Ana Sayfa / Tahminler / 8 EYLÜL 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
ankara altili tahminleri barisci

8 EYLÜL 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: İlk defa koşacak İngiliz tayların koşusunda güzel eşgaller dikkat çekiyor. 2017 Gazi koşusunda buradan birkaç ismi görmemiz muhtemel. Benim ilk şans verdiğim safkan hazırlıklarını en tatminkar gördüğüm SENOŞ(9). Gazi Şampiyonu Graystorm'un anneden kardeşi ve Gazi Şampiyonu Blaze To Win'in babadan kardeşi  GRAYEMPIRE(4) orjininin hakkını verirse bir şampiyon adayıdır. Daha sonra önereceğim isimler CROSS FIRE(3), DIAMOND GIRL(7) ve CLIFF SURFER(2).

2.Ayak: Son koşusunda Adana'da jokeyinin geç kalmasından dolayı yarışı kaybeden SİLAH(6) potoya girerken çok diri görünüyordu. Kilosu da düşen safkan beğendiğim aprantisiyle bankomdur.

3.Ayak: Zor bir koşu bana göre. Bu mesafenin iyi safkanları biraraya gelmiş durumda. Son koşularında daha sert rakipler yanında bile iyi görüntü veren SERHUNCAN(5) favorim. Karataş'ın tercih ettiği ERSÖZLÜ(4) ilk rakibidir. Yine bu mesafenin iyi isimlerinden PRIZE FOR(3) ve TUĞRA(2) kesinlikle kuponlarda bulunmalı. Son beş koşusunu bu mesafede koşmuş ve birini kazanmış MERAM(6) süprizcilere önerimdir.

4.Ayak: Formda isimlerin olduğu zor bir koşu daha. Baharşah hariç tüm safkanların kazanma şansı olduğunu düşünüyorum. Sıralamam şablondadır.

5.Ayak: İlk koşusunu 1.11.26 gibi bir dereceyle kazanırken rahatlığı dikkat çeken LADY DERYA(3) Waneta'yı anımsattı bana. 2 yaşlılarda sezona dişiler damga vuracak gibi görünüyor. Uzatmayayım; Lady Derya bankom.

6.Ayak: FOTERLİ(2)'yi son koşusunda tek vermiştim ama beni yanılttı. Mesafe biraz kısa kaldı gibi geldi bana, bugün ideal mesafesinde koşacak olup favorim. Son koşusunda mesafeden etkilenen SİVASLI MUSA(9) bugün daha iyi koşacaktır. Küçük kuponlar için bu iki safkan yeterli olup geniş kuponlar bu ayağı kapatmaya kadar gidebilir.

Altılı Şablonum

1.ayak:9,4,3,7,2

2.ayak:6 tek

3.ayak:5,4,3,2,6

4.ayak:1,5,2,3,4

5.ayak:3 tek

6.ayak:2,9//3,1,7,4,8,10,5,6

Herkese bol şans...

Hakkında Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...

35 yorum

 1. COMMANDANTE

  Bol şanslar Barış bey :)

 2. bolşanslar
  1ayak.2.3.4.5.6.7.9
  2ayak.6 tek….
  3ayak.1.3.4.5
  4ayak.1tek…
  5ayak H…
  6ayak2.tek……………………….12tl.

 3. bol sanslar herkese bugün kolay gibi duruyor umarım yanıltmaz,,,,, bugün 32 ile bitirdim yani 5, ayakta çok çok büyük bir aksilik olmazsa, jokeyi üstünden düşmez ise lady derya kenter kazanır !! 1 kez kosmus ve 1,11,26 yı güle oynaya jokeyi sürekli enseye baka baka bitirmiş en yakın derece 1 numarada yırtınmış 1,12,28 ie bitirmiş ! ben bugün rahatlıkla 1,11 in altına düşüreceğini düşünüyorum ki buda en az 5 boy fark eder

  son ayakta büyük bir aksilik olmazsa 2 numara foterli de yarısı kazanır yeter artık bugünde kazanamazsa sahibi kayseriye göndersin ! son kosusunda bir ara yol bulamamış dışarı çıkmak için sonra jokeyi en içeri alıyor biraz oyalanıyor tam at ritmini bulmuşken fotoya yakın jokeyi atın üstünde kalkıyor at sendeledi gibi veya jokeyde sorun oldu aniden tutuyor geri çekiyor atı ,,, bankolarımızı belirttikten sonra gelelim ilk ayağa hem anneden hem babadan gazi şampiyonu kardeşi olan 4 numara çok agır basıyor ben son iki ayağa çok güvendiğim için yanına sadece yeşillik olarak durması için 3 numarayı ekledim

