Ana Sayfa / Tahminler / 7 OCAK 2017 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
adana altili tahminleri bombaci

7 OCAK 2017 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul'da kar kış kıyamet olunca aslında bunu da geçtim don olunca yarışların koşmama ihtimalini göz önüne alarak Adana yarışlarına bakmak istedim. Program oldukça cazip cazip olmasına ancak bari 3 yaş hiç koşmamış ingilizlerin şartlı 1 mücadelesinden birini boş koşuya koysalarmış iyimiş :) Aslında bunu da neden yaptıklarını çok iyi biliyorum. Yeni yılın İlk haftasında o program zayıf, bu program kötü tahminciler bir ton laf edince alın size program demişler. Bende resti gördüm.

1.AYAK: Tavsiyem HEPSİ hava deliksiz hatta mümkünse yazdığınız safkanın yarıştan çıkma ihtimaline karşın ekürilerin ikisini birden yazin :) Benimse ilk tercihim yaptığı başarılı çalışmaları ile (9) GREMLİN ikinci sırada şans vereceğim safkan ise yaptığı güzel işlerle (6) UNDAUNTED olacak. Bu iki safkanın yanına yazacağım isimler sırası ile (1) FİRE FOOT, (2) MİSTER RAİN ve (3) MOUNTAIN EAGLE dır. Ama inanın halen bu kadar safkana rağmen emin değilm.

2.AYAK: Yine birbirine son derece yakın safkanlar ve zorlu bir mücadele olarak görüyorum. Burada oldukça risk alacağım. Vermiş olduğu aradan sonra bir yarış gören (5) HUMBARA' nın bu yarışı hedef yaptığı çok aşikar alternatif BANKOM dur. Yanına sadece (4) ÜNLÜOĞLU yazıp yarışı sadece bu iki safkanla riske edeceğim desemde bu defa yarışa daha hazır ve siklet avantajı ile girecek olan (7) BAHATHER üçüncü safkanım olacaktır.

3.AYAK: Bir zorlu yarış da burada. Bu 1500 metre mesafe iğrenç bir mesafe :) Safkanların tamamına baktığım da ve koşmuş oldukları rakiplerle birlikte mesafeye olan yatkınlığına göre değerlendirdiğim de (7) ZÜLÜMKAR ın bu gruba hakim olmasını bekliyorum çok risklide olsa BANKOMDUR

4.AYAK: Yarışın (3) HOT CHOCOLATE ve (5) OĞLUM BERAT arasında geçmesi beklensede mesafesinde (4) MİSTER STRONG la pencereyi kapatıyorum.

5.AYAK: (2) ESER BEY ve (9) NIGHT WATCH eşit şans verdiğim isimlerdir. (4) HOY HOOY, (7) UÇAN HOLLANDALI, (8) HARLEY QUINN ve çok suprizde (6) MÜLTECİ sonraki sıralamam dır.

6.AYAK: Bu yarışta (2) BABAAHMET'i çok farklı görüyorum. Muhtamelen yarın farklı AGF bekliyorum. Ben tüm hipodromun tek atacağına eminim. Benimde alternatif BANKOM dur. Bütçem dahilinde rakipleri şablonumdadır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 9-6-1-2-3

2.AYAK: 5 /// 4-7

3.AYAK: 7 TEK

4.AYAK: 3-5-4

5.AYAK: 2-9-4-7-8-6

6.AYAK: 2 /// 3-5-1-9

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1-2

2.AYAK: 9-6-1-2-3

3.AYAK: 5 TEK

4.AYAK: 7 TEK

5.AYAK: 3-5-4

6.AYAK: 2-9-4-7

7.AYAK: 2 TEK

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

17 yorum

 1. Bol sanslar.istanbul yarislari yapilcak galiba

 2. Bol şanslar Bombacı

  Veliefendi de son durum.

 3. tabela ayağı uçan hollandalı tek olur geçilmez bolşanslaar

 4. Bombaci

  Don var. Rüzgar sert esiyor. Koşulacağını zannetmiyorum eğer koşulursa çok at çıkar. Son ana kadar beklemek gerek oyun için.

 5. Son ayak BOZTEPE BEYİ BANKO

 6. Bombacı slm son ayakta (1) numaralı berkalp günün kalesi olur yarış eksiginide kapattı

  • Bombaci

   Herkesin yazdığı gibi gelsin diyeceğim ama bu defa da bütün ayaklar AGF gelir :) Nasip artık

 7. Slm bombaci bol sans.en güvendigin tek kimdir:) bu sefer miktar belirtmedim :)

  • Bombaci

   Espranz selam daha önce de belirtmeye çalıştım. Bu tarz şablonu bilerek yapıyorum. Geceden verdiğim tahminlerde dikkat edersen başarı oranım daha yüksek. Çünkü AGF, yorum ve puanlardan etkilenmediğim zaman daha isabetli karar veriyorum. ZULUMKARA sonuna kadar güveniyorum ki rakipsiz tek attım. Diğerleri güvenmeyenler için önerilerim oluyor. Şöyle söylim ZULUMKAR YÜZDE 99 sa diğer safkanlar yüzde 89 :) böyle yani ;) beni strese sokma sakın kupon yayınlama 😂😂😂😂😂

 8. Eyvallah sagolasin yaptim bi kupon tamam yollamam resmi :)

 9. Onbasi

  aslında bunu yapmamam lazımdı ama dün akşamki kazanılan 200 tl yi bi şekilde gavur etmem lazımdı ALARAM ve MISTER STRONG dan sürprizler bekliyorum inş ÜNLÜOĞLU ve BABAAHMET beni yanıltmaz buyyun kuponum

 10. Bombaci

  Çok üzüldüm Kumbasara ve ALARAM a geçmiş olsun. İnşallah kötü birşey olmaz :(

 11. Onbasi

  ayağı kırıldı o kadar rahat geliyorduki kuponumun yattığına değil ata çok üzüldüm içim gitti

 12. Hadiya bende uzuldum simdi.ayagi kirilan safkani uyutuyorlarmi ?

Bir cevap yazın