Ana Sayfa / Tahminler / 8 NİSAN 2016 KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
kocaeli altili tahminleri

8 NİSAN 2016 KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar arkadaşlar. Kocaeli'nde bu defa 7 li ve 6 li ganyan tahminim ikisi birden olacak. O anlamda yorumlarimi koşu numaralariyla birlikte vereceğim.

2.koşu: Daha önce üst üste 2 defa tek denedim, çok konuştum çok anlattim (3) MEHMETİN OĞLU ve son yarısında yine tek attığım (8) KÖÇERGÜLÜ arasında ki mücadele yarışın birincisini belirleyecektir. Artık bu yarista da gelmezse ne zaman gelecek bilmiyorum. (3) MEHMETİN OĞLU uzak ara 3. defa ve son kez BANKOM dur.

3.koşu: Açık açık, göstere göstere sınıf atladi. Biliyorum ki ilgililerinin gözü yükseklerde. Daha sınıf safkanlarla yarışmak için acele etmeden adım adım gidiyor. Eğer bu safkanin gelmeyeceğini düşünüyorsanız yazabildiginiz kadar safkan yazın derim. Benim gözüm başkasını görmüyor. Son iki yarışında BAHTİŞAHANE ve BAHTIAK gibi safkanlara yarım boyla geçilen SELÇUKLU BEYİNE uzak yapan (6) HALENAY BANKOM dur.

4.kosu: Yapmış oldukları son yarışlara istinaden mücadelenin (6) DERİNKİZ ve (8) ŞÖLENİM arasında geçmesini bekliyorum. İkisi arasında seçim yap derseniz DERİNKIZI tek atacak kadar çok tutuyorum. Son yarısında son virajı ŞÖLENİME istinaden çok daha rahat dönen safkan binicisi yüzünden bariyere sıkıştı kaldi. Bu safkanı Averbak ne yapar biliyor musunuz? Ben bilemiyorum. Risk almam diyorsak o zaman pamuk eller cebe. (5) BEDİNUR uda yazalım derim.

5.koşu: (1) GRAND MONTANA, (2) SEVEN AND SEVEN ve (3) CHİCAGO nun ayırımsız yazılması taraftarıyım. Şimdi bunların haricinde gelecek safkanın form sıçraması yapması gerek. Ben bu sıçramayı uzayan mesafede çok daha söz sahibi olacağını düşündüğüm daha öncede 4 defa Fuat Çakarın ısrarla bindiği (6) MAKEDONYA dan bekliyorum.

6.kosu: Burada çok çelişkide kaldım Mart ayı içinde birbirinden zorlu tam 4 zorlu yarışa çıktı. Bilirsiniz ben buna tav olurum. Şimdi 9 gün sonra Kocaeli'nde özlediği birincilik için geliyor. Yapmış olduğu son yarıştan sonra galoplarina baktığımda bırakın ezik büzük olmayı çok daha diri görünüyor. Açıkçası bunca olumlu faktörün bir araya gelmesinden sonra ben yanına at yazamayacagim. (3) BAŞKAYNAK BANKOM dur.

7.kosu: Takip ettiğim o kadar çok safkan var ki. Anlatmaya bir başlarsam yazdigim kadar yazar ve çok kafa karıştırırım. Altılım da ayırmayacağım.

8.kosu: Harika bir mücadeleye sahne olacak altılı nin son ayağında buraya kadar gelirsem üzülmek istemiyorum.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6 TEK

2.ayak: 6-8-5

3.ayak: 1-2-3-6

4.ayak: 3 TEK

5.ayak: HEPSİ

6.ayak: HEPSİ

Kupon Bedeli: 60.48,-TL

7 Lİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3 TEK

2.ayak: 6 TEK

3.ayak: 6 TEK

4.ayak: 1-2-3

5.ayak: 3 TEK

6.ayak: 8-4-6-1-2-11-3-14-7-5

7.ayak: 2-4-3-1

Kupon Bedeli: 30 TL

BOL ŞANSLAR ARKADAŞLAR.

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

31 yorum

 1. ERKAN

  Bol şanslar kardeş

 2. Bombaci

  Teşekkürler erkan bol şans hepimize

 3. ERKAN

  Bugün ilk 3 lu ganyan dan birşey çıkarsa çıkar nedense ikramiye kısır olacak gibi geliyor bana…

  • Bombaci

   Erkan istersen 4 tek at iki ayağa da 3-5 atla 5-10 misli birşey at böyle birşey dene para vermeyeceğine inanıyorsan. Yani 2 plaeyle 100 lira verse 10 misli 1000 lira neden kötü :)

 4. ERKAN

  Sabah bunu oynamıştım..buna ilave misli yapmayı düşünüyorum..

  • Bombaci

   Ben ilk iki ayak tek kupon oldu mu çok seviyorum. Senin şablonların hep çok güzel görünüyor ama hep 5 te kalıyor. Sorunu çözmemiz lazım :)

  • Erkan taktik olarak sanırım diğer bahislere bulaşmamak için son ayakta sürekli teki deniyor:). O ana kadar batmadan son ayağı görmek istiyor. Son ayakta kalsada, daha fazla zarar etmeden günü bitirmiş oluyor ? Benle bombacı öylemiyiz.:))) ne varsa saldır.:)). Aksam sonunda kevgir gibi her yerden delik deşik oluyoruz :))

 5. ERKAN

  Ah bir çizebilsem hergun olcak bu iş :)

 6. sirinyerli

  Bol şans bombacı ve herkese
  3 4 5 6 9 10 11
  1 2 3 5
  1 2 3
  3
  1 2 3 7 8 14
  2

 7. Adrian

  Başarılar Bombacı

 8. Bültenlerde falan halenay önde degil ırmak sultanı veriyorlar.halenayin kısasımi yokki

 9. KOCAELİ ÜÇLÜ GANYANIM.

  1. KOŞU. 4. BANKO TEK.

  2. KOŞU. 3. BANKO TEK.

  3. KOŞU. 5.9.7.1.3.4.6.8.11./

  MİSLİ. 10.

 10. Selam bombacı bügün k.caeline hic bakamadım şimdi bakıyorum senin son olarak iceri atılacak kupon kurgun u öyrene bilirmiyim teşekkürler

  • Bombaci

   tskler. yayınladım kurgumu zaten. düşüncelerim değişirse yani herhangi bir ekleme yada at çıkarma olursa admine söylüyoruz gerekli düzeltmeleri yapıyor.

 11. Bol şanz diliyorum o zaman herkese izmirde görüşmek dilegiyle

 12. BahattinAbi

  3 tek gerisi hepsi dedik bakalım

 13. arkadaşlar herkese bol şans. epeydir iş güç atyarışından uzak kalınca şansım birikmiştir diye düşünüp bir kupon yaptım. . program zor ama imkansız değil…

 14. KOCAELİ BEŞLİ GANYANIM BOL ŞANSLAR.

  1. AYAK. 3.8.6.5./

  2. AYAK. 3.1.4.2.6./

  3. AYAK. 4. BANKO TEK.

  4. AYAK. 3.6.1.5.10.4.2.8./

  5. AYAK. 2.4.1./

 15. KOCAELİ ÜÇLÜ GANYANIM BOL ŞANLAR.

  1. AYAK. 4. 6.1.3./

  2. AYAK. 3.6.5.1.10.2.8.4./

  3. AYAK. 2.1.5./

 16. tüh be başkaynağı tek atsak 5.ayakta AFRICAN QUEEN i 3 atta rahat bulmuştum olmadı..( harbi şimdi moralim bozuldu..

  • Bombaci

   olsun kardeşim verdiğin aradan sonra yine hızlı bir giriş yaptın camiaya.:=) Ama merak ettim şimdi (2) numara gelse sevinir misin üzülür müsün?

  • iyiki 2 numara gelmedi.) yarın izinliyim bombacı birazdan bi kupon yapar içecek bişeyler alır senin mekana gelirim . geçen gün hesap sana kalmış kusura bakma..)

  • Bombaci

   sorun yok yarın bende izinliyim. Demek ki içilecek. Cola-ayran yani:=)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir