ankara altili tahminleri adrian

8 EYLÜL 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Hazırlıklarını beğendiğim DIAMOND GIRL(7) benim tekim.

2.) Son çalışmasını binicisi ile yapmış olan AZAT KUŞU(4) bu ayak için süprize ideal safkan, favorim. SERKANAĞA(3), SİLAH(6) ve NATUHAY(7) rakipleridir.

3.) Ben burada HEPSİ yazarak süpriz aramak istiyorum. İstediğiniz şekilde küçültebilirsiniz.

4.) Etkili formu ile TANATAR’a rağmen UÇARER(5) favorim. Sonlarda etkili olmaya çalışacak olan OLGUNABİ(1), mesafede TANATAR(2) ve yükselen formu ile SEMEND(3) süpriz yapabilir.

5.) İlk yarışında çok iyi derece ile birinici olan LADY DERYA(3) bakalım burada ne yapacak, isteyen tek yazabilir. Son yarışı ölçü olmayan DUBLIN(1), iyi bir form yakalayan VIOLIN(6), IŞILAY(2) ve son galopları ilgi çekici olan TARSUS BEYAZI(4) kuponlara eklenebilir.

6.) Son yarışında 2. olarak kendini gösteren PRİŞTİNELİ(7) FOTERLİ’ye rağmen tekim.

 

ALTILIM

1.) 7
2.) 4-3-6-7
3.) 4-3-2-5-1-7-6
4.) 5-1-2-3
5.) 3           // 1-6-2-4
6.) 7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
Barışçı
Üye
Barışçı

bol şans abi

mertolunay
Üye
mertolunay

bolsans kılıc cekmek bu olsa gerek :)