç çıkıp yarışı bırakan kısa bir süre geri çekildikten sonra İzmir’e getirilip İzmir pistinde idman gören ismin bugün startta çok fazla oyalanmadığı takdirde kendisi için çok uygun rakipler yanında koşuyu kazanması an meselesi olan 2 BEACH LİFE , Son yarışında kazanarak Maidene veda eden Belmont yavrusu 6 HORİZON, Orijin olarak çok güzel bir eşleşme tayı olduğunu düşündüğüm son koşusunda kazanırken güzel bir görüntü ortaya koyan 5 KOÇULAŞ koşu üzerinde şans verdiğim bir diğer şanslı isimdir.

3.AYAK : Üzerinde ki aprantisine rağmen bugün için rakiplerine oranla ağır kilosuyla birlikte koşunun yüksek handikap puanıyla dikkat çeken ve bu tip mesafeler de her zaman söz sahibi olduğunu düşündüğüm İzmir idman pistinde ki yapmış olduğu uzun ve kısa işlerinde bugün için rakiplerinin önünde bir kez daha birincilik serisine devam etmesini beklediğim 1 BAYDÖKER‘i ön planda değerlendirip, rakip olarak son iki koşusunu kazanıp devam ettirdiğini düşündüğüm formu ile beraber seriye geçebilecek 4 YOUNG BOND, Uzun mesafeli son iki startında adeta sınıf atlayıp rakiplerine zor anlar yaşatan uygun sıklet avantajıyla 5 GALYALILAR koşu üzerinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

4.AYAK : Kendisi için çok fazla bir söze gerek olduğunu düşünmediğim Usta pilotun tercih etmiş olduğu ismin agf tablosunda yarış sever için kafa karıştırmasına rağmen kendisine çok uygun rakiplerin yanı sıra tam aradığı mesafeye dönen ismin çok zorlanmadan koşuyu kazanmasını beklediğim etkili sprinterin idman pistinde ki muntazam hazırlıklarıyla beraber İzmir Altılısını adeta kendi adıma Beşli ganyan yapan 2 PRINCESS DI günün BANKO‘su olarak kuponumda şans verdiğim isimdir.

5.AYAK : Koşacağı rakiplerine oranla kağıt üzerinde çok yüksek derece favori çıkması net olan yüksek handikap puanıyla dikkat çeken 3 AL ANDAKAR rakiplerine oranla İzmir pistinde ki idmanlarında gövde gösterisi yapıyor. Koşu üzerinde gelmesi durumunda ikramiye boyutu olarak da Altılıyı oldukça düşük seviyelere çekmesi kaçınılmaz. Ben bu koşuda yıkılması ümidiyle yanına rakip olarak son dört koşusunda yarış içerisinde birince ve ikinci olarak ayrılmayı bilen sonlarda çok etkili sprint atma özelliğiyle bugün ters bir sonuca imza atabilecek 1 BÜLENT , bugün Bursa’da koştuğu yarış sonrası tekrar sevdiği piste dönen 2 SÜERDEM ve son olarak kısa mesafeli galopunda adeta kanatlanan gelmesi halinde oldukça sürprize imza atabilecek 4 DEMİRPOYRAZIM koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Maidenle kapanış ayağını yaptığımız İzmir programında risk almak istediğim fakat ikramiye açısından bugün kendimi riske atmak istemediğim için banko tercihinden vazgeçtiğim riskli tayımı ön planda değerlendireceğim. Özellikle bu tip uzun mesafeler de her zaman söz sahibi yavrular veren Victory galop’un yavrusu olmasının yanı sıra vermiş olduğu ara da çok iyi şekilde idman gösterilen ve formunun zirvesine ulaştığını düşündüğüm ismin rakiplerine oranla daha hafif kilosuyla birlikte bugün gelmesi durumunda tatlı bir ganyana da ev sahipliği yapmasını beklediğim 4 GRAY WOLF koşuda çok fazla ön planda tuttuğum isim olup, bahsettiğim hususta kuponumda banko tercih yapmayı düşündüğüm bir isimdir.Kendisine bugün rakip göreceğim ve dinamo görevi yapacak isimler ; Akın Sözen idaresinde ki 6 SKY LEGEND , İlk iki startında ki koşularında etkili olduğunu düşündüğüm 9 YAHYAHAN ve Mendip temsilcisi 3 GHOSWİLD  , son yarışında ki performansları eşit olan 1 AĞA DADAŞ2 ATÇETER , Nevzat Avcı idaresinde ki ters isim 5 MEHMETHAN şans verdiğim diğer isimlerdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 6,4,3

2.AYAK : 3,2,6,5

3.AYAK : 1,4,5

4.AYAK : 2 PRİNCESS Dİ

5.AYAK : 3,1,2,4

6.AYAK : 4,6,9,3,1,2,5

TUTAR : 70,56 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz

CuteShark
Üye
CuteShark

Bol şanslar Yavuz

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Šanslar Arkadaşlar

Izmir
1. Ayak 1,6,4,2
2. Ayak 3,6,5
3. Ayak 1,4,2,3,5
4. Ayak 2 PRICESS DI BANKO
5. Ayak 3 AL ANDAKAR BANKO
6. Ayak 6,5,2,1,9,10

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar YAVUZHAN 41
Bol Şanslar ADMIN

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Seyhan
Ziyaretçi
Seyhan

Yavuzdan yabancı yarışlarıda paylaşırsanız sevinirim bol şanslar

Caglar
Üye
Caglar

Cuma izmir koşusunda özellikle 4.5.6. Koşularda agf tablosundaki 2. ve 3. atlara dikkat edilmesini tavsiye ederim ayrıca 2. ayakta %6 ve %10 luk at varsa dikkat edelim tek olarak yazmak gerekirse bana göre 6.koşuda agf tablosundaki 2. atı tek atmayı tavsiye ederim kendimde tek atıcam 4.Ayağın dişi grubu olduğu için hepsi yazılıp bence rahat bi yarış izlemek daha keyifli olur herkese bol şanslar kısmetiniz açık olsun

Bombacı
Ziyaretçi
Bombacı

1.ayk:3banko-4
2.ayk:4banko6
3.ayk:3banko-1
4.ayk:1banko
5.ayk:1-2banko-3
6.ayk:4-5-6-9
Total:6tl72krş

Yasemin Uçmaz Ölçüm
Üye
Yasemin Uçmaz Ölçüm

herkeze bol şans
1.ayak hepsi diyecegim çünkü diger ayakkları az idimle geçecegim
2.ayak 3 çatalkaya bankom
3.ayak 5 galyalılar başta4.3.2.1
4.ayak sefer hisar koiusunda prenses di.. badegül konuşuluyor hatta kimi badegülü kimi prenses diyi tek yazıyor ben ilk isim olarak çoksüratli ayagına seri bir isim 3 numara donhesitatenin bunları uyutup kazanacagına inanıyorum yani prenses di ve badegül yanına 3 don hesitel yazılmalı diyorum.3.2.1
5.ayak 3 alandakar bankom
6.ayak ..2.ayaktaki çatalkayaya nasık güveniyorsam son ayak
1 agadadfaşada güveniyorum
3 banklu bir kupon
çatalkaya … alandakar…agadadaş……
bol şanslar

servet0591
Üye
servet0591

İzmir misli gibi duruyor cazip hale getirdim altılimı
8.1.4.6.3
3.6.1.5.2
3.4.5.2.1
2.3.1
3 tek bu atın kolay gelmesi lazım bakıldığında hep gurup atlarıyla koşmuş diğer atlara bakınca hepsi handikap atı burdada gelmezse nerede gelir bilmem
1.2.3.9.4.5.7 son ayak