8 HAZİRAN 2015 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1.AYAK: Bursa pistinde ilk koştuğu yarış güzel bir dereceyle kazanan 3 – HIRYUU favorim. İzmir 1200m çim pistte 1.10 derecesi bulunan 1 – BUBONA ve HIRYUU’ya daha önce geçilmesine rağmen son kazandığı yarışı çok başarılı bulduğum 5 – ORKİNOS rakipleridir.

2.AYAK: 2 – HARD STONE tecrübesi ile ön plana çıkıyor. Banko yazmamamın ilk sebebi KGK takısına DB’da eklenmesi. İlk yarışlarını beraber koşan 6 – SENCERBEY ve 7 – YAĞIZŞAH‘ın dereceleri bu koşu için yeterli gözüküyor. Yarışları iyi gözükmese de İzmir’den formda gelecek olup DB takısını çıkaran 11 – GRIGOLETTA sürpriz önerim. 13 – KUDRETCAN ve 14 – PRENSES YAĞMUR‘da kuponlarda bulunmalı.

3.AYAK: Son 1900m kum koşusunu uzak kazanırken güzel bir derece çıkaran 10 – MORE THAN A GAME‘i daha güçlü grupta da kazanmasını bekliyorum. Rakip olarak neredeyse hepsini gördüğüm için oyunumu bu safkan üzerinden kuracağım. Riskli bir seçim, güven oranı %70

4.AYAK: Sürekli tabelada yer edinen 1 – KARPATLI güzel çalışmalara sahip bu sefer kazanabilir, 2 – NUREYŞAN ve 5 – RANA SULTAN ile yarışın favorileri. 3 – HABER KARTALI çalışmalarında geriliyor gibi gözükse de son koşusu başarılı. Bir ay önce koşu gören ve tabelanın dibinde bitiren 8 – GÖLKIZI‘nın son iç pist galobu çok iyi, sürprizde önerimdir.

5.AYAK: Günün en zor koşularıdan biriside 4.ayak olacak. 9 aydır koşmasa da sürekli idmanda olan 9 – KIBRISLI, yaşına rağmen muhteşem koşan 1 – AKOĞUZ, İzmir’den formda gelecek 7 – BİLGİNİNOĞLU, tabeladan düşünce adını unutturan 12 – ALARAP, her yarışta varolabilen 4 – BURUKIZI öncelikli atlar. Mümkün olduğunca at eklenmeli.

6.AYAK: Bölünen Maiden yarışın en karışık olanı son ayakta. Sadece bir at nazarımda ön plana çıkıyor. İzmir’de 1400m 1,25 içinde koşarak bu grubu geçebileceğini düşündüğüm 7 – MAGIKO. Güven oranı %70

Bol şanslar dilerim.

ALTILI KUPONUM

3-1-5
2-6-7-11-13-14
10
1-2-5-3-8
9-1-7-12-4
7

89. Gazi koşusu 28 Haziran Pazar günü koşulacak. Kayıtlar, taksitlerini yatıranlar ve yarış ikramiyeler belli oldu. Gazi koşusu 2015 sayfasına gitmek için tıklayınız.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bycreed

Bol şanslar.

can911

Şansı yüksek görünen bir şablon olmuş sayın admin, kazançlı olsun inşallah

Nurettin

Cereed ve adminin 6lı yı birleştirdim ortaya çok ilginç birşey çıktı:D

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x