8 EKİM 2017 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Bir önceki Bursa pistindeki ayni mesafeli koşusunda 1.31.09 ile ikincilikte kalan ve o koşusu kesinlikle ölçü almaya değer olan 6-BAŞAĞA’ya ilk şansı veriyorum. Formda olan ve son koşusuyla sanssızlığını kıran 2-ABHER ve yine formda isimlerden 1-KUĞU GÜZELİ ve çimdede iyi kosabilen 4-VASEEM en ufak hatada devreye girecek isimlerdir. Uzun mesafeli kosularından sonra bence daha iyi koşabileceği mesafeye dönen 7-BOLU KARTALI ve yine daha iyi kosabilecegi mesafede 11-UMURŞAH bu koşuda bomba olacaksa, başaracak isimler olur.

2.AYAK: Hayatının ilk yarışında ayni pist ve mesafede 1.19.24 ile cok güzel bir dereceyle kazanma başarısı gösterirken ilerisi icin umut veren 5-BUZLUTAY ilk ismimdir. Nihayet kazanabilecekleri uygun bir gruba deklare olduklarını düşündüğüm 6-ERDURAN ve ekurisininde destekleriyle 4-YAKUTİYE yine rakip olacak ikilidir. Kısa mesafeli her koşuda, geri planda kaldığı her koşusunda bomba yapmaya aday gördüğüm seri isim 9-KOBRA FIRTINASI ve takibimde olan isimlerden 8-SÜREL BEY ve koşunun favorisi çıkacak ismi 2-ATESIN HIRSI ile bu koşuyu geçeceğim.

3.AYAK: Koştuğu iki yarıştada çok iyi görünen ve galoplarında formunu daha yukarılara taşıdığını gösteren 2-DÖKERSON, ilk yarışında Şartli 2 koşup derece olarak cok iyi gözüken 3-EL NİNO, müzmin maiden olma yolunda hızlı bir şekilde ilerleyen ve kazanmasi bence sürpriz olacak olan 4-UNDAUNTED FOR, ilk yarışında cim pistte çok iyi yarış koşarak potoya yakin üçüncülükte kalan, kumda daha iyi koşmasını muhtemel gördüğüm 10-LADY BISCUIT ve son olarak kosunun bombasını yapabilecek potansiyeli fazlasıyla olduğunu düşündüğüm 5-UTKUNBABACAN sıralaması ile kapatacağım bir koşuda burası..

4.AYAK: KV8 Satvet Koşusunda; 66 kiloluk dezavantajına rağmen, muhteşem kalitesi ile bu rakiplerinide geride bırakabileceğini düşündüğüm şampiyon 1-GÜMBÜR GÜMBÜR‘ün İzmirli yarışseverlerin alkışları eşliğinde fotoyu önde gecerek, kalitesini birkez daha gözler önüne sermesini bekliyorum. BANKOMDUR..

5.AYAK: H16 mucadelede, son yarışını KV6 daha sert rakipleri arasında kazanıp gelen 2-AYTEMİZ, süratli gitmesi muhtemel kosunun sonlarında etkili olabilecek isimler 10-CAKACAK, 7-HAKUNAMATATA, yine startta gereğinden fazla kalmaz ise etkili sprinte imza atabilecek olan 4-YILDIRIM ŞAH ve son olarak 5-ROYAL CAPUCINO ile bu koşuyu rahatlatırız diye düsünüyorum.

6.AYAK: Dişilere ait Sartlı 4 mücadelenin, yamak aprantilere olmasıda kosunun zorluğuna zorluk katıyor desek yanliş olmaz sanırım. Risk alarak bu gruptan biraz daha ön plana cıkan isimler olarak gördüğüm ve kaliteli aprantilerininde idaresi ile Bursa’da kazanıp buraya gelen 3-CARCIRA ve bu pistte ve bu tür mesafelerde iyi yarışları olan, biraz daha uygunlaşan rakipleri arasında 6-FAIRY FAST arasındaki mücadeleden kazanan çıkmasını bekliyorum.

ALTILI TAHMİNİM

6-2-1-7-4-11
5-6-4-9-8-2
2-3-4-5-10
1 GÜMBÜR GÜMBÜR
2-10-7-4-5
3-6

BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar