istanbul altili tahminleri bombaci

8 EYLÜL 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Herkese selamlar. Keşke programa bakmaz olaydım çünkü hep aynısı oluyor. Ne güzel uyuyacaktım ancak o muydu ? bu muydu ? derken bir ton şey aklıma geliyor sonuç itibari ile yine yazmaya başlıyorum. Yalnız şu anda gece saat 2 ve programda sadece ikinci altılıya tahmin vereceğim. İlk ayak hariç diğer beş ayakta tek adayı safkanım var ancak tercihler doğru olur mu olmaz mı bilmiyorum. Vereceğim tahminde kafada göreceğiniz safkanların hepsi alternatif BANKOM olacak ancak ben şu dakika da bile halen kimi tek atacağımı ve nasıl birşey çıkacağını bilmiyorum.

1.ayak: Günün en riskli yarışı ve ben açıkçası burada risk alamayacağım tercihim HEPSİ.

2.ayak: Geçen 10-15 gün önce TİGEM Tay satışlarını seyrediyordum. Safkanlar 20 ile 50 bin lira arası alıcı bulurken bir yandan işlerimi yapıyor sadece satışları dinliyordum derken bir anda fiyat 60-70-80 artmaya başladı 100-120-140-150 bin derken ben dikkatimi bir anda tv ye vermek zorunda kaldım. Safkan günün rekoru ile 240 bin liradan alıcı buldu. İsmi HARALI belki ilk koşusunda aklımızda kalır burada yazayım. Peki bu kadar şeyi neden yazdım ALTAHA yavruları nazar değmesin herkese kazandırmaya ve rekor fiyatlardan alıcı bulmaya devam ediyor. Nasıl devam etmesin bahsedeceğim safkanın bazı kardeşleri SERHANTAY – DENİZİM – AKARÇAY – NASUHOĞLU vs vs sentetik, kum, çim, uzun, kısa her yere koşuyorlar. Peki sadetee gelelim. Bahsedeceğim safkan birçoğunuzun anladığı gibi (2) CAN TU CAN. Ben safkanın bu kadar maiden da oyalayacağını zannetmiyordum çünkü eminim bu safkana da çok ciddi para verildi ve bu kadar zahmetin üst üste 10 defa maiden koşsun diye olmadığı da kesin. Açıkçası şu anda düşünüyorum yanına at yazarsam da gelirse gelmemiş gibi hatta daha da çok üzülürüm. Artık kıvama gelen safkanın biraz önlerde yer tutması ile birlikte 100 metre daha uzayan mesafede daha şanslı olduğunu düşünüyorum çünkü safkan fuleli bir safkan ve uzayan mesafenin işine yarayacağını düşünüyorum ikinci ayaktan ya herro ya merro BANKOM dur.

3.ayak: Gülerce’lerin (1) BITCOIN tabi ki uzak ara favori ve günün TEK’i çıkacaktır. Rakip olarak yazacağım ilk isim (5) PRINCE OF THESOUTH olup (6) AK DIMOND ve (4) SCHIFO sonraki tercihlerimdir.

4.ayak: 27 Ağustos’ta ki yarışında da büyük favoriye rakip göstermiş ve bitmiş ikiliyi bulmuştuk. Şimdi o favorinin olmadığı yerde ekürisi ile birlikte daha uygun grupta (3) KAZDAĞI ilk safkanım rakip gördüğüm isimler (4) SERDENGEÇER ve (7) ALİ BEGİ olup çok süpriz de (10) DELİ ÜNVEREN ve (9) ZİLZAAL olabilir diyorum.

5.ayak: Yine hatırlayacağınız gibi 31 Ağustos’ta Ankara’da ki yarışta çok iyi ganyanla tek yakaladığımız DEDETAŞI’nın yanında yarışın yükünü çeken bir safkan vardı. Aslında o yarışta startla birlikte birazda mecburen istekli bir safkan olmayınca kafayı almak zorunda kaldı. Geriden gelenlerde biraz ağır abi olunca yarıştan dördüncülükle ayrıldı. Aslında şimdi ki rakipleri arasında da uzak ara diyeceğim bir safkan yok. Uzayan mesafe ile birlikte kendi halinde 3-4 e yaslanıp keyfine bakarsa son düzlükte yapacağı ataklarla gruba hakim olması içten bile değil. Çünkü maidendan çıktıktan sonra hemen şartlı 5 birincilik ardından handikap 16 ikinciliği gösterdi ki kimseden korkusu yok. Safkan gelir gelmez ancak hiç olmadık bir yerde gelirse kulaklarım çınlamasın ben kafada yazıyorum (7) UHTI PUHTI ilk safkanım. Önde buluşacak çok safkanın olması biraz start sorunu olsa da Süpriz konumda olacak olan (8) KEPEZ STORM u ön plana çıkarıyor. Huyunu suyunu iyi bildiğim safkan koşarak form tutuyor benden söylemesi. Yine start sorunu olan ancak mesafenin uzun olması ile birlikte burayı hedef yaptığını düşündüğüm (3) GOLDINIADIS üçüncü sırada şans verdiğim isim olup kafacı (1) MASSAI MARA’yı olurda kesilmez ve MEMEDIM in baskısı ile yıpranmazsa son 100 de arkasından baka kalmayayım diye yazıyorum.

6.ayak: Son yarışında YAĞIZAT arkası ikinciliği ile çok oyalanmayacağı sinyalini veren (10) TUĞALP ilk safkanım. Sitili safkan ile iddialı olacak olan Karataş yine son düzlükte beklemeyi abartır baharı bekleyen kumrular gibi beklerse çok kişi yanar (11) EL HAMAME ikinci safkanım. Bu iki safkanında bekleyecek olması bu yarış için yeterli nefese sahip olduğunu düşündüğüm ve beyaz bayrak ayna yarışına çıkacak olan (5) DOĞUŞAN’ı da ön plana atıyor üçüncü şans verdiğim isimdir. Daha daha diyenler ismini beğendiğini yazsın derim çünkü üçü haricine çıkarsa ne olur kestirmek zor. Bol şanslar dilerim….

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: hepsi

2.ayak: 2 tek

3.ayak: 1 /// 5-6-4

4.ayak: 3 /// 4-7-10-9

5.ayak: 7 /// 8-3-1

6.ayak: 10 /// 11-5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
31 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

ofsayt

Bol sans usta

yavuzhan41

Bol şanslar nacizane fikrim bitcoin i yıkmayı düşünüyorsanız özellikle bitcoin e tek rakip gibi görünen 3 numara Mister Ticker isimli safkanı da es geçmeyin derim tekrardan bol şanslar dilerim.

ozgun1

Bol şanslar

cemal parlak

Teşekkürler bombacı emeğine sağlık çok güzel yorumladın

06Cengo06

Bolşans kardeşim uhti puhti yi görünce geçen sene taylığında seninle çok yazdık bu atı ekürisi vardı biz her yazışımızda yarışdan çıkardılar 😊
Senin kafa atlarla misli yedili plase yapayım en mantıklı bu geldi bana emeğine sağlık kardeşim

bay uzman

uhti puhti burda gelirse hipodrama çıkar ben koşarım tabela yaparsa bu meslegi bırakırım ….3.1.8. ilk 3 e girer gerisi yallah

06Cengo06

Buda bursa tahminim 😊

Birinci ayakta ya oğlum kayra tek ya (H)
5//H
3.4.5.7.12
1.8//3.5
6 Tek
1 Tek
12.3//6//2.4 özellikle son ayakta 3 ve 12 den bomba bekliyorum değerlendirin derim 😊 Bolşanslar hepimize.

bay uzman

1.ayak 2.8
2.ayak5.13.2
3.ayak5.3.1
4.ayak(1.6)(2.3)
5.ayak uhtipunti hariç hepsi….3.1.8
6.ayak11 hamame

bay uzman

sakın ha tek atma abicimmmmm

06Cengo06

Bay uzman kardeş at yarışında iddiayı sevmem kimseylede at için tartışmam ama senin yorumlarını oyunlarını takip ediyorum epeydir,,Senin altılılar ya birde ya ikide kalıyo 😊 ama bir gün tutarsan iyi para alacan bu kesin 😊 bolşans saygılar..

Ramazan Yılmaz

Yorumlara bakarken dikkatimi çektide altılının birde kalmasıyla beşte kalmasının arasında ki fark nedir yani beşede para vermiyorlar birede benim bildiğim :)

bay uzman

ben hiç bir zaman birde yada 2 de kalmadım oynadıgım kuponlar 2 lira yada 3 lşralık ayrıca bombacıya bakmadan asla kupon kurmuyorum sadece ben degil çevremdeki herkez bombacıyı takip eder espri latife olsun diye bombacıya kılıç çektim uhti puhti için… aslada başkalrı gibi hakaret falan etmedim etmem sadece bak bursa yorumlarında özgün bey ikinci ayak 12 tek atacam dedi onada yazdım arkadaşım bu tayı galoba paralı galoba koşturacaklar dedim belki teki başka yerde bulur diye bire bir ilk agızdan o tayın gelmeyecegini sadece pisti tanısın diye koşacaklarını hatta özgün beye unutma bir dahakine nerde görürsen yaz dedim uhti puhti içinde duyumlar aldım bu isim başka yere kaydı var zaten burda ilk ikiye girerse handikapından dolayı orayı koşamaz kayıtlı oldugu o yarış daha uygun maça başlamadan jki antreman gibi düşün uhti pugti antreman yapacak

bay uzman

bu yorum sana cevap niteliğinde olacaktır

bay uzman 14 Ağustos 2017 at 15:04
1.aayak 1 AKIJNSOY BURADAKİLERLE NE ALAKA MERAK ETTİM çok kolay kazanması lazım
2.ayak 2 şahin tepesi 7 thjor./5.1.2.3
3.ayak 6 yedi karanfil 5 yol açan guruptan uzak farkla ayrılması lazım /2.4
4.ayak2 deli ontug zapetmesi zor bi isim olmasa idi şimdi daha yükseklerde olurdu ama huylu huyundan vaz geçmezse 6 ilkerbeyli 5 el gambo
5.ayak7.8.3.4
6.ayak4.8.2.3.105.6.7.
AKIN SOY… THOR…YEDİ KARANFİL…. ONTUG

1.ayak akınsoy
2.ayak thor
3.ayak yedi karanfil
4.ayak ontug
5.ayak ilk atım 7 son emir
6.ayak10 jano grande
altılı 298 lira yedili ganyan 10bin 291lira
altılıyı 2liraya yakaladım yediliye h yazsam dahi 30 liraya 7li ganyanı buldum
hatta admin şow yAPTIN UZMANIM DEDİ……

bay uzman

admin 14 Ağustos 2017 at 19:03
Şov yaptın Uzman. Nice altılılara.

bay uzman

1de yada 2 de kalan yorumumu hatta on lirayı geçen tahminimi bul yolla cengo kardeşim

Mehmet28

bol şanslar

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar bombacı kaç misli yapalım bunu ? :)

Ramazan Yılmaz

suçum nedir hekim beyy 🙄

Ramazan Yılmaz

düzene sokacam bombacı her aksam bisey çıkıyor oynarken bile çakışmadan oynuyorum vakitsizlikten önümüzdeki hafta rahatlıyorum biraz artık devam inşallah :)

bay uzman

teşekkürler bombacı ABİM

bay uzman

büyük oyanayan arkadaşlara birde ikide kalmayacagına garanti veriyorum istanbul
1.ayak 1.2.5.8
2.ayak 250 binliraya satılık alınan 2 numara cantucan bankom
3.ayak6.11.5.4.3.2.1
4.ayak(1.6)(2.3).7
5.ayak8.5.1.2.3.4
6.ayak11 hamame bankom
36 lira bu yaptıgım en büyük kupon oldu 36 liralık altılı
ama ben şahsen bu kadar büyük yapmam isteyen 36 lirayı isteyen ilk ayak 8 i tek atıp 6 liraya
isteyen beşir yıdızıda tek atıp 2liraya oyanayabilir
ben asla 36 lira oynaıp yazdırmam . parası olan var olmayan var at yarışı kumar degil eglencedir heyecandır her tarafı kapatır izlersen ne zevk alırsın ben kendi adıma 2liralık yaparım 4 tek bulurum o heyecanı yaşarım hhaaaaaaa yattımı amannnn 2lira nolcakki yaşadıgım heyecan yeter derim
1.ayak 8 tek
2.ayak 2 tek
3.ayak1.2.3.4.5.6.11
4.ayak(1.3) tek
5.ayak1.2.3.4.5.8
6.ayak 11 tek
3lira yeterrrrrr

admin

Tahmin güzeldi Tebrikler :)

31
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x