Ana Sayfa / Tahminler / 8 NİSAN 2016 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)
kocaeli altili tahminleri ertanbey

8 NİSAN 2016 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

Öncelikle herkese iyi hafta sonları diliyorum şimdiden.Güzel bir Kocaeli programı var biraz riskli teklerim var ve bugün son Kocaeli yarış sezonu programı.7li bilmeyenler 6lıya devir 6lı bilmeyenler 5liye devir edip ikramiyeler bu şekilde dağıtılacak.Yani en fazla bilenler kazançlı çıkacaktır.yazdığınız GANYAN olsun.

1.AYAK : Dişi Kısrakların bir araya geldiği günün zorlu ilk ayağında formları birbirine yakın safkanlar bir arada.Bugüne kadar yaptığı 12 birinciliğin 6 tanesini 1200 metre mesafede kazanan ve bu mesafede çok iddialı olduğunu gösteren ve son hazırlıklarında Çarşamba günü 800/57 400/28,5 işinide çok beğendiğim (3)IRMAK SULTAN'ın çalışmalarınıda yansıttığı taktirde zorlu rakiplerini ekarte ederek birinciliğe ulaşmasını bekliyorum. BANKOMDUR.Eğer bu safkanın yeterli performans gösterememesi durumunda çalışmalarında çok iyi görüntü sergileyen kapalı gözlükten sonra kulaklık ve dilbağı gibi ilave takılarıyla (9)GÖRÜNTÜ ilk rakip olur ama bunların dışında da işler çok karışacak gelmeyecek at yok gibi..

2.AYAK : Günün süprizinin bu ayaktan çıkabileceğini düşünüyorum.Binicisi sadece bir koşu kazanmış olsada,Koştuğu 10 yarışta 4defa startta kalıp ve 3 defada binicisini düşürsede (7)GÜÇHANSTAR dahil bu ayaktaki tüm atların Eşit şansta olduğunu düşünüyorum.Favorim GÜMÜŞ KIRBAÇ ve DORABEYin anne kardeşi ama maalesef güçlü kan Hattı'nın hakkını henüz verememiş iyi idman Performansı olan ve Aşama içerisinde olan (3)KESKIN BABA'dır.BU safkanı çok ön planda tutuyorum fakat  bu ayağı kapatacağım,sıralamam aşağıda şablonda olacaktır.

3.AYAK : Son Kv 7 koşusuyla kendine gelen ve yaptığı başarılı ikincilikle göz dolduran (1)GRAND MONTANA ciddi favorim durumundadır.Çarşamba idmanda da çok iyi durumda olduğu öğrendiğim safkana ilk rakip olarak bir süre ara veren ve ufak tefek sorunları giderilerek bu yarışa muntazam ve uzun tam kenterlerle hazırlanan kalite safkan (3)CHICAGO olur.Son kazandığı yarış ile maidenden çıkan ve yeterli performansıyla zorlu rakiplerinin başına iş açabilecek kapasitede gördüğüm (4)SULTANS RING ve sevdiği mesafede koşacak olan tıpkı CHICAGO gibi oda son ayaktan silinerek bu koşuya kayıt olan (2)SEVEN AND SEVEN bu 3 safkanın ensesinde hata bekleyecektir.Küçük kuponlar için 1-3 yeterli gibi görünsede geniş oynayanlar bu 4 safkanıda değerlendirmesinde fayda görüyorum.Baba ve Anne kan hattıyla dikkat çeken ve uzun mesafede çok başarılı yarışları olan eski yarışseverlerin hatırlayacağı ERGÖZün küçük kardeşi (5)KIZIL KOURGAN değişen sahipleriyle ciddi idmanlarla el bebek Gül bebek hazırlanıyormuş.yeri olanlar süprizde düşünmesini tavsiye ederim.

4.AYAK : Daha önce birbirlerini sürekli geçmiş istikrarlı ama sık koşturulan safkanların bir araya geldiği Şartlı 5 Mücadele'de koruduğu kusursuz formuyla bu yarışa katılacak olan (3)BAŞKAYNAK bu formunu birincilikle taçlandırabilir günün en büyük favorisi çıkması muhtemel olan Güzide safkan alternatif banko olarak düşünebilir fakat ben son 10 yarısında 3 defa YILMABAŞAR 2defa DEMIRDÖVEN 1defa CANKARDEŞLER 1defa DERHADIR ve 1defa da GÜMBÜRGÜMBÜR'e çakılıp şampiyonlar arasında sıkışıp kalan bir geçmişi ile hep süprizde olmasına ve favori olmamasına rağmen güzel neticeler alan bu yarışların arasında sadece aynı bugünkü gibi bir defa büyük favori olarak Çıktığı yarışında DOĞUHAN'a geçilen safkandan tedirgin Olduğum için,mesafeyi sevmeleri avantajıyla sırasıyla (6)TAYCAN, (2)KORALAY, (1)ÇAKIRKAYA ve (4)GÖKBAKIR ile bu ayağı rahat izleme taraftarıyım.

5.AYAK : Daha önce bu sütunlarda defalarca önermeme rağmen bir türlü potaya atamadığım (11)SERÇE bugünkü yarışına muazzam işlerle hazırlandı.Ben bugün bu safkandan çok ümitliyim favorimdir.Sezon BAŞINDA Kocaeli pistlerinde arka arkaya kazanırken bize güzel Yarışlar izletsede son 3 yarışında o çizgisinden biraz uzakta kalan ama bu 3 yarışının ikisinde başarısızlığını startta kalmasına bağladığım (2)FLAME GİRL, iyi hazırlıkları ve güzel formuyla son koşusunu Gücüne ölçü almadığım (1)HAPPY VALENTINE,bir süre aradan sonra Diyarbakır'dan gelerek 11lira ganyanla Bursa'da kazanıp nefesi soğumadan buraya getirtilen gezginci safkan (6)DOUBLE STEEL,son fiyakalı kazandığı yarış ile (8)BALASAGUN ve birde Heran yarışı vurabilecek kapasitede olan binicisi M.Baydanı sevmesemde yeri olanlara (7)MİSS TURKEY yeterli gelecektir,yazdıkça yazasım geliyor yeter bence buraya bu kadar safkan :)

6.AYAK : Eğer startta kalmaz ise az farkla ikinci kaldığı koşusundaki formu devam eden ve idman pistinde yerinde duramayan Çarşamba günü yaptığı dereceli sprinti ve 1000/1,03 galobuyla aynı zamanda günün 5.koşuna kayıtlı iken mesafeden ve daha rahat boy ölçüşeceği rakiplerinden dolayı burayı tercihlediğini düşündüğüm (3)GUNNER kazanmaya en yakın safkandır,BANKOMDUR..Rakip yazmak isteyenlere öncelikle kendisinden çok şey beklenerek güzel bir taylık dönemi geçirmesine rağmen geçirdiği muazzam sakatlık yüzünden 2011 yılında sadece 5 yarış koşturulduktan sonra tedavisine cevap veremediği için yarış hayatı biten fakat güzel yavrular vereceğini düşündüğüm LADY CHARAnın oğlu (6)MUSYUS ara verdiği süreden sonra muazzam bir yarış ile beklenenin çok üstünde bir performans ile BAILAMOS ve GOLDEN SWORD arkasında yakın ara üçüncü kaldı ve bu yarışına ciddi hazırlıklarla katılıyor.aklınızda bulunsun derim..Yine yeri olanlar ve bankoyu başka ayakta tercih edenler için (2)CURVE öneririm.Herkese bol şanslar diliyorum.

Altılı Kuponum:

3 banko

3,8,7,5,2,1,6,4

1,3 / 2,4

3,6,1,2,4

11,2,1,6,8,7

3 banko

Alternatif Kuponum:

Hepsi

3,8,6,5

1

3

11,2,1,6,8

3,6,2

 

78
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
devir34
Üye
devir34

Hayırlı kandiller bol sanslar

Bycreed
Üye

Emeğine yüreğine sağlık abi. 1 saat düşünmeme rağmen bir şablon oluşturamadığımdan yorum atamadım. BAŞKAYNAK tek atmayı düşündüm önde boş kalacak olan GÖKBAKIR’dan korktum. HALENAY tek atacaktım, İLKSEN ve AK KATMER ürküttü. Dedim 3. ayakta önde bomboş kalacak olan SULTANS RING tek atim ona da güvenemedim kafam karıştı. Şans yarın senin olsun.

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Ellerine sağlık Ertan Bey
Sahsinizda tüm arkadaşların regaib kandilini kutluyorum.

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Izmir üzerinde çalışıyorum, inşaallah o da olacak☺

Bombaci
Üye

Vay vay vay. Emeğine sağlık Ertan Bey resmen döktürmüşsünüz.

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

BOMBACI daha uyumadinmi?

Bombaci
Üye

Bu köprüden önce son çıkıştı. 🙂 ii geceler

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Valla biz bir tünele girdik ki ucu bucağı görünmüyor

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Bombaci
Üye

Erdal abi günaydın. Aman bugün elektrikler kesilmesin :)))

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Günaydın BOMBACI
Yok yok .tezekten elektirik üretimine geçtik, elektrik gitse bile atarız bir iki tezek tamam.

BARON44
Üye
BARON44

Herkese gūnaydın bol şans ertanbey

Bombaci
Üye

Günaydın Baron

ERKAN
Üye
ERKAN

Günaydın bol şanslar

sahin
Üye
sahin

Dostlarım , kardeşlerım , güzel ailem . Öncelikle gecmiş kandiliniz mübarek olsun. 4 gündür acayip bir calışma içerisindeydim. 18 saat esasına göre çalıştım:).suyumu sıktılar resmen. Yeni bir araba aldım, Tofaş marka değil Admin:). Fluence 2015 model, bu güzelliği sizinle paylaşmak istedim. Gerıye dönük mesajları sabah okudum :)). Resmen dökülmüşüz :))). Erdal abinin espirileri güzelmiş;). Boşluğumu hissettirmemiş. Ah Erkan ah Erkan, Hamit gibisin, o sürekli direkleri döverdi, sen de sürekli 6 yı tam golü Atacan yine direkten dönmüşsün. Şimdi bombacıya geleyim.:)) Sen bizi bırakıp Nasıl yorum baş yazarı olursun,bir aileye danışır , böylesi bir teklif var der. Bir bakıyorum bombacı yazar… Read more »

ERKAN
Üye
ERKAN

Şahin hoşgeldin,herşey biraktiğin gibi buna benim hergun 5 ‘de kalmam da dahil 🙂 araban hayırlı olsun güle güle kullan….. lakin bizden habersiz 6 lı yakalayıp arabaya yatirman supriz oldu ::))))

sahin
Üye
sahin

Erkan , paranın hepsi altılıda heba olmasın dıye aldım:))).ayrıca burdaki tek hayalimi biliyorsun, bir kere bir tutturayım . O parayla ne yapacağımı en iyi sizler biliyorsunuz.

ERKAN
Üye
ERKAN

Çok sevindim kazasız belasız kullan kardeş tekrar hayırlı olsun …

sahin
Üye
sahin

TSK ederim..

Bombaci
Üye

Haydaa gelmişsin yaa 😃😁😀

ERKAN
Üye
ERKAN

Bombacı admin seni boykot ediyor sanırım :)) hala piyasada yok senin tahmin..

Bombaci
Üye

Erkan hayatta öyle birşey yapmaz. Bende merak ettim valla birşey mi oldu admine diye. 🙁

admin
Yönetici

PC ye gecemedim. Gecikme için kusura bakmayın arkadaşlar.

