Ana Sayfa / Tahminler / 8 EYLÜL 2019 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

8 EYLÜL 2019 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK: 1400 dereceleri 5 REX ve 10 STAR DANCER ikilisini gösterse de 1300M'deki son performansı ile 4 LUPO UNO bu tip grupları geçmeye devam edecek gibi gözüküyor. Kurtiniadis'in anne kardeşi de olan bu isim bankom.

Eksik koşarsa grup denk, bir çok rakibi var. İlk yarışını 3. ayda kumda 3.lük ile bitiren, 5 ay ara sonrasında geçtiğimiz haftalarda kazanırken çok etkili bir sprint yaparak kazanan ve bu koşu sonrası daha iyi galoplar çıkaran 7 TRIBUTE TO JOSS favoriye rakiptir.

2.AYAK: Geçen koşusunda ağır çimde çıktığı gibi kazanırken çok iyi gözüken 1 RHYTHM DIVINE, az atlı koşuda yine çıktığı gibi bitirebilir. 2 ULAN BATOR yine en yakın rakibidir. 5 YAMANLARBEYİ gazi koşusu öncesi bu pist ve mesafede favoriden sonraki en iyi dereceyi rahat yaptı denebilir. Favorilere sert rakiptir. 3 LONG RUNNER iyi koşarsa gerçek gücünü göreceğiz, bu grubu geçebilecek güçte olduğunu düşünüyorum. 4 PADRE PADRONE bitirici sprinti bu grup için yetersiz gözükse de pencere kapatmak için ekliyorum.

3.AYAK: 1 BALDEMAR kazandığı koşular sonrası muhtemelen önde boş kalacağı yarışta favorim. Olur da Kayı Ovası startta kalmaz ve tempoya girerse yarış sprinterlere dönebilir. Bu ihtimal dışında son koşusunu rahat ve dereceli kazanan Rampage düzlükte zorlamaya çalışacaktır. Bu aşamada 3 JACK SPARROW'un devreye girebilir, rakip olarak ekliyorum.

4.AYAK: 16 Ağustos'ta beraber koşan bu dörtlü aynı yarışı çıkaracak gibi gözüküyor. Hasafet yüksek tempoda kaçacak ve düzlükte direndiği yere kadar gidecek. Muhtemelen 2 FINESSE yine ilk yakalayacak isim olacak. Az atlı koşuda 4 MISTER GÖRKEM bu sefer fazla arkalarda kalmayıp sürpriz yapabilir.

5.AYAK: İstanbul ve Bursa çıktığı kazanırken sergilediği performans ile 4 YELTAY, son 2.liği ile 1 DENİZİM, son tabelası ile 3 TALİPHAN, devam eden formu ile 7 EGEBERK favori sıralamam.

6.AYAK: İlk defa start alacak 2 yaşlı taylarda galoba göre sıralama zor olacak. 5 MY MOONSHINE, 11 ONE LOVE, 4 HANDSOME HERO ve 2 ÇAKALINOĞLU ön plandaki isimler.

KUPON

4
1-2-5-3-4
1-3
2-4
4-1-3-7
5-11-4-2 // H

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
SEDO
Ziyaretçi
SEDO

İSTANBUL YARIŞ FESTİVALİ
=========================
9 koşulu proğramda Herkese iyi şanslar.

1) Kadın binicilerin koşusunda ASLAN ADAM,ROWDY,HAS,,ve CERENSEL şu anki formları ile ön plana alınması gereken isimler. Yinede kadın biniciler farklı bir at gelirsede şaşırmam.
[1,3,2,4]

2)Çime çıkacak İNTO koşunun temposunu belirleyecek isim TİPİTİP ve ATEŞİN KANATLARI intonun peşine takılacak isimler olup onların arkasında SİLWER WOLF ve CİHANGÜL yer alacaktır. Viraja kadar böyle gelinecektir. İşte film virajın dönülmesi ile kopacak
[4,3,8,2,1,6]

3)KULOĞLU nun özkardeşi olan CALL TO VİCTORY Kuloğlu gibi seriye devam edeceğini umuyorum.
[ CALL TO WİCTORY]
BU KOŞUDA (1/5) İo SIRALI İKİLİ DENENİR.

