Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 8 KASIM 2016 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
kocaeli altili tahminleri bombaci

8 KASIM 2016 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar Kocaeli için altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: 1200 metrelik bu yarışta yarış hayatının ilk günlerinden itibaren isminden sıkça bahsedilen ancak sonrasında istenileni veremeyen devamında iki defa satış koşusu görüp bu yarışta geri planda kalan (6) OASİS ilk safkanımdır. Yazmaya oldukça geç kaldığım için ayrıntıya girmeden rakipleri şablonumda dır.

2.AYAK: Artık Kocaeli kumunda kendisini kanıtlayan üstün form durumu ile (4) İAN TAPP ilk safkanım. Startta tereddüt yapmadığı taktirde iç kulvar avantajını değerlendirir son düzlüğe de tıngır mıngır dönerse (9) LEO dan korkun. Yine bu mesafede etkili bir yarış beklediğim (11) AĞA EFENDİ üçüncü safkanım olup devamı şablonum da olacaktır.

3.AYAK: Bu gruptan çok farklı ve kaliteli olduğunu düşündüğüm (2) EMBİR HAN ve vermiş olduğu aradan sonra henüz birincilikle ile tanışamayan (3) TURABİ arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

4.AYAK: Eğer burada da supriz patlamaz ise altılının ciddi bir rakama gitmesini de zor görüyorum o anlamda tercihim hepsi olacak.

5.AYAK: Yine grubun çok üzerinde (4) TEREX ile karşı karşıyayız. Yanına sadece (3) HAŞMET ve (6) KARA ŞİMŞEK yazıp bırakacağım.

6.AYAK: Son yarışında banko olarak önerirken " her türlü safkan için her türlü methiye yi duydum ancak dişi CANKARDEŞLER tabirini ilk defa duydum" demiştim. Son yarışını yüzde yüz pilotaj hatasından kaybeden safkan için uzayan mesafede yine aynı pilotla da olsa 11 tane aygırlarla aslanlar gibi başa baş mücadele edeceğini düşünüyor ve bir kez daha (3) numaralı ZEYTİNBAĞI BANKOM DİYORUM. 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 6-2-1-5-9

2.AYAK: 4-9-11-2-7-3

3.AYAK: 2-3

4.AYAK: hepsi

5.AYAK: 4-3-6

6.AYAK: 3 TEK

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
Silivrili
Ziyaretçi
Silivrili

Bol şanslar bombacı…

espranz
Ziyaretçi
espranz

Bombaci saygilar ayni kuponunu oynuyorum biraz daha genisleterek bol sans

ReLaX
Ziyaretçi
ReLaX

İlk ayakta 2-AD HOC kendini tanıyan aprantisiyle ve hazırlıklarıyla bugün kazanacaktır bence günün saglam teki olur hic macera aramaya gerek yok

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Bende 3 atta yok sizce çok mu maceraseverim ?

cancino
Üye
cancino

Bombacı 3. Ayak zembelek süpriz yapabilir.
Bayadır koşmamış ama kısa mesafe. Fena sayılmıycak galoplar ve atı bilen bi jokey..
Ben senden daha bombacıyım sanırım.:)
Bol şans herkese

Ugur
Ziyaretçi
Ugur

son ayak SAYGON gecilemez…

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Ah be leo geleydinde biraz para yapardı altılıda 😕

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.