Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 8 KASIM 2016 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

8 KASIM 2016 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK: Kocaeli'de bu mesafeyi 57 kilo ile 1:15 içinde koşup MEAN OF LIFE arkası ikinciliği bulunan 5.HARDY KHAN müsait sikleti ile favorim. Eli kulağındaki 2. AD HOC, 1.YENİLMEZ rakip gördüğüm isimler.

2. Günün sürprize en müsait koşusunda son koşusu ölçü olmayan IAN TAPP, son yarışı ışıklı 5.CEBELTAY ve 11.AĞAEFENDİ yi bir çıt önde tutsam da Hepsi diyerek sürprizi bekleyeceğim.

3.AYAK: İki yarış önce Ankara da favori olduğu koşuda DAŞTANBEY e çarpılan, son kısa vade yarışını ölçü almadığım EMBİR HAN belli ki kazanmaya geliyor. Tek rakibinin TURABİ olduğunu düşünüyorum.

4.AYAK: Pek fikrimizin olmadIğı dişi arapların maiden mücadelesinde Kaya ekürileri ve 4.DOĞANLI da biraz aklım kalsa da en sağlam veri iki koşu gören ve bu mesafede gruptaki en iyi dereceyi yapan (1.27 ! ) 2. DİLERCAN tek oynayacağım.

5.AYAK: 4.TEREX herkes gibi bende de favori; fakat son yarışları ışıltılı 3. HAŞMET ve 1.HERO ADMIRAL den sürpriz gelebilir. Bombayı 7.SKY HERO gerçekleştirebilir.

6.AYAK: Son koşusunda İstanbul'da Halis Karatraş ile 1.05 e koşan 11.SAYGON favorim. Tek dişi 3.ZEYTİNBAĞI ve 2.BABAESKİ rakip gördüğüm isimler.

5,2,1

H

2,3

2

4,3,1,7

11,3,2

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.