adana altili tahminleri adrian

8 NİSAN 2017 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Binicisi ile SİNGAPORE PRENSİ(8) favorim. ONNUMARA(5), BUĞRACAN(9) ve HÜNKAR(3) rakipleridir.

2.) İlk koşusunda tabela yapan AMANOS(2) binicisi ile kazanmasını beklediğim isimdir.

3.) Uzun mesafeli koşuda SİNCAP GÜL(3) favori. SHERMAN OAKS(1) rakibidir.

4.) İyi hazırlanmış HASYAĞIZ(4) ile TRITON(5) mücadelesi olur.

5.) Burada iyi durumdaki FADO(4) hata yapmaz ise kazanabilir, favori. ALANIS(1), ENDLESS POWER(3) ve GÜLGÜMÜŞKAN(6) rakip olur.

6.) Fit durumdaki ANTEPLİ ARİF(2) favorim. ZİRVE TAY(5), YEŞİLVADİ RÜZGARI(7) ve BÜYÜK LODOS(4) rakipleridir.
ALTILIM

1.) 8-5-9-3
2.) 2
3.) 3-1
4.) 4-5
5.) 4     //  1-3-6
6.) 2-5-7-4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ismail28

Ustad uzun zaman sonra senin oyununa bakmadan kurmak zorunda kaldim oyunu giresundan yaziyorum felaket yagmur var cikmak zorundaydik 2.ayak 7 tek gerisi hemen hemen ayni yazdığımız ganyan olsun iyi aksamlar

ETC

Bol şans dileyerek ADANA tahminimi arz etmekten memnuniyet duyuyorum.

1.Ayak: ONNUMARA’nın 21/02/2017 tarihinde katıldığı SATIŞ KOŞUSU’ndaki uzak ara başarısı ve uygun grupta bulunması ağır kilosuna rağmen bu manada şansını artırıyor. Rakibi olarak düşündüğüm isim ise 04/03/2017 tarihinde 1400’deki etkili birinciliğiyle SINGAPORE PRENSİ’dir.

2.Ayak: AMANOS’un ilk koşusunda elde ettiği derece ve katettiği süre oldukça dikkat çekici. Burhan KILINÇ bu koşuda bu isimle daha tatminkar bir yarış çıkaracaktır. Günün teki olarak önermekteyim.

3.Ayak: SHERMAN OAKS bu koşuda starttan başarılı bir şekilde çıkarsa koşuyu önde götüreceğinden şüphem yok. Burhan KILINÇ’a bu manada aynı yarış gününde 2’de 2 zafer yaşatabilir. Son koşusunda önemli bir koşudan zaferle ayrılan ŞEBOŞ ve etkili jokeyiyle SİNCAP GÜL, SHERMAN OAKS’a rakip olacak isimlerdir.

4.Ayak: DEUCALION, TERRA BAY ve DOCTOR POL arasında geçecek mücadelede en az hata yapan koşunun galibi olur düşüncesindeyim.

5.Ayak: ALANIS’ın son yarışlarında aldığı 2.likler sonrası klas jokeyiyle bu defa daha iddialı konumda olduğunu düşünüyorum. Aynı şekilde dış kulvardan çıkma avantajını elinde bulunduran ENDLESS POWER ve son koşusundan tatminkar bir 2.likle ayrılan FADO, bu defa tecrübeli jokeyiyle sınırları zorlayacaktır.

6.Ayak: ZİRVE TAY’ı önemli jokeyi ve uygun grupta koşacak olma avantajıyla günün ikici teki olarak öneriyorum.

1.AYAK: 5 – 8
2.AYAK: 2
3.AYAK: 1 – 3 – 5
4.AYAK: 1 – 2 – 3
5.AYAK: 1 – 3 – 4
6.AYAK: 5

TUTAR: 3.24 TL

Bol şanslar..

Timothy

Slmlar herkese. Son ayakta BABA METİN diyorum. Zehiri verip gidiyorum. Herkese bol Şans.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x