Ana Sayfa / Tahminler / 8 MAYIS 2018 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

8 MAYIS 2018 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Ankaradan herkese selamlar. Çim pistin ağır olacağını gözönüne alarak kuponlarınızı hazırlamanızda fayda görüyorum. Herkese bol şanslar..

1.AYAK: Satış 2 Koşuda, çim pist deneyimi olmamasına rağmen birkezde olsa görmek istediğim grubun en yüksek handikabına sahip ismi 1-ZAFER MEYDANI ilk isimdir. Pist performanslarını olumlu bulduğum 5-EFSO ve 10-KAFKAS İMPARATOR'suz kupon yapamam. Mesafe deneyimi oldukca yüksek olan ve çimde ne yapacağı soru işaretli maiden isim 8-MAJOR TROWBACK ve yine pisti seven isimlerden 7-KÜCÜK BEYZA sürpriz olarak kuponlarda bulunabilir.

2.AYAK: Formda günler geciren 2-CANDOSTUM, mesafenin en iyi derecesine sahip eküri destekli 1-BERKUK, kazanmakta sıkıntı çeksede 3-BABA METİN öncelikli isimlerdir. Daha iyi koşacağı mesafeye geri döndüğünü düşündüğüm 10-CAKIRALİ ve olumlu son koşuları ile 11-TETİNA ve 7-ŞELALE ile geçebiliriz.

3.AYAK: Dişilere ait H14 Koşuda; kış sezonunu boş geçip ısrarla çim yarışlarını bekleyen, kış sezonu boyunca devamlı idmanda olan, ara sonrası gördüğü koşu ile açıklarını kapattığını ve nefes kazandığını düşündüğüm 1-MAKSİMONNA Alternatif Bankomdur. Rakipleri ise 3-KEVSER HANIM, 4-AYBÜKE ikilisidir.

4.AYAK: İlk yarışında beklentilerin biraz altında kalsada hemcinslerinin arasında 5-KALE KIZ ve olumlu ilk startı sonrası 4-GECENİN KRALİCESİ arasındaki mücadeleden kazanan çıkabilir. Bu ikiliyi birbirinden ayırmıyorum.

5.AYAK: Yine ısrarla çim pist bekleyen ve piste çıktığı gibi beklentileri karşılayan ve hayran kaldığım son yarışı sonrası yanına rakip aramak bile istemediğim, uyumlu binicisi ile 3-TAŞRALI'dan bir galibiyet daha bekliyorum. BANKOMDUR.

6.AYAK: Günün sürprize en müsait koşusu olarak görüyorum. İmkanlar doğrultusunda fazla isme şans verilmesi taraftarıyım. Ben beş isimle geçmeye çalışacağım. Geçmis yarıslarında çim pistte etkili yarışlarınıda hatırlayacağımız 1-GREAT RESPECT, eli kulağında isimlerden 2-SAN MARİNO, yine pistin şanslılarından 4-MARK HOLMES ayrımsiz yazılması gerekenlerdir. Henüz maiden olmasına rağmen ısrarla çim pist beklenen, sert gruplarda koşuları bulunan 8-KEEP WALKING ve yine maiden olmasına rağmen heran biryerlerde patlayacak olan 10-LAGRİMAS günün sürprizini gerçeklestireceğini düşündüğüm isimlerdir..

ALTILIM

1-5-10-8-7
2-1-3-10-11-7
1 / 3-4
5-4
3 TAŞRALI
1-2-4-8-10

Kupon Bedeli: 63.00 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

6
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Özgün

admin
Yönetici

Yazar alımlarımız devam ediyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.

https://www.bankotahminler.com/yazarlik-basvurusu/

Azor Ahai
Üye

comment image

5te 5 gider heyecan yaparız diyodum aybüke eşşeği gelmemiş bulanlara tebrikler..

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..