4) Günün en zor koşusu
[7,3,4,9,((2)>>Sonu çok kuvvetli)),8,5,10]

5) Mesafesinde RYHTM DİVİNE kazanması normal sonuç olur. ULANBATOR kafamı karıştıran tek isim.
[RYHTM DIVINE-–//—2]

6)Günün en zevkli ve heyecanlı geçmeye aday koşusu Baldemar öne düşecek isim Jack sporrow hemen ardına yatacak isim olup KAYI OVASI da belli bir gidişten sonra kayı ovası koşuyu dahada süratlendirecektir. Burda KENOBİ kilit at uyumazsa. Bunları uyutur. Uyursa rakipleri uyandırır.
[5,3,6,1…..4]

7)Gönlümün şampiyonu FİNESSE piste çıkıyor. Rakibimiz önce Thy sonra HASAFET aman deyim rakibimizsin kupon yapmayın derim nacizane
[2,3]

8) Güzel bir koşu kilit at BABAARİF bu koşuyu kazanması için önünde at olmayacak. Kalitesi ile YELTAY buna asla müsade etmez. Babaarifin presi yeltayı yıpratmaz ise koşuyu kazanması normal olur. DENİZİM ilk rakip koşunun bombaları yabancbı atlar bir şey yapabilirmi??
[4,1……8,6]

9) Şart 1 tüm tayların ayakları düz basması temennisi ile
[2,9,1,4]

İSTANBUL –1–
=============
1,3,2,4
4,3,8,2,1,6
1…..CALL TO VİCTORY
7,3,4,9,2,8,5,10
1…..//…..2
5,3,6,1…..4
=====================
İSTANBUL–2–
7,3,4,9,2,8,5,10
1…..RYHTM DIVINE
5,3,6,1…..4
2,3
4,1…..//…..6,8
2,9,1,4
=======================
İYİ……………………….ŞANSLAR

SEDO
Ziyaretçi
SEDO

A D A N A
==============
7,6,8,3…..2,4,1
7…..5,4,3,2,1,14
3,4
3,4,2
3,4
1,7,2
===============
ADANA (1) DÖRTLÜ GANYAN
=========================
8,7,5,3
5………//……..2
7,6,8,3
7…….5,4,3,2,1,14
==========================
İYİ……………………………..ŞANSLAR

Tekin Deniz
Ziyaretçi
Tekin Deniz

Bol Šanslar Hayirli Pazarlar. ADMIN

Tekin Deniz
Ziyaretçi
Tekin Deniz

Istanbul. 1. Altilisi
1. Ayak. 1. ASLAN ADAM. BANKO
2. Ayak. 2,4,6,3
3. Ayak. 1. CALL TO VICTORY
4. Ayak. HEPSI
5. Ayak. 1,2,3
6. Ayak. 5,1,6,4

ISTANBUL. 2. ALTILISI
1. Ayak. HEPSI
2. Ayak. 1,2,3
3. Ayak. 5,1,6,4
4. Ayak. 2. FINESSE. BANKO
5. Ayak. 4. YELTAY. BANKO
6. Ayak. HEPSI

Kasım kaptan
Ziyaretçi
Kasım kaptan

Hayırlı pazarlar dostlar
İst 1
7-2-4-3
7-3-2-1-8
5-1
5-4
5-2-1-3
3-1-5-4

İst 2
5-4
5-2-1-3
3-1-5-4
2
7-4-8-1
4-2-8-9-5

Bol şanslar

Aksacli
Ziyaretçi
Aksacli

SEVGİLİ ADMİN., Yorumcu arkadaşlar pazar mesai ücretlerini alamadılar sanırım.?.:P Öööyle bekliyorum. kılıçlar çekilsin diye…

erol Namlı
Ziyaretçi
erol Namlı

istanbul ikinci altılım. 2.4.9./hepsi. /1.3./hepsi. (4)8.1./.son ayak (4).tek bol şanslar diliyorum

bypatron
Ziyaretçi
bypatron

Herkese Bol Şanslar

2.Altılı

1.Ayak Hepsi
2.Ayak 1-Rythm Divine
3.Ayak Hepsi
4.Ayak 4-Mister Görkem
5.Ayak 4-Yeltay
6.Ayak Hepsi

erol Namlı
Ziyaretçi
erol Namlı

istanbul birinci ayak (4).tek ikinci ayak hepsi üçüncü ayak. 1.3. Dördüncü ayak. 2.4. beşinci ayak1. 3.4.8. son ayak. 2.4.5.11. kupon tutarı. 22.40.liradır. BOL ŞANSLAR DİLİYORUM

bypatron
Ziyaretçi
bypatron

Adminim bakalım bugünkü iç sesimiz bizi nereye götürecek :))

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

geç kalamadık yanlızca son analizleri yaptık aradık sorduk koşacak isimler nasıl koşacak kim iddialı kim nerde nasıl neler oluyor neler bitiyor….geceden beri saat ikiden beri o telefon senin bu telefon benim arama kaydımda en az 50 kişi var aradıgım sordugum…..sevgili SEDO istanbul yarış festivali diyerek başlamış ne festivali hani yabancı atlar nerde?kurulmuş tezgah moralim 000000000….
yarış severle bu kadar alay edilmesi zoruma gidiyor evet..helede adına uluslar arası bogaziçi koşusu verilipte sırf azı kişiler kazansın diyede heleki bakın 5. isim bile yok koşacak isimler ikramiye kazanacak sonuçta…aslında 4 koşan ismide at baş yapsalarda ne güzel olur ellerinden gelse yaparlarda amaaaaaaa…. HASAFETİN oldugu yarışta 4 isim fotoya beraber giremez..noktaaa
Uluslararası Boğaziçi koşusunun yollar geçtikçe çok daha kaliteli uluslararası ekürilerin atların katılacağı Harika bir yarış şöleni olacağını umuyorduk. BıldPilot TRAPPER. Bimbastar Abbas inspector Ultramar Grandekinoks derken gelinen noktaya bakın. Bu koşuya katılacak kendi içimizden bile 5 atımız yok. Türk atçılığı ileriye gideceğine geriye mi gidiyor. Elazığ Urfa hipodromundan iki üç at getirseydiniz bari. Tjk ve onun bağlı olduğu tarım bakanlığı yıllar sonra bu hale getirmiştir durumu. Kendiniz çalıyorsunuz kendiniz oynuyorsunuz. Artık yeter çalmayın da yarış severler daha kaliteli yarışlar ve atları izleyebilsinler. Para gözünüzü doyursun be. Urfa Elazığ d bakır a atçılığı geliştirmek ve yaygınlaştırmak İçin mi hipodrom kuruldu açıldı sanıyorsunuz. Yazıklar olsun. Bari bu güzel Boğaziçi koşusunu uluslarası olmaktan çıkarın da kimseleri kandırmaya çalışmayın. Eski güzel yarışları yarışçıları atları ve gerçek ekürileri özlüyoruz. Tjk ya bütün iyi dileklerimi iletiyorum. Güzelim atların ayakları düz yarışçılığımızı bu hale getirenlerin ise…..dün admin uyarmıştı bu yüzden kimseye ah yada beddua etmeyecegim..
özetle 8.koşudaki DENİZİM nasıl oluyorda burda koşma hakkı oluyor buraya koşamama şartı vardı tabiki basit…gider para yatırırsın önünü açarsın tekrar yazarsın eeee.para işte sonra seni gelip buraya koşarlar..anlamadıgım bir konuda ikramiye 190 bin lira ama hemen hemen DENİZİM KOŞSUN diye yatırılan parada yarısı kadar… bunda bir bit yenigi var.İŞTE BU YÜZDEN geç yazdım tüm detayları için evet sanıldıgı gibi denizim çok geri olanda kalmayacak..burda koşan 8 numara merich kayada zaten 2 yıl önce burda kayalar adına koşuyordu 2 yıl sonra yine buraya geldi…(ALALH ALLAH)..TABİKİ BİRDE BAKTILARKİ YELTAYDA VAR BABAARİF VAR KOŞU TEMPO İSTEDİKLERİ GİBİ O ZAMAN BAS BAS PARALARI TJK YA…ZATEN DENİZİMLE KAZANIRSAN KAHRAMAN OLURSUN yasaklı madde kullanman unutulur gider zaten yarış sever.keriz yaaaaaaa… bir şey bilmiyoruz yaaaaaaa.
3.koşuda vahşikız kaçacak call to vıctory..nereye kız fıstık bekle geldim diyecektir..1 numara bankom..
4.koşuda.4 lupo uno.9 perhan 7 TRIBUTE TO JOSS.ve 3 numara tıme aut..kime sorsam bu 4 ismi söyledi bendede genelde bu isimler çıktı
5.koşu.
RHYTHM DIVINE ve digerleri 1 numara bankom…
6.koşu taktik belli…1 baldemar kaçacak. bunu eledim..6 RAMPAGE VE 5 KENOBİ KALDI elimizde iki isim yeterli.6.5,
7.koşu..4 atlı muhteşem uluslar arası bogaziçi koşusu gelmeyen yabancı atlar gelse idi onlardan ikisi ilk iki olacaktı ama malesef menacaerleri sagolsun durumu bildirerek gelmek istemediler.türk parasıyla 800 bin 900 bin lik yarışa kaydı olan bir haftaki yarışlarda kalmayı tercih ettiler atlarını buraya getiripte o kadar masraf eziyet etmediler…vallaha kutluyorum onları ..bırakalım kendi aramızda uluslar arası koşalım keşke suriyeden getirselerdi bir kaç tane isim bak o zaman olurdu
evet burda hasafet kacacak temposunu bozacak isimde yok özellikle corcovado gibi ayagına seri bir isim bile hasafete bırakmıştı liderligi ve hasafet o prese ragmen elinde sermaye ile koştu bugün hasafet virajı 5.6. boy farkla dönecek digerleri gelene kadar hasafet …çoktannnnn bitirir… hasafet bankom…..
8.koşu.denizim kazanacak olsada hepsi yazacam

