istanbul altili tahminleri

08 EYLÜL 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

Hafta içi yoğun iş çalışmasından çok fazla dikkat ve takibi oluşturmadığım bu hafta sonu da iş seyahati yüzünden yarışları takip edemeyceğimden İstanbul programını kaçırmak istemedim.Umuyorum ki Eylül ayının ilk açılışını da bu program üzerinden gerçekleştirmiş olurum. İstanbul iki altılısı da cazip ve az at koşmasından dolayı çok fazla bir beklenti beklemiyorum açıkçası tercihimi ikinci altılıdan yana kullanıp bu şekilde oyun kurdum.Herkeze şimdiden bol şanslar ve mutlu bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle..

1.AYAK : 3 ve yukarı ingilizlerin Handikap 17 mücadelesi yarış hayatına 2015 yılında hızlı bir şekilde başlayıp açık koşu koşup bir yıl geri çekilip 2016 yılı içersin de çok fazla koşu görmeyip 2017 yılında yarışları hız kazanan kum pist ve orta mesafeler de etkili koşabilen yapmış olduğu iç pistte 600 / 38,5 400/ 24,8 işinde oldukça formda olduğunu gösteren 5 VİRA VİRA öncelik ismim olup, kum ve çim ayırt etmeden başarılı yarışlar koşup bu tip gruplarda her zaman söz sahibi olan etkili sprinter 6 EL SUENA,  Ankara da ara verip bugün İstanbul pistine çıkacak olan ve dinçlikle gireceği bu koşuda söz sahibi olmasını beklediğim 3 PRİNCESS IZABEL, bütün uzun koşularında eksiksiz kuponlarda olan bir türlü istediği sonucu alamayan bugün kısalan koşuda muhtemeldir ki pek şans tanınmamasına rağmen son yapmış olduğu işinde göz dolduran 8 BELEKİ , 2016 yılında ki performansını bir türlü bu yıl içersinde ortaya koyamasa da bu tip az atlı koşularda kendini daha rahat ön plana çıkarabilecek güce sahip 4 GÜLAN BİNDA , yapmış olduğu 1000 / 1,01,8 400 / 23,8 işinde formda olduğunu gösteren 7 CERSEI, bu isimleri yazdıktan sonra yarışın ne derece zorlu hale geldiğini görüp son koşusunu bayan amatör binicilik koşusunda kazanma başarısı gösteren 2 AUTUMN PEARL ve 1 CRAZY ISLAND şeklinde kapatmış oldum. Bir cesaret koşuyu ön planda tuttuğum ismin (VİRA VİRA) yı tek atamamamdan dolayı kapatmak zorunda kaldım.

2.AYAK : 3 yaşlı arap tayların maiden mücadelesinde aslında giriş ayağında yapamadığım teki bu koşuda tercih ettim.Maiden mücadele her sonuca açık bir koşu bu tip koşuları seviyorum özellikle de takip ettiğim ve bir sonraki koşusunda nasıl bir iş yapacağını merakla beklediğim bir ismi görünce özellikle daha çok hoşuma gidiyor maidenler. Bugün muhtemelen cezalı pozisyonda olmasa yine aynı ilk koşusunda tercih ettiği gibi üzerinde olacağına eminim ilk koşusunda adeta yarış koşmayı yarışın içinde nasıl gidilmesi gerektiğini öğretip son metrelerde istediğini aldıktan sonra çok fazla zorlamadan fotoyu geçen ismin bugün çim pisten sonra ilk defa koşacağı sentetik kum piste yapmış olduğu muntazam idman hazırlıklarıyla geliştirdiği formunun meyvelerini alacağını inandığım 3 CANYUSUF u Günün BANKOSU olarak kuponuma tek yazıyorum…

3.AYAK : 3 yaşlı ingilizlerin kısa vadeli 6 koşusunda vermiş olduğu aradan sonra aranın kendisine ne kadar iyi geldiğini yapmış olduğu idmanlarında uçarak gösteren ismin bugün kenter bir şekilde koşuyu çok kolay kazanmasını beklediğim isim 1 BİTCOİN ni günün ikinci BANKOSU olarak kuponuma tek yazıyorum.

4.AYAK : Günün süpriz beklediğim koşularından biri ön plana çıkanlar olmuş olsa da eküri safkanlarla birlikte kalan isimleri de değerlendirdiğimde bu koşuyu da ilk ayak gibi bütün isimlere şans verip kapatacağım. HEPSİ.

5.AYAK : Dört ismi rakiplerinden biraz daha ön planda tutup kuponumda şans verdim . Artık klasik haline gelmiş olan neredeyse bütün koştuğu yarışlarda kuponumda bulunan ve start sorunu aşikar olmasına rağmen her koştuğu yarışta listemde yer alan bugünde muhtemeldir start sorunu yaşamasına rağmen mesafenin daha da uzamış olmasından dolayı ve son yaptığı işleriyle gayet güzel işler ortaya çıkaran 8 KEPEZ STORM u mesafenin 2400 e çıkmasından dolayı bugün şeytanın bacağını kırıp aradığı birinciliğe start sorunu yaşamış olsa bile kırabilir. 1000 / 1,02 400 / 24 içersindeki galoplarıyla gayet hazır olduklarını gözler önüne seren uzun mesafeli yarışlarda etkili düzlük sprintleriyle 5 MEMEDİM ve 3 GOLDİNİADİS , son olarak uzun metrajlı koşmuş olduğu tüm koşularda ilk dörtün içinde yer almış usta pilotuyla koşuya ağırlığını koyabilicek 4 GREAT MASTER sıralamasının bu koşu için yeterli olduğunu düşünüyorum.

6.AYAK : Kapanış 3 yaşlı arap tayların maiden mücadelesi bu koşuyu beş isimle geçip bir nevi arkama yaslanıp rahat bir yarış izlemek istiyorum. Öncelikli şansı koşacak taylar içersinde en dikkat çekici iki ismi birbirinden ayırım etmeden yazmak lazım bunlar eküri koşacak 10 TUĞALP ve 11 ELHAMAME bu iki isim diğer rakiplerine göre yaptığı işler ve koşmuş oldukları yarış tecrübesiyle maidene veda etmeye bir adım daha yakın gözükseler de gözüme takılan bir ismi özellikle yeri olanların değerlendirmesini istiycem bu isim verdiği aradan sonra koşmuş olduğu koşuda oldukça iyi koşup sert rakiplerinin yanında etkisiz kalsa da bugün koşacağı isimler yanında yapmış olduğu muntazam idman ve galoplarla ne derece hazır olduğunu gösteren 1 AKMAN AĞA bugün için kesinlikle kuponlarda yer alması gereken bir isim gözüyle bakıyorum.Daha sonra çim performansına göre kum performansının daha iyi olduğunu düşündüğüm üzerinde henüz düzgün bir isim yokken bile gayet güzel koşular koşmuş olan bugün bu tip koşularda süpriz yapmayı seven m.çelik idaresindeki 800 /55 400 / 27,4 işiyle oldukça formda ve hazır olduğunu gösteren 5 DOĞUŞAN , son olarak hem üzerindeki isim hem yapmış olduğu muntazam idmanıyla günün tatlı süprizini patlatabilecek 2 ALİŞİR…

2 ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 5,6,3,8,4,7,2,1

2.AYAK : 3

3.AYAK : 1

4.AYAK : 1,3,4,5,7,8,9,10

5.AYAK : 8,5,3,4

6.AYAK : 10,11,1,5,2

TUTAR : 67,20 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

admin

5. Ayakta Memedim düşünüyorum.

Bombaci

Bol şanslar banada iyi geceler :)

ozgun1

Canyusuf.. bravo usta :) Aynı tekleri çıkarmışız bugün :) Bol şanslar olsun..

Mehmet28

bol şanslar

11
0
Tahmin paylaş.x
()
x