Ana Sayfa / Tahminler / 8 EKİM 2018 PAZARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

8 EKİM 2018 PAZARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Adana altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Esasen söylemem gerekirse kim gelirse gelsin şaşırmayacağım bir mücadele. Baştan itibaren bakarsak (1) numaralı SEMİH BEY in ilk defa altına gireceği 61 kilo, (3) numaralı FALEZ’e mesafenin kısa geleceğine inancım, (4) numaralı VASILY, (6) numaralı KARAFIRAT, (9) numaralı KÜÇÜKÖMER’in önlerde sert tempoda birbirini yıpratma ihtimali, (8) numaralı MİNT COPY’nin 28 günde 5. yarışına çıkması beni safkanlar için olumsuz düşünmeme sebep oluyor. Geriye kalan safkanlara baktığım da ise son yarışında son düzlüğe sonlarda ve rahat dönerek pilotunun verdiği teşviklere net cevaplar vermesi, bomboş kilo ile koşacak olması, yer tutmak için uygun kulvarı ve son yarışında ANKARALI ya saldırıp yakın ara aldığı üçüncülükle net olarak elimde (12) numaralı LHAZAREEN kalıyor. Diyebilirim ki tüm yarışlarda ki en riskli mücadele. Garanti oyuncular için kesinlikle tavsiye etmem. Bu safkan yakın zaman da kesin içeride kim bilir belki de o yarış bu yarıştır. Çok risklide olsa (12) numaralı LHAZAREEN BANKOMDUR.

2.ayak: Son dönemlerin en flash ahırına sahip safkan için herhalde Ankara hazır ve nazır olarak bekliyor dememe gerek yok. Büyük bir kısmın inancı kesin olarak bu şekilde. Ahırın sahip olduğu bazı safkanlar şöyle: PERİ LİNA, EXRANGER, ADİL ABİ, HIGH PRESSURE gibi ve daha niceleri ile iki ayda aldıkları 12 birincilikle son derece formsdalar. Bu safkanı da kesin olarak hazırladıklarına eminim. (5) numaralı ROERMOND yine risk seven oyuncular için tek denenebilir. Düşündüğüm rakipleri şablonumda olacak.

3.ayak: Safkan bu grubun en iyi kumaşı. Ve artık net olarak hazır. Bir defa şeytanın bacağını kırsa biliyorum ki seriye bağlayacak. Böylesi bir gerupta bu apranti kardeşimizin de bu safkanı içeri atmak için elinden geleni yapacağını umud ediyorum. M.A.SOLMAZ son bir ayda aldığı 14 birinciliğe bir yenisini ekleyecektir ve uzun lafın kısası (4) numaralı YIRTLAZ risklide olsa BANKOMDUR.

4.ayak: (1) numaralı MY INFINITY nin çok üstün bir duruşu var. Ancak sert görünen yarışlarına rağmen gücünü net olarak gösteremedi ve muamma gibi geliyor bana. (3) LUCKY FOOT, (2) BUMERANG rakip.

5.ayak: Genel olarak yarın Türkiye haklı olarak (2) numaralı HAKK HANI na yapışacaktır diye düşünüyorum. Son yarışında ilgililerinin verdiği taktik kendilerinden son derece emin olduğunun göstergesiydi (3) KAISER SOZE ilk rakip. Verdiği 3 aylık aradan sonra dördüncü yarışına çıkacak olan safkan hem kalitesi hem de mesafeye olan yatkınlığı ile (4) SAMRAVHAN üçüncü sırada şans vereceğim isim. (6) numaralı MAYDONHAN süpriz.

6.ayak: Birçok okur çok iyi hatırlayacaktır. Safkan dan ilk at olarak bahsedip inancımı belirttiğim de tarih 31 Mayıs 2018 di. O yarışta safkan 13.50 ganyana koştuğu gibi o yarışa kadar 14 yarışta sadece bir tane birinciliği vardı. Olacak dedim oldu. Böyle olduğu zaman ve söylediğim gerçekleştiği zaman benden mutlusu olmuyor. Bir şekilde cebin mi doluyor böyle olunca diye soranları duyar gibiyim. Hayır ama ruhum besleniyor:):). (3) numaralı ARAYEKYİ ilk safkanım. Herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 12 tek

2.ayak. 5 /// 2-1-7

3.ayak: 4 tek

4.ayak: 1-3-2

5.ayak: 2-3-4-6

6.ayak: 3-4-1-5-2-7-6-8

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici

Bol şanslar

Uzman34
Ziyaretçi
Uzman34

Adana yeşil oba hipodromunda koşulacak yarışlarda şansınız ve bahtınız açık olsun bol şanslar

Uzman34
Ziyaretçi
Uzman34

ADANA
11-6-9-12-8
5-1-6-2-7
9-2-3-10
4-1
4-2-5
10-6-9

Uzman34
Ziyaretçi
Uzman34

Mallık bende yaaaaa çakallar yüzünden kuponu değiştirdik
Şeytan azapda gerek 😈☠️

admin
Yönetici

Tebrikler Bombacı

Milyoner
Ziyaretçi
Milyoner

Kardeş yaklaşık 2 aydır bu sitede seni takip ediyorum , tahminlerini beğeniyorum , bu işi bilerek yapıyorsun , yorumlarında güzel fakat bazen öyle ayaklardan kaçırıyorsun ki inanılması güç ,neden öyle olduğunu anlamamıyorum

admin
Yönetici

Kaiser havada koştu resmen.

ERKAN
Ziyaretçi
Erkan

Gekmeyeydi iyi idi:)
Sonuçlar 12/6/4/2/3/
Koşu 3
Misli 1
Bahis sayısı 80
Tutar 5.60 ₺
Durum Oynandı
1.Ayak
2 – DESTINO (10)
12 – LHAZAREEN (1)
2.Ayak
1 – BEYBORA (3)
4 – MİRAN OĞLU (5)
5 – ROERMOND (2)
6 – ANATOLIAN GRACE (1)
7 – BASRALI KIZ (6)
3.Ayak
4 – YIRTLAZ (1)
4.Ayak
1 – MY INFINITY (3)
2 – BUMERANG (1)
5.Ayak
2 – HAKK HANI (6)
6.Ayak
3 – ARAYEKYİ
4 – BENAZİR KIZ
7 – ARSLANDİKENİ
8 – CENGO
Bombacının benzeri Hata yaptım Hak hani Son yarışı na göre zor geçilir deyip kaiser ı çıkardım:(

admin
Yönetici

Abi senin kuponlarda ömür törpüsü. Sana da geçmiş olsun.

Toros
Ziyaretçi
Toros

Seni tebrik edoyorum bombacı
Tam benim kafadasın

Adanali
Ziyaretçi
Adanali

Bombaci tebrikler 👏👏

admin
Yönetici

Tertemiz olduk

ERKAN
Ziyaretçi
erkan

çok güzel para kaçtı vallahi

Uzman34
Ziyaretçi
Uzman34

Bugünün de sonuna geldik olmayınca olmuyor sağlık olsun sevgi ile muhabbet ile sağlıcakla kalın

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.