Ana Sayfa / Tahminler / 8 HAZİRAN 2015 BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

8 HAZİRAN 2015 BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak Son yarışında göre kısalan mesafede beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını beklediğim seri safkan (2) ÇİKOK GELİNİ favorimdir. Son yarışını gösterişli kazanan (3) HIRYUU, son yarışını dikkate almadığım (4) KRALİÇE BALKES, sonrasında ise (5) ORKİNOS ve (1) BUBONA yazacağım.

2. Ayak  Sürpriz arayacağım mücadele de  : (13) KUDRETCAN, (14) PRENSES YAĞMUR, (9) DEBRE, starttan düzgün çıkması durumunda çok etkili bir yarış beklediğim (11) GRIGOLETTA yazacağım.

3. Ayak Gruba baktığım zaman önde yürüyecek çok safkan görüyorum. Hatta bunlardan SASANİBEYİ son yarışında ki gibi liderliği almak isteyecektir. Son yarışında ki gibi önde rahat kalmayak olan bu safkanı yüksek ihtimalle ekürisine fedai koşacak olan DOĞUNUN REİSİ pres yapıp hatta liderliği almak için diretecektir. SASANİBEYİ'nin bu safkana karşılık vermesi durumunda yarışın çok süratli gitmesi olağan netice şuanda. Sonlarda etkili gelebilecek SİVEREK BEYİ, MORE THAN A GAME ve DARK BOY'u görüyorum. Bu 3 safkandan bir tanesi eminim ki yarışı vuracaktır. Ama ben bu safkanlardan birinin bu grubun çok üzerinde olduğunu gönlüm rahat bir şekilde söyleyebilirim. Son yarışında bu gruptan daha sert rakipleriyle mücadele edip RÜZGAR ETOO gibi kalite safkana zor anlar yaşatan (1) DARK BOY günün en sağlam BANKOSUDUR.

4. Ayak Son 4 yarışını çimde yapmış olan (2) NUREYŞAN çok daha iyi olduğu kum piste tekrar adımını atacak. Çok şanslı gördüğüm safkanın sonlarda çok etkili gelmesini bekliyorum. Grubun üzerinde olmasına rağmen güven vermeyen (4) KOŞUCU, son yarışını kesinlikle dikkate almadığım (6) ALHABER ve (1) KARPATLI yazıp burayı kapatıyorum.

5. Ayak Yavaş yavaş formuna kavuştuğunu gördüğüm takibimde ki (7) BİLGİNİNOĞLU son yarışında daha güçlü rakipleriyle mücadelesinde sonlara sert temposuyla iyi gelse de geriden gelen güçlü rakibine direnememişti. Bu yarış stilinde birçok rakibinin bulunmasından dolayı daha zor geçecek olan safkanı favorim olarak önermekle yetiniyorum. Rakip olarak bu gruptan üstün gördüğüm (1) AKOĞUZ, dinçlikle iyi koşmasını beklediğim (9) KIBRISLI, etkili sprinterlar (6) PELİKAN, (11) ZORLUAT ve (10) SARPBEY. Geniş şablon oynayanlara sürprizde (2) FATMASULTAN ve (3) AKGİRAY öneririm.

6. Ayak Son yarışında ön grubu çok yakın ara takip edip düzlük dönülür dönülmez ataklarını sıklaştıran hemen hemen aynı grupta koşacak olan (3) GLOBAL POWER düzlük üzerinde ki etkili ataklarıyla kazanamaya yakındır BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 2,3,4,5,1

2. Ayak : 13,14,9,11

3. Ayak : 1 TEK

4. Ayak : 2,4,6,1

5. Ayak : 7,1,9,6,11,10,2,3

6. Ayak : 3 TEK

ŞABLON TUTARI : 38,40 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
tarik
Ziyaretçi
tarik

Ya lütfen adrianin tahminlerine ihtiyacimiz var o kendisinin baya inceleyip oynadigi kuponu paylaşıyor o adama çok güveniyorum ya ADRİAN bekliyorum kral

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

2 ayak 2 numara tek olur geçilmez by creed

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Muhtemelleri niye vermiyoruz

Hüseyinn
Ziyaretçi
Hüseyinn

Bana göre ilk ayakta kisrak babası common grounds olan 5 numara Orkinos geçilmez

servet
Ziyaretçi
servet

1.ayak: 1.3.4.5.7.9
2. Ayak: 2 TEK
3.ayak :1.3.4.10.12.13
4.ayak :3.4.6
5.ayak: 4.6.7
6.ayak : 3.5.7.8

vpnrgr
Ziyaretçi
vpnrgr

ADRİAN bey Şanlıurfa yorumlarınız olacak mı biraz yorumlar mısınız teşekkürler

Yazar: Bycreed

Bycreed