  ikinci ayak ya ben bu fakıbeyi getireceğim yada yarış hayatı bitecek mahalli koşulara gidecek sürekli söz ediyorum bu attan ! 1900 metrede en iyi derece kendisinde ama çok ilginç bir at kosu 2,07 de kossa dördüncü oluyor kosu 2,20 de bitse dördüncü oluyor ama son 4 yarısı kaldı artık kazansın yani !! yanına tabiki koşunun favorisi silah eklenir bende diğer atlar koşmaz

  üçüncü ayak kimi tek yazsanız o kazanır kimi yazmazsanız o çıkar gelir ;) benim yerim olduğu için h yazdım en fazla ganyan kime çıkarsa onu tutacağım ;)

  dördüncü ayak uçarer seriye taktı nazardan korusun ! son kosusuna dikkatlice baktım tozan ve karaeser gibi atların yanında tuta tuta arkaya bakarak güle oynaya kazanmak her babayiğidin harcı değil ! tamam geçersin ama adeta alay edercesine kır gezintisine çıkmış gibi seeee yapılmaz ;) ama son iki ayağa güvengidim için burayada h yazdım tanatar veya baharsahın gelmesini bekleyeceğim ( umut fakirin ekmeği ;) )

  velhasılı kelam bu defa yatırdıktan sonra geldim siteyi açtım

  3,4,
  5,6
  h
  h
  3
  2 /// 10,08 + 7,20 besli + 22 lira sistem 4-5-6 iddia + 4 lira dolmus + 3 lira ayran günü 47 lira ile kapattık ;) artık yarına bakacağız

  • selam mustafa kardeşim ilk yak bende 3 numara tek attım kuponun güzel ancakkkkkkkkkk
   maleeesef bir yerde eksik varr
   yada bende ters giden bi şey varrrr
   2.ayak fakı bey demişsin bende 6 silah banko duruyordu ama yanına 2 yigit efekanı yazdım
   3.ayak 3. frıze for 4 ersözlü
   4.ayak 1 olgun abiyi neden yıktın anlamadım …….
   son ayak 2 nu8marayı devirdim hepsiözellikle 7

  • selam mustafa kardeşim ilk yak bende 3 numara tek attım kuponun güzel ancakkkkkkkkkk
   maleeesef bir yerde eksik varr
   yada bende ters giden bi şey varrrr
   2.ayak fakı bey demişsin bende 6 silah banko duruyordu ama yanına 2 yigit efekanı yazdım
   3.ayak 3. frıze for 4 ersözlü
   4.ayak 1 olgun abiyi neden yıktın anlamadım …….
   son ayak 2 nu8marayı devirdim hepsiözellikle 7

 4. altılı ve besli ,,,,,,, iddiayı eklersem admin cızzzz yapıyor ;)

 5. Merhaba. Barışçı kardeşime ve tüm arkadaşlara bol Şans dilerim. Bugünkü program ile ilgili Barışçının görüşlerine büyük oranda katılıyorum. İlk ayakta koşmamış taylar arasında yine tombala çekiyoruz. Hepsi kapalı kutu. Galopları da pek bir fikir vermiyor. Jokey tercihleri ve orjinler üzerinden tahmin yaparsak, GREYEMPIRE, DİAMOND GİRL, CROSS FIRE, APOCALYPTO başta olmak üzere hepsininde şansı var bence. 2.ayakta SİLAH ve YIĞITEFEKAAN çok önde çıkıyor. Ancak bu ayak süpriz kokuyor. Doğrusu ben at bile eksiltmekte güçlük çektim. NATUHAY, SERKANAĞA, HASOĞUL filan diyebilir. Sakat bir ayak. 3.ayakta Barışçının dediği gibi SERHUNCAN bence de favori. Yarışlarına bakınca her geçen gün daha iyiye doğru gidiyor. Son yarışında ILDIR BEYİ ve RUMBA yı geçmiş. Ö.Kaya ile de çok iyi anlaşıyor. Ben tek deneyeceğim. 4.ayakta BAHARŞAH ve UÇARER sanki bir alt grubun atları gibi duruyor. BESLENEY 10 TANATAR 7 yaşında. Bende koşmaz. Kala kala OLGUNABİ ve SEMEND kaldı. İki at yeter bence. 5.ayakta herkesin aklında LADY DERYA var. İlk yarışı süper olmuştu. Respect. Bir şey diyemem ancak bunlar tay. Anlık performanslar bile yarışı etkileyebilir. LADY DERYA henüz sertlik görmedi. Mücadele için yanına hiç kimse gelmemişti. Bugün Düzlükte ne yapacak göreceğiz. Ben DUBLİN, IŞILAY ve VIOLIN de yazacağım. Son ayakta FOTERLİ ağır favori çıkıyor. Yarış yamak-1 apranti yarışı. PORSUK BEYİ formda. Son dönemde süper forum ile M.Manavı yazmamak olmaz. PRIŞTINELI ye dikkat. Bombam her geçen gün daha iyiye giden TAY PALMA. Herkese bol Şans.