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

son ayak ise..çakalın oglu kazanır yüzdesi bnede yüzde 65….ama burayıda kapatacagım…
1.ayak..4.7.9.3.10.
2.ayak.1
3.ayak.6.5
4.ayak3
5.ayak.denizim ve hepsini yazacagım..1.2.3.4.5.6.7.8
6.ayak 2 çakalın oglu..4.8.9.1…
(2.3)eküri…(4.7) eküri

Salvatore
Ziyaretçi
Salvatore

Sevgili bay uzman..güzel yorumların için teşekkürler.. bir ilave de ben yapmak istiyorum.adim adım takip ettiğim,ritmini ve nefesini bulan,aslında çok kalite bir isim olan taliphan bugün kazanır ve seriye başlar diyorum.ne zamandır koşmasını bekliyordum.bugun karşımıza cıktı.herkese rastgele..

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

inşallah dedigin gibi olur ben zaten o yarışı kapattım amaaaa…bir aydır izledigim taliphan 4 günde bir beş günde bir aralıklarla çıktı idmanlara ve genelde iç pistte yaptı tüm çalışmalarını sevgili osman koparan ve şahin dursun kardeşim çalıştırdı geneldeamaaaa tabela beklentileri bile olmadıgını söyleyebilirim yada olurda tabela yaparsak masfraf çıkar gibi bir düşünce olabilir ama bazı isimlerin olması şansını azaltıyor.antrönörü bahattin bey 2016..2017 günlerini oda arıyor aslında güzel iyi anrenör..ama bu gurup degilde bir alt gurupta kazanabilir…yinede at atı geçer kazanamaz diyemem dedim ya inşallah kazanır sende sevinirsin sahibide.bol şanslar salvatore…

Sarımsıcak
Ziyaretçi
Sarımsıcak

İSTANBUL 2.ALTILI

1.) 2,4,5,7,9,10
2.) 1,5
3.) 5,6
4.) 1,2,3,4
5.) 1,4,7
6.) 3,4,9

Herkese bol şanslar:)

mymoon
Ziyaretçi
mymoon

selamlar …
istanbul
1.ayak———-
10-4-9-8-1-7
2.ayak———-
1-3-2-5
3.ayak ———-
5. Kenobı bankom
4.ayak———
1-2-3-4
5.ayak———–
1. Denizim bankom
6.ayak
8-4-2-1-9

Cincinati kid1709
Ziyaretçi
Cincinati kid1709

Merhaba ilk defa yorum yapıyorm 😊
1. Ayak: 4 numara Lupo uno tek
2.Ayak: H
3. Ayak: 1-3-4-5-6
4.Ayak: H
5.Ayak: 1 Denizim tek
6.Ayak: H herkese bol şans

Kasım kaptan
Ziyaretçi
Kasım kaptan

Adana
1-6-3-8-2-7
11-14-12-13-10-1-8-9
11-14-3-5-6-4
3-4
7-8-3
4

Kasım kaptan
Ziyaretçi
Kasım kaptan

Sayın admin adana oyunumu yeni olarak attım bu üstteki oyun yanlış geldi
Her dosta bol şanslar

Baran
Ziyaretçi
Baran

Canım abim admin adana bizde mi :)

Aksacli
Ziyaretçi
Aksacli

TÜM YORUMCU ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM. İstanbul 1.Ve 2. altılı ile 7.plase 4 misli tutmuştur..

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.