8 HAZİRAN 2018 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.AYAK: DYMAXION ve YILDIZHAN STAR gibi koşunun temposonu yükseltmesi muhtemel isimlerin varlığı BAVİ REŞ-4- ve ANGEL HORSE-3- gibi düzlük üzerinde hakimiyet kurmak isteyecek safkanlara yarayacaktır diye düşünüyorum.İlk ayağı bu iki isimle geçerek diğer ayaklara daha avanslı girmeyi mantıklı buluyorum.

2.AYAK: İnişli çıkışlı performans gösteren,istikrarsız arap grubu her sonuca açık.Herşeye rağmen yerinde yürürse KIZILTUĞ-3- avantajlı gözüküyor.MERTADAM-10- bu grupta her zaman iş yapar, RUS DAMAT-9- gorka gorka (bir Rus düğünü geleneği) sesleri eşliğinde son metrelerde elde balalayka ne varsa yüklenecek.BABA MENDUH-5- ve ASARCIKLI-4- son koşularında formda gözüken isimler, etkili formlarının karşılığını denk grupta alabilirler.Önde dengeli bir temoda gidebilirse FORDDATEK-1- sonlarda kesmez.SELDANINOĞLU-2-,BURAKŞAH-6- ve DİYARBEY-8-idman pistinde etkili gözükenler, grup biraz sert gibi gözükmesine rağmen önde boş kalırsa URLA DESTANI-14- daha sonra.

3.AYAK: OGEY-5- ilk koşusunda güzel derece çıkarttı,Karataş ve eküri avantjlı TREVI FOUNTAIN-4- öncelikli rakip konumunda.İlk koşusunu fazlaca ölçü almadığım ve bu kez çok daha farklı koşmasını beklediğim SWILI-7- ihmale gelmez.

4.AYAK: ALPDAĞI-2-’na sağdan bakıyorum kumcu, soldan bakıyorum kumcu, safkan favori olmayı hak ediyor.ABBASOĞLU-1- Bursa pistini sevdi, FOR THE KING-6- son güzel birinciliği ile ihmale gelmez, LORD OF DARKNESS-4-  bu koşu için İstanbul’da çok etkili hazırlandı ve safkan Bursa’ya çok formda geldi, klas jokeyi ile BABA DINO-3- daha sonra.

5.AYAK: GÜMBÜRGÜMBÜR’ün yeri benim için her zaman ayrıdır, hakkında çok da fazla analiz yapmaya gerek olmayan  muazzam bir safkan,ancak ilerleyen yaşının etkilerini  yavaş yavaş hissetmeye başladığı da ortada ve karşısında forma girmiş, Halis ile çok iyi uyum sağlayan, uzun çimde koştukça açılan ve son düzlükte yağ gibi kayan bir SEMEND var.Türk bahisçilerin en büyük handikaplarından birisi olan duygusallığa kapılmadan efsaneyi karşıma almak durumundayım,yerin bizde ayrı şampiyon fakat bugün için SEMEND-4- bankom

6.AYAK: BIG MAN-9- uygun kilosu ve son güzel birinciliği ile favorim.NEW TRANSATLANTIC-3- genelde kum koşularını tercihlese de çimde iş yapabilecek orijine fazlası ile sahip olup Erhan ile affetmez.CARNAVAL-7- formunu yükseltiyor.Vidaları yavaş yavaş sıkılarak hiç acele edilmeden fit duruma getirilen ÇEKO DAYI-2- olmazsa olmazım.İlerleyen yaşına rağmen artacak tempoyu sonlarda lehine çevirebilecek ihtiyar kurt  DOMINANTS SON-5-,bu grupta her zaman iş yapabilecek kapasitede olan METİN ABİ-8-,son ikinciliğini beğendiğim GREEN GULET-11- daha sonra.

1.ayak: 4-3

2.ayak: 3-10-9-5-4-1//2-6-8-14

3.ayak: 5-4-7

4.ayak: 2-1-6-4//3

5.ayak: 4 SEMEND

6.ayak: 9-3-7-2//5-8-11

Tutar: 40,32 TL  // 147 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
25 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
PINARBASILI

Bol şanslar

admin

Bol şanslar Binba

DELİMAVİ

BURSA ALTILIM

1.AYAK…….AYRIMSIZ,,,,

1,2,3,4,5,6

2.AYAK……. 8 DİYARBEYİ BAŞTA OLMAKLA BİRLİKTE

HEPSİ

3.AYAK…….4 BANKO

4.AYAK…….1,2,3,4,6

5.AYAK…….GÖKYÜZÜN DE KUTUP YILDIZI 1 TANE,MACERAYA GEREK YOK !!!!

4 NOLU SEMENT BANKO

6.AYAK…….ÇİMDE DAHA SERT GRUPLARDA BİLE BAŞARILI OLAN VE SÜREKLİ TAKİBİMDE OLAN,,, 7 NOLU CARNAVAL BUGÜN GEÇİLMEZ DİYORUM VE GÜNÜN EN SAĞLAM BANKOLARINDAN DİYORUM….