  • Barışçı

   bol şans timothy

  • Onbasi

   besleney yaşlıysa tecrübelidir haci kuponunda bulunsun bence eski toprak bize bi ekmek yedirecek ama bugün ama yarın ben G1 koşsa yazarım o atı aman dikkat diyorum

 6. imlasiz

  bol şanslar. 5. ayakta 6 numara diyorum, başka da bir şey demiyorum. yeri olanlar kesinlikle yazsınlar. başka atı tek atanlara ise saygım sonsuz. :)

 7. Onbasi

  ankara 5li ganyanım

  1.ayak: 7,6
  2.ayak: 3,4,5
  3.ayak: hepsi
  4.ayak: 3
  5. ayak: 9,2,1

  ***6,48tl kafada yatmakdan artık ne gada bıktıysam 5li ganyanı daha çok tercih eder oldum herkese bol şanslar dilerim

 8. bazen yeşillik bulundurmakta fayda var demek ki ;) 4 numara bu orjinle bu koşuyu çıkardı akıl alacak gibi değil hiç bir yerde ismi geçmedi sadece starta girerken duydum ;)

 9. Ankara 4. Koşu kesinlikle satış koşusu derece 2.15,22 Bu mesafeyi 2.09-08 yapmış tüm atlar koşmayacağı tuttu nedense ?? Tjk ya acil operasyon yapılmalı

  • bu kadar yavaş tempoyla koşulmasına ben de şaşırdım. eküriler uyutmaya çalıştı. bileydim böyle koşulacağını yiğitefekan’ı tek atardım. neyse ki uyandı.

 10. izmir altılım
  ilk ayak bade hanımınla kardeş 1 numara badegüll…………….
  2.ayak 2 fethiye…………………………
  3.ayak 5 MARVELOUS IRON
  4.ayak1.2…….
  5.AYAK İKİ AYRI EKÜRİ VAR HEPSİ
  6.AYAK3.4 BAŞTA HEPSİ
  İLK 4 AYAK 12KURUŞŞŞŞ
  TABİKİ iki kupon yapacam
  alternatif kuponum
  1.ayak 1.3.5
  2.ayak 2….5.6
  3.ayak5
  4.ayak 1.2.
  5.ayak(2.7)(3.4) eküri 5 çahan
  6.ayak3.4.6.14.15

  • Mailiniz hatalı ve şifre talep ediyorsunuz, hesabınız silinecektir. Tekrar üye olunuz. Sorun devam ederse buradan ulaşın. info @ bankotahminler.com

 11. bay uzman efendi yanında iken sorduk sana birsey oynayacan mı diye ! ikinci ayak 2 numarayı desen buyur altılı bitmişti ;) ama bu koşuyu kabul etmiyorum 5 boy atması lazımdı 3 numaranın ;)

 12. Bombaci

  ZEKİ OCAAKKKKK ZEKİ OCAK ZEKİ OCAK. ZEKİCE HAREKETLER. ASLANIM BENİM BE

 13. COMMANDANTE

  Tebrikler Barış sayende kim bilir kaç kişi Sivaslı Musa yazıp kupon buldu 👏👏👏

 14. Bombaci

  ESAS ŞİMDİ HOŞ GELDİN PARTİSİ VAR :)

 15. Onbasi

  way arkadaş sıralı üçlü alsam son ayağa 120 lira weriyomuş 3 lü ganyan 14 lira aldım 3 liraya :((

 16. Hawk

  Sağol Barış kardeş Sivaslı bana da ufak da olsa birşeyler kazandırdı (120TL) teşekkür etmek istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir