08 HAZİRAN 2018 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Temponun yukarılara çıkmasını beklediğim yarışta sprinter iki isim 3-ANGEL HORSE ve 4-BAVİ REŞ rakiplerinin önünde gördüğüm isimler.

2.AYAK: Korku tüneli gibi bir yarış ekürileri ikramiye anlamında misliye gitmek için çıkarmadan HEPSİ.

3.AYAK: Yarış hayatına başladığı yarışta bariyer dibinde sıkışıp kalan 4-TREVI FOUNTAIN bugün Karataş ile aynı sıkıntıyı yaşamazsa kazanır tek rakibi kendisinden daha iyi dereceye sahip 5-OGEY.

4.AYAK: Son yarışına hayran kaldığım 6-FOR THE KING favorim. İstanbul’daki son yarışında jokeyinin ne yapmaya çalıştığını anlayamadığım 4-LORD OF DARKNESS ve uzunu da iyi koşacak bir eşgale sahip 2-ALPDAĞI sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

5.AYAK: Tekrar uzunu bulan 1-GÜMBÜRGÜMBÜR favorim rakipleri ise 4-SEMEND ve bugün ortalığı sessizliğe gömebilecek 3-ERTEMİZ.

6.AYAK: Son yarışında M.TURAN tarafından katledilen 7-CARNAVAL bu kez ilgilileri tarafından NEVZAT AVCI’ya teslim edilmiş olup son viraj sonrası sıklaştıracağı etkili atakları ile bu rakiplerini geride bırakacaktır BANKOM.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 3-4

2.AYAK: HEPSİ

3.AYAK: 1-5

4.AYAK: 6-4-2

5.AYAK: 1-4-3

6.AYAK: 7

KUPON TUTARI: 40,32 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Arda

DELİMAVİ

HERKESE BOL ŞANSLAR

8 Haziran

Süper kurgu, sadece 1. Ayağa sihirbazın bindiği atı ve son ayakta Onur yıldızın bindiğin Metin abiyi ekleyeceğim. Tşkler şimdiden

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x