7 EYLÜL 2019 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese istanbul altılı tahminlerim şu şekilde.

1.ayak: Baştan söylemem gerekirse safkanların hepsi iyi ve o anlamda kim gelirse şaşırmam. Görebildiğim kadarı ile sert ve hızlı bir yarış olacak. Eğer Özcan beni yanıltmaz ise (1) BANES liderliği alma konusunda ısrarcı olup 800 ü 46 içinde geçeceği bir tempo koyacaktır. Burada dikkatimi çeken konu (3) numaralı HEVA. Bu safkan daha maiden koşmadan Şartlı-1 ve KV-7 yarış koşturuldu. Yani ilgilileri diyor ki bizim atımız üstün ve üstün olduğu kadar da en az KV atı. Son kazandığı 1400 metrelik yarışta da 800 direğine kadar safkan yürümesin diye neredeyse hayvanın boynu jokeyin elinde kalacaktı. Yani demem o ki 200 metre daha kısalan yarışta BANES in koyacağı sert tempoya bu safkanın ikinciliye yaslanarak son metrelerde cevap verebileceğini düşünüyorum. Bu iki safkanın da eksik koşması halinde son olarak şans tanıyacağım isim (2) numaralı SAETTA olacak.

2.ayak: 1600 metrelik G3 koşu da son performansı ile (1) numaralı ISKRA favori çıkacaktır. Ancak bana göre o sert yarıştan sonra safkana tekrar bir Grup birinciliği için 20 günlük ara yetmez. Kaldı ki o yarış 4.6 ölçüm de çok ağır çimde koşuldu. Yazana laf etmem tabi ki ancak benşm oyunum da bu ayakta bu safkana yer olmayacak. Şans vereceğim isimler şablonum da olacak.

3.ayak: Bu koşuya çok enteresan bir isimle başlayacağım. Safkan bu güne kadar hiç çim ve sentetik koşmadı. Ancak kısrak babası RHYTHM DIVINE ve COPPERFIELD gibi isimlerin de babası. Tabi ki ilgililerinin bildiği daha doğrudur ancak ben bu yarışta çok eksik koşacağına inanmıyorum. Eğer olursa da Türkiye tertemiz olur. (5) numaralı KIZIM NİLAY ilk safkanım.

4.ayak: Bu yarışı ayırmak istemiyorum. Tercihim hepsi olacak.

5.ayak: Safkanın yaşının ilerlediğini eski gücünün olmadığını kabul ediyorum. Ancak bu rakipleri önünde de tabelaya koşmasını da beklemiyorum. Dolayısı ile artık uzak ara farkla agf den düşmeye başlayan safkanı tek olarak riske etmek istiyorum. (3) numaralı GÜMBÜR GÜMBÜR BANKOMDUR.

6.ayak: şans vereceğim isimler şablonum da olacak. Herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-3-2

2.ayak: 7-3-2-5

3.ayak: 5-2-1-4

4.ayak: hepsi

5.ayak: 3 tek

6.ayak: 3-5-4-11-9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
OGEMI

HEVA icin tebrikler ve tesekkurler supersin

OGEMI

The Last Romance ayni gazi taktigiyle bugun de alir diyorum