Vurgun55
Ziyaretçi
Vurgun55

İzmir 6 tılım kocaeli 6 tılımı barışçının formuna yaptım 1 ayak 2 3 1 8 süprizde 4 nolu sen bilirsin tek atmak istiyenler 1 tek atsın bunların dışına çıkamaz
2 ayak 5 1 4 11 14
3 ayak 7 5 1 2
4 ayak 1 nolu at gümbür gümbür ancak dili boğazına kaçsa ve ancak bütün bacakları kırılsa anca geçilir
5 ayak 1 tek ama güvenemedim
6 ayak 12 1 6
Herkeze bol şans kupon bedeli 15 tl

Bombaci
Üye

Ya şahin sen nasıl bir adamsın.? Arkadaş ben mi bombaciyim sen mi bombasın ? Tam yukarıya Ertan beye cevap verdim şahin birşey demeden gitti dedim. Sen geldin. Ne güzel şeyler söylemişsin. Ben ancak bir büyük içsem bu kadar duygulanirdim. Sabah sabah sarhoş ettin beni. Tabi şimdi seni tanımayanlar diyecek ki al bebek gül bebek ne güzel eğleniyorlar. Eleştirilerini gördüklerinde sırtıma kırbacı vurduğunda anlarlar seni:))) hoş geldin sefalar getirdin kardeşim. Özlettin kendini. Araban hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin inşallah.

sahin
Üye
sahin

Bombacı,
Bizim diğer sitelerden farkımız bir aile olmamız, birbirimizi merak etmemiz, yanlışımıza doğru demememiz.
Bugün acayip bir kupon yapacam.kaç gündür oynamıyorım:)) hem sezonun sonuymuş, Hakkı’nı verelim:))

sahin
Üye
sahin

Ben olmayınca Admin de artık siteye pek uğramak istemez olmuş, :)). Simdi derki yokluğunu bile hissetmedim :)))

QULP
Üye
QULP

kaliteli yonetim dedim ama tesuf ederim dun ve bugun icinde yorumum yayinlanmadi fakat goruyorum ki belli kisilerin ki hemen yayinlaniyor. ben ki burada ilk 5 ayagida tek vermis biriyim ayrica cazip bankolar verdim. bugun de 2 tane cok guvendigim cazip tek var ama protesto ediyorum yazmayacagim. bol sans ertanbey sana sempatim ayridir.

admin
Yönetici

5 nisandan bu yana gelen ilk yorumunuz. 3 gündür yorum atmamış gözüküyorsunuz?

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Vay vay vay (bu atın ismi değil, hayret cümlesi ) ŞAHIN!
HOŞ GELMİŞSE N SEN YAV,
Iyisen kurban ,hali keyfi yerindedir inşaallah,
Araba almissan hayirli olsun.ALLAH seni trafik canavarinden korusun ,göz göze, burun buruna gelmeyesiniz inşaallah

sahin
Üye
sahin

Erdal abim hoş buldum:)) sizlerı cok özlemişim.

QULP
Üye
QULP

ben neyi yazip neyi yazmadigimi iyi biliyorum neyse biz d

QULP
Üye
QULP

onemligi degil sistem diyeceksiniz yalan soylemez diy

QULP
Üye
QULP

neyse saglik olsun der gecec

admin
Yönetici

Ne sıkıntın var anlamadım ama yorumunu yayınlamazsak sebebini de yazarız.

sahin
Üye
sahin

Qulp, senin gibi değerli bir dostu kaybetmek asla istemeyiz, arada bir yanlış anlama oldugu cok acık gözüküyor. Adminde sen sende değerli insanlarsınız. Lütfen yapıcı yönde cümleler kurmaya Çalışın. Aradaki yazışmaları bilemeyız biz. Ama lütfen bu konuyu tatlı bir sekilde netıcelendırmenızı canı Gönül’den istiyorum.Qulp sana tek eleştırım var ama.:) valla bu nıck yazmakta cok zorlandım.:).dostlugunu esirgeme bizden.