TABELA BAHİS İÇİN ÖNERİM

7/6/2,3,4,8,9,11/2,3,4,8,9,11 ŞANSINIZ BOL,,GÜNÜNÜZ VE GECENİZ GÜZEL OLSUN..SEVGİLERLE

DELİMAVİ

TEŞEKKÜRLER BİNBASTAR,,,

PINARBASILI

BURSA ALTILIM:
1.AYAK: 4-3———————Yarış bu iki sprinter arasında sonlanır bence.
2.AYAK: 5-14-4-2-10-3-6-9-11-1–Bu ayak herşey olabilir çok at yazmakta fayda var.
3.AYAK: 5-4———————Böyle yarışlarda genelde macera ararım ama bu 2 at dışına çıkmaz gibi. Çıkarsa da 7-Swili yapar sürprizi.
4.AYAK: 4-2-6——————-Alpdağı çok formda ama Kaneko temsilcisi var burada. For The King de beklentileri yüksek tutulan bir at.
5.AYAK: 4———————–Gümbürgümbür de yazılırdı ama Semend form tuttu iyice
6.AYAK: 4-7-8-2-11-3-5-10——-Canşen nihayet adam gibi bir jokeye teslim edildi çok tutuyorum.

KUPON BEDELİ: 67,20 TL
İlk ayakta yatarsam aynısını 5’li deneyeceğim.
Yazar arkadaşlarıma ve bizi takip eden tüm yarışseverlere bol şanslar dilerim.

DELİMAVİ

BOL ŞANSLAR PINARBAŞILI

PINARBASILI

Teşekkürler size de.

DELİMAVİ

İSTANBUL 2.ALTILIM

1.AYAK……BENCE GÜNÜN ZOR YARIŞLARINDAN BİRİ 1 NOLU AFACAN ÇOK ÖN PLANDA OLSA DA,,BURADA

BEN İLK ŞANSI,,,,BUGÜNE KADAR KOŞMUŞ OLDUĞU PİLOTLARIN DİLİNDEN VE SİTİLİNDEN ANLAMADIĞINA İNANDIĞIM,,,,8 NOLU LALELİKIZ A VERİYORUM,,,SON 200 DE EN DIŞTAN GELİP EL SALLAR SA ŞAŞIRMAM ,,,DAHA SONRA HERNE KADAR ÇİM ORJİNİ AĞIR BASSA DA 2 NOLU ALGANTAY ,,,TABELADAN DÜŞMEDİĞİ YARIŞLARLA 4 NOLU KELEMER,,AYAĞINA SERİ ,,SANIRIM BU YARIŞDA AYNI TAKTİĞİ DENEYECEKTİR.DİYE DÜŞÜNDÜĞÜM ÇIKIŞLA BİRLİKTE LİDERLİKTE ISRAR EDECEK 5 NOLU KIRIM FIRTINASINI YAZIYORUM

SIRALAMAM….8,1,2,4,5

2.AYAK…… YORUMSUZ SIRALAMAM

1,2,11,5,7

3.AYAK……7 NOLU WKİKİNG MAN VE 1 NOLU OBRA REİS ARASINDA BİR YARIŞ YERİ OLAN İÇİN 3 NOLU QUEEN LEONESSA

4.AYAK……ATMACA BEYİ VE KINAZLIKUZU BİTMİŞ 2 Lİ BENDE

5.AYAK….1 NOLU BALASAGUN,,,,,7 NOLUARDUNÇLU ,, YAKIŞIKLI JOKEY,,,, ADAMMM ÇOK JANTİ VE KLAS GİYİNİYOR,,,,ÖZEL HAYATINDA KABUL EDELİM….SAADETTİN BOYRAZ LA ARDUNÇLU

6.AYAK……1,,8,,3,5,10

HERKESE BOL ŞANSLAR……

admin

SWILI güzel seçim olmuş. Rastgelsin.

admin

Bu deneyime biraz da şans lazım oluyor, şansın eksik olmasın :)

PINARBASILI

Binba sana teşekkür ederim. Kuponu yaparken senin Swili yorumun aklıma geldi ve onu da kuponuma ekledim 100 TL oldu ama sağlam oldu. Umarım Semend de gelir de yüzümüz güler.

Kaizbert

Binba sayende 2. Altılım gelecek gibi
Semendin olduğu yer 3 at
Son ayak dediğinin aynısını oynadım.
Bakalım 4de 4 gidiyoruz.

admin

Tebrikler hayırlı olsun.

PINARBASILI

Swili uyarın sayesinde son günlerdeki şanssızlığı kırdım, değerli yorumların için teşekkürler Binba kardeşim. Yarışı 9’a verecekler diye de korktum ama sıkıntı olmadı neyse ki :) Güle güle harca ikramiyeni.

admin

Tebrikler

Mehmet28

tebrikler binba

25
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x