adana altili tahminleri bombaci

7 OCAK 2017 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul'da kar kış kıyamet olunca aslında bunu da geçtim don olunca yarışların koşmama ihtimalini göz önüne alarak Adana yarışlarına bakmak istedim. Program oldukça cazip cazip olmasına ancak bari 3 yaş hiç koşmamış ingilizlerin şartlı 1 mücadelesinden birini boş koşuya koysalarmış iyimiş :) Aslında bunu da neden yaptıklarını çok iyi biliyorum. Yeni yılın İlk haftasında o program zayıf, bu program kötü tahminciler bir ton laf edince alın size program demişler. Bende resti gördüm.

1.AYAK: Tavsiyem HEPSİ hava deliksiz hatta mümkünse yazdığınız safkanın yarıştan çıkma ihtimaline karşın ekürilerin ikisini birden yazin :) Benimse ilk tercihim yaptığı başarılı çalışmaları ile (9) GREMLİN ikinci sırada şans vereceğim safkan ise yaptığı güzel işlerle (6) UNDAUNTED olacak. Bu iki safkanın yanına yazacağım isimler sırası ile (1) FİRE FOOT, (2) MİSTER RAİN ve (3) MOUNTAIN EAGLE dır. Ama inanın halen bu kadar safkana rağmen emin değilm.

2.AYAK: Yine birbirine son derece yakın safkanlar ve zorlu bir mücadele olarak görüyorum. Burada oldukça risk alacağım. Vermiş olduğu aradan sonra bir yarış gören (5) HUMBARA' nın bu yarışı hedef yaptığı çok aşikar alternatif BANKOM dur. Yanına sadece (4) ÜNLÜOĞLU yazıp yarışı sadece bu iki safkanla riske edeceğim desemde bu defa yarışa daha hazır ve siklet avantajı ile girecek olan (7) BAHATHER üçüncü safkanım olacaktır.

3.AYAK: Bir zorlu yarış da burada. Bu 1500 metre mesafe iğrenç bir mesafe :) Safkanların tamamına baktığım da ve koşmuş oldukları rakiplerle birlikte mesafeye olan yatkınlığına göre değerlendirdiğim de (7) ZÜLÜMKAR ın bu gruba hakim olmasını bekliyorum çok risklide olsa BANKOMDUR

4.AYAK: Yarışın (3) HOT CHOCOLATE ve (5) OĞLUM BERAT arasında geçmesi beklensede mesafesinde (4) MİSTER STRONG la pencereyi kapatıyorum.

5.AYAK: (2) ESER BEY ve (9) NIGHT WATCH eşit şans verdiğim isimlerdir. (4) HOY HOOY, (7) UÇAN HOLLANDALI, (8) HARLEY QUINN ve çok suprizde (6) MÜLTECİ sonraki sıralamam dır.

6.AYAK: Bu yarışta (2) BABAAHMET'i çok farklı görüyorum. Muhtamelen yarın farklı AGF bekliyorum. Ben tüm hipodromun tek atacağına eminim. Benimde alternatif BANKOM dur. Bütçem dahilinde rakipleri şablonumdadır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 9-6-1-2-3

2.AYAK: 5 /// 4-7

3.AYAK: 7 TEK

4.AYAK: 3-5-4

5.AYAK: 2-9-4-7-8-6

6.AYAK: 2 /// 3-5-1-9

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1-2

2.AYAK: 9-6-1-2-3

3.AYAK: 5 TEK

4.AYAK: 7 TEK

5.AYAK: 3-5-4

6.AYAK: 2-9-4-7

7.AYAK: 2 TEK

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
espranz
Ziyaretçi
espranz

Bol sanslar.istanbul yarislari yapilcak galiba

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı

Veliefendi de son durum.

selim
Ziyaretçi
selim

tabela ayağı uçan hollandalı tek olur geçilmez bolşanslaar

silivrili
Üye
silivrili

Bol şanslar usta

Uğur
Ziyaretçi
Uğur

Son ayak BOZTEPE BEYİ BANKO

MUTLU MUTLU
Ziyaretçi
MUTLU MUTLU

Bombacı slm son ayakta (1) numaralı berkalp günün kalesi olur yarış eksiginide kapattı

espranz
Ziyaretçi
espranz

Slm bombaci bol sans.en güvendigin tek kimdir:) bu sefer miktar belirtmedim :)

espranz
Ziyaretçi
espranz

Galiba sonayak :)

espranz
Ziyaretçi
espranz

Eyvallah sagolasin yaptim bi kupon tamam yollamam resmi :)

Onbasi
Üye
Onbasi

aslında bunu yapmamam lazımdı ama dün akşamki kazanılan 200 tl yi bi şekilde gavur etmem lazımdı ALARAM ve MISTER STRONG dan sürprizler bekliyorum inş ÜNLÜOĞLU ve BABAAHMET beni yanıltmaz buyyun kuponum

Onbasi
Üye
Onbasi

ayağı kırıldı o kadar rahat geliyorduki kuponumun yattığına değil ata çok üzüldüm içim gitti

espranz
Ziyaretçi
espranz

Hadiya bende uzuldum simdi.ayagi kirilan safkani uyutuyorlarmi ?