QULP
Üye
QULP

ERTANBEY SANA SAYGIM VESEMPATIM SONSUZ iste senin bu erdemliligini cok begeniyorum özel birisin dikkate aldigin icin cok tesekkur ederim sadece iki atimi diyeyim kuponumda tek atacagim KATMANDHU ve STORMBELL kathmandu kendine has bir turbo yavrusu babasi gibi olamasada kizina ustun suratini vermis ve disi grupta bu sefer one hamlesiyle bitirmesini bekliyorum , strombell kocaelinde bir kac yaris kostu fena sayilmayan ayrica handikap yarislarina ozellikle kosmakta bugunde kazanacagini dusunuyorum senin sablonunda her zaman muthis keske hergun yorum yapsanda nacizane fikrimi bende paylassam ve bir de yakin dostumun ati Eflatunun cim yarislarini bekliyoruz bizi kollamani umit ederim:)

Bombaci
Üye

Oh beeeee negatif enerjiden nefret ediyorum :))

sahin
Üye
sahin

Bombacı bu negatif enerjiyi Bir tek mangalla üzerimizden atarız :)) , onda da ben beceriksizim bir türlü şu altılıyı tutturamıyorum:))

Bombaci
Üye

şimdi mangalı unut önce arabanın parasını yerine koyalım. Hedefler büyük olmalı :=)

QULP
Üye
QULP

sahin kardesim eksik olma sagol bunu sende gormussun admin bana ne sıkıntınız vardi bile demiyor ne sıkıntın var diyor yakismiyor boyle efelenmeler admin istersende bunu yayinlama ama uslupta hata yapmayiniz ricam.

sahin
Üye
sahin

Qulp , Admini en cok burda ben eleştirdim. Ama bir konuda asla agzımı açamam. Eleştiri mesajlarını her zaman yayınlar. Bu arada bir sır vereyım sana:)). Admin benimle konuşmuyor. Tam üç hafta oldu şahsıma tek bir cevap , kutlama , tebrik yada benzerı birsey yok. Onun adı buz Adam koydum. :)). Onu da öyle kabul ettim ben.

QULP
Üye
QULP

sahin kardesim orasi oyle tabi ama yine de kusluk yapmamali biz onu degil o bizleri hakaret olmadigi surece iletisimi iyi olacak burasi parali sit

admin
Yönetici

Burası yatırım yapılıp kazanç getirmediği için yatırımı kesilen bir site. Parayla tahmin satmayı da hiç bir zaman düşünmedik. O yüzden sizinle iletişim kurmak için maaş alan kimse yok. Yazarlar dahil herkes keyfine göre takılıyor. Tam bir müşteri hizmetleri desteği beklemeyin.

QULP
Üye
QULP

burasi parali site degil burasi kisilerle hit alip reklam aliyor sahin kardesim arabandakazasiz belasiz hayirli olsun.

sahin
Üye
sahin

Saol abim . Yapıcı ve güzel mesajların için tskler . O halde sorun kalmadığına hadi arkadaşlar Kocaeli ye odaklanalım :).admin ordan bir tek gönderde kuponun iskeleti seninle başlasın :))

Adrian
Üye

Başarılar Ertan

Bombaci
Üye

evet evet kesinlikle.::=)

sahin
Üye
sahin

Ya bu arada yüzyılın sorusunu soruyorum :))))))
Admin bayan değil dimi, yani bu kadar yükleniyorum , bilmiyoruz sonucta :)).

admin
Yönetici

Bende seni bayan sanıyorum 🙂

sahin
Üye
sahin

Öyle hemen barışmam ben :)).bombacı söyle, ne isteyeyım adminden :))

Bombaci
Üye

aman allahım şahin ömür törpüsüsünn.. çok gülüyorum adminle olan maceralarına :=))))))))))

Yazar: ERTANBEY

1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.