8.10.2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (TİMOTHY)

Tüm dostlara bol şanslar, Bahtımız açık olsun.

1.AYAK: İlk ayak zor bir dişi maideni ile başlıyor. Şöyle bir notlarıma baktım da, şu da olur, bu da olur derken, koşan 10 atın 8’inin geliri çıktı bende… Hepsi demekten daha nefret ettiğim bir şey varsa, o da ilk ayaktan yatmak. Hepsi.

2.AYAK: Yarışın doğal favorisi elbette ki, Karataş’ın tercihi ile (3) CHURCHILL FIRE. Banko tercihi olarak kullanılabilir. Her ne kadar Karataş inmiş olsa bile Tanatar ekürilerinden (1) LAST POINT te boş at değil. Apranti indirimi ile uygun kiloya kavuşan at, formda ekürisiyle yarın favoriye zor anlar yaşatabilir. Son yarışını ağır giden bir tempoda bu pist ve mesafede kazanan Ö.Yıldırım’lı (6) EL GAMBO yarışın bombasıdır.

3.AYAK:  Maiden olsa bile koştuğu son üç Kısa Vade yarışta tabeladan düşmeyen (2) BENNATO yarışın favorisi olmayı hak ediyor. Ancak son yarışını bu pist ve mesafede çok sermayeli kazanan (3) CANKILIÇ ve henüz potansiyelini tam olarak bilemediğimiz (4) COGENERATION rakipleridir.

4.AYAK: Geldik Harem koşusuna… (8) TATVAN İNCİSİ ekürisiyle yarışın favorisidir. Alternatif banko adayımdır. Mesafenin yarayacağını düşündüğüm (1) ISKRA ve Ankara’dan formda gelen ve bu yarışa 4 tay ile katılan Kurt ekürilerinden (10) GINA MONTANA rakipleridir.

5.AYAK: Büyük beklentilere henüz cevap veremeyen (4) KARKAMIŞ uygun grupta formda ekürisi ile bankomdur.

6.AYAK: Bu pist ve mesafede, özellikle bu tarz gruplarda her zaman iş yapabilen (1) VELİAHTIM yarışın favorisidir. Son yarışında bir üst grupta şahane koşan ve bu mesafelerde her zaman söz sahibi (3) OLGUNBABA, (4) OĞLUMEJDER ve (2) SİGNORA rakipleridir. Ne zaman, nerede ve nasıl koşacağı bir türlü belli olmayan, galoplarındaki pırıl pırıl görüntüsünü bir türlü yarışlarına yansıtamayan ancak gelirse ganyanı çift haneli olacak olan (10) TULUYHAN yarışın sürprizidir. Ancak yarışın çok zor olduğu aşikar. Yeri olanların tuttukları atları yazmaları bence iyi olur.

 

TAHMİNLERİM:
1.AYAK: HEPSİ
2.AYAK: 3-1-6
3.AYAK: 2-3-4
4.AYAK: 8-1-10
5.AYAK: 4
6.AYAK: 1-3-4-2-10
81,00 TL.

Herkese bol şanslar.

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: timothy

Avatar
At yarışını, üniversite öğrenciliğimden beri yaklaşık 25 yıldır takip ediyorum. 44 Yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. İzmirliyim.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Bolşanslar belliki sabaha kadar uyumamışsınız emeğinize sağlık rastgelsin inşallah.

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar dilerim.

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Cengo sana da bol Şanslar. 3 haftadan beri ilk defa bu gün izin yapabildim. 😊 İzin günü yapılacak en güzel şey, at yarışı.

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

2.Altılım

H
1.2.3.6.7.9.10.11
2.3.4.8
8 tek
3 tek
3.4.8.11