08 MAYIS 2018 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

1.AYAK : 3 Yaşlı İngilizlere ait satış koşusunda bu kez hem maidene hemde birinciliğe yakın gördüğüm isim 8 MAJOR TROWBACK Ankara pistinde yaptığı hazırlıklarıyla oldukça etkili gözüken ismin kendisini iyi tanıyan uyumlu kantarmasıyla kum piste sık yarışları olmasına rağmen yarış günü çim pistin ağır olması muhtemel olacağı düşüncesiyle başta düşüneceğim ilk isim olup, Bugün farklı bir yarış koşmasını beklediğim kum performansı daha iyi olmasına rağmen ağır piste etkili bir yarış beklediğim 3 ROYAL SUN, Ters bir yarış yapabilecek Ankara pistindeki idmanlarında oldukça etkili gözüken 9 MY VALLEE, Yarış içerisinde en tecrübeli jokey olarak yarışa iştirak eden ve sağlam bir ekürinin es geçilmeyecek bir ismi 2 WAR TO DEFEAT, Son startında güzel bir yarış ortaya koyan bu tip rakipler yanında her zaman tercihlerimin arasında yer alan 5 EFSO , Eküri safkanlardan hazırlıkları güzel olan 6 KİNG LEO, ne zaman nasıl bir yarış koşacağı belli olmayan 1 ZAFER MEYDANI sıralaması yarış içerisinde şans vereceğim isimler olup. Geniş oynamayanlar misli oynayanlar için 8 MAJOR TROWBACK alternatif tek olarak değerlendirebilir.

2.AYAK : 4 ve Yukarı Arapların Handikap Mücadelesinde Ankara pistine çok yatkın olan ve seven bu rakipleri içerisinde söz sahibi olabilecek güce sahip hazırlıkları etkili olup eküri avantajı elinde olan 1 BERKUK koşunun önde ismi olup, yarış içerisinde eksik koşması halinde form ve performans olarak güzel bir grafik yakalayan 2 CANDOSTUM ve bugün Ankara pistindeki yapmış olduğu hazırlıklarına baktığımda çok farklı bir koşu gelebilecek 5 KÜÇÜKCEMRE, Adana pistindeki son ikinciliğinde fena gözükmeyen form tutan 7 ŞELALE, Ankara da ki son startında yarıştan üçüncü ayrılırken geliyorum sinyalleri veren 11 TETİNA  şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : 3 Yaşlı İngilizlerin Handikap mücadelesinde İstanbuldan sonra Adana pistinde koşu gören Adana pistinde çok varlık gösteremeyen bugün çıkacağı Ankara pistinde yapmış olduğu idmanlar doğrultusunda yarışa ağırlığını koymasını beklediğim 6 SAMOTHRAKI rakiplerine göre önde düşündüğüm isim olup, bu tip kısa mesafeli yarışlarda varlık gösterebilen seri bir ayağa sahip olan Ankara pistindeki hazırlıklarında oldukça iyi gözüken ve göz kırpan 7 ÜMİTLİ, El değiştikten sonra kendisini urfa pistlerinde bulmasına rağmen kumaşı farklı olup bu tip kısa mesafeli yarışlarda etkili olan 3 KEVSER HANIM ve son startında daha zorlu rakiplerle mücadele eden bugün uygun rakipler yanında 4 AYBÜKE şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : 3 Yaşlı Arapların Maiden mücadelesinde ilk startında güzel bir üçüncülük elde eden bugün üzerinde daha tecrübeli bir isimle start alacak kurtel ekürisine ait güzel bir kumaşa sahip olan yapmış olduğu Ankara pistinde ki idman görüntüsüyle bu rakiplerini çok kolay bir şekilde geride bırakmasını düşündüğüm 4 GECENİN KRALİÇESİ‘ni BANKO olarak tek öneriyorum.

5.AYAK : 4 Yaşlı Araplara ait şartlı mücadele Ankara pistini daha çok sevdiğini düşündüğüm bugün uzayan mesafeyle birlikte kilo avantajını kullanarak sonlarda rakiplerinin önünde rakiplerinden ayrılıp birinciliğe uzanması normal sonuç olabilecek hazırlıklara sahip 5 BAYÇINAR‘ı günün ikinci BANKO‘su olarak tek öneriyorum.

6.AYAK : 4 ve Yukarı İngilizlerin Handikap mücadelesinde Adana pistini daha çok sevdiğini düşündüğüm özellikle kum yarışlarında etkili olmasına rağmen çim pistte ekili koşabilen bu rakipleri yanında birinciliğe uzanması normal sonuç olabilecek hazırlıklara sahip 1 GREAT RESPECT başta önereceğim isim olup, bu tip mesafeli yarışlarda önde sert temposunu kabullendirmesi halinde fotoya kendini atabilecek 2 SAN MARINO , Kendisini unutturup B.Kılınç la birinciliğe yüreyebilecek hazırlıklara sahip 5 PERFECT HEART, henüz maiden bir isim olmasına rağmen Ankara pistini sevdiğini düşündüğüm hata affetmeyecek 10 LAGRIMAS ve son olarak ara sonrası nefes açması için kısa metrajlı yarışta yarış gören ve bugün İstanbul pistinde yapmış olduğu idmanlarında oldukça göz kırpan gelmesi durumunda hatırı sayılır bir ganyan ile gelmesini beklediğim 13 MONDAY RUSH, Adana pistindeki yarışlarında etkili işler ortaya koyan 4 MARK HOLMES şans verdiğim isimlerdir.

 

Bütün Yarış Sever Dostlarımıza Bol Şanslar Diler, Bahtınızın Açık Olmasını Temenni Ederim.

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 8,3,2,9,5,6,1

2.AYAK : 1,2,5,7,11

3.AYAK : 6,7,3,4

4.AYAK : 4

5.AYAK : 5

6.AYAK : 1,2,5,10,13,4

TUTAR : 58,80 TL

GÜNÜN ÇİFTESİ 6.KOŞU : 4/5 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Yavuz

Mehmet28

bol şans
ankaraya fazla zaman harcadım sonra aklıma yağan yağmur geldi ve yarınki hava durumuna baktım, yağış bekleniyor. yarışlar zor gelmişti daha da zorlaştırdı benim için durumu. tek kum yarış maiden ve ağır favori çıkacak görünüyor.
kocaelinde 5li ganyan oynanacak angel horse koşuyormuş. diğer ayaklarda cazip bir şeyler görürsem yarın ona yazmaya çalışayım yorum

Mehmet28

yağmur yağmamış daha, çim yumuşakmış. tamam farklı görünüyor ama bir tayın %72 agf çıkması şaşırtıcı oldu. oynarsam yıkarım. baba metin, didonato ve bayçınar biraz önde tuttuğum isimler. bir tekle fazla büyütmeden yapabilirsem yaparım
kocaeli fena değil gibi, angel horse ankaradaki tay kadar olmamış :)

ozgun1

Kılıçlar çekilmiş. İyi olan kazansın Yavuzhan :) Bol şanslar olsun..

admin

Yazar alımlarımız devam ediyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.

https://www.bankotahminler.com/yazarlik-basvurusu/

admin

1.Ayak : 5,8
2.Ayak : 1,2,3,11
3.Ayak : 1,2,3,5
4.Ayak : 4
5.Ayak : 1,2,3,11
6.Ayak : 1,3,4,9

admin

Kuponu büyütmek istemedim, mecburi risk oldu

Mine

Gitti yine milyarlar comment image

Azor Ahai

6lı olmamış ama 4lüde iyi vermiş bol şans daha büyüklerine

Mine

comment image

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x