Ana Sayfa / Tahminler / 8 OCAK 2017 İZMİR AT YARIŞLARI PAYLAŞIM KONUSU
izmir altili tahminleri

8 OCAK 2017 İZMİR AT YARIŞLARI PAYLAŞIM KONUSU

8 Ocak İzmir altılı ganyan için paylaşım konusudur.

Tahminlerinizi ve kuponlarınızı bu konu altından yayınlayabilirsiniz.

Günün banko gözüken ismi ise 4. ayak 1 - GÜRSOYHAN

8 Ocak Pazar günü İzmir Şirinyer Hipodromu’nda, 3 yaşlı İngiliz taylarının kış yarış sezonundaki önemli sınavlarından biri olan William Giraud anısına düzenlenen koşuyu (Açık - A3); Ersan Özbelge'nin GÜRSOYHAN (Lion Heart - Jamaica Affair / Black Tie Affair) isimli al erkek safkanı değişen jokeyi Barış Kurdu idaresinde beyaz bayrak ayna yaparak kazanmayı başardı.

Koşunun videosu için tıklayınız

Birincilik ikramiyesi 97.000 TL olan koşuda, 3 yaşlı 5 İngiliz tayı start aldı. Kum pistte 1600 metre mesafe üzerinden koşulan mücadelenin ikincisi UTKUNBABA (Bosporus-Sırnaşık/Red Bishop) olurken, SİVEREK DİYARI (Royal Abjar-Angel Rachel/Stormy Atlantic) üçüncü, PEPITO (Bosporus-Deep Sea/Distant Relative) da dördüncü oldu.

9. startında 4. birinciliğine ulaşan GÜRSOYHAN için koşunun bitiriş derecesi 1.41.54 olurken, farklar Boyun - Uzak - 2,5 Boy şeklinde sonuçlandı.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
silivrili
Üye
silivrili

Adminim selamlar bol şanslar sende 2016 Da kalmışsın :))

silivrili
Üye
silivrili

Estafurullah.

Faruk
Ziyaretçi
Faruk

08 Ocak 2017 İzmir at yarışları

5.Ayak 11 YAVUZSOY sürpriz yapmasını bekledigim